Takımdan Gönderilmesini İstediğiniz Futbolcular.

Başlatan yirmiuc, 04 Nisan 2005, 17:35:36

« önceki - sonraki »

ngonge

son gelişmeler ışığında;
caner
musa
adnan
kais
ergin
kerem
tolga
ivanov
kirita
shorunmu
bu futbolcular gitsin yerlerine serkan ve celil önderliğinde yepyeni samsunspor u öncelikli tutan genç bir kadro kuralım.

yirmiuc

timur55

sevgili ngonge..seneye transfer paralarını sen cebınden verıcen heralde..yahu takımın hepseını saymısın o saydıklarından bence en fazla 3 tanesı gıder..baskanın yada ertugrulun acıklamalarından bişiler anlamadınız heralde.para yok  para..seneye  nasıl transfer yapılcak daha o bellı deil..bence en akıllısı ve mantıklısı bu senekı kadroyu korumak alınırsa bı ıkı ıyı yabancı alınır o kadar..saygılar

ngonge

timur bende sen verirsin diye düşünmüştüm. :twisted:
bu adamları gönderip en azından maaşlarından kurtuluruz.bence yepyeni genç bir takım kurmalıyız.ivanov konusunda çok kararsızım yanlız maaşının çok yüksek oldugunu tahmin ediyorum ondan gitsin dedim.

baha55

selam arkadaslarr...bencee
tolga
ivanov
ergin
krita
shorumlu
kerem
bu futbolcular gitmeli kesin olarak....
ve biliyosunuz ki samsunspor paf takımı paf liğinde sampiyon luga oynuyoo..bence ordan 10 tane iyi çocukla samsun seneye zorlanmadan ligde kalabilirrr..fazla para harcamaya gerek yokk..zaten parada yokk.. biz samsunspor taraftarlarıonında 2 kurus para bulupda stad çıkısında taraftarımızı tersleyecek baskana ihtiyacımız yokkk

Bafralı

Bence kadro olabilindiğince korunmalı(kale hariç).En büyük eksiğimiz alternatif oyuncunun olmaması.
Defansa bakın el yasa ve ayari dışında sokacak oyuncumuz yok.Sadece 11 le olmaz bu iş.
Bence düşen istanbul'dan yordanovu alabilirsek kaise kapıyı gösterebiliriz. Çünkü yabancı oyuncu kontenjanını çok iyi kullanmak gerekir.

ngonge

yordanov ilk türkiye ye geldiği zaman süperdi ancak şu aralar kilo sorunu var.iyi bir çalışma ile bunu aşarsa hem de petkov ve ivanov la uyumunu da dikkate alırsak bence kais den çok daha iyi bir oyuncu olur ortasahada.