Samsunspor 0-1 Malatyaspor

Başlatan kral55, 30 Mart 2005, 23:17:48

« önceki - sonraki »

kral55

Feyyaz uçar malatyasporun başına getirilmiş.İlk maçı samsun maçı olacak.Bu maçta skor tahminini 1-1 olarak yaptım ama maçı  bence şartları zorlayıp mutlaka kazanmalıyız.Yoksa ateş çemberinin içinde buluruz kendimizi.

Fecr_55

bende ayni tahminde bulundum... 1-1 dedim... ama bu maci mutlak almamiz gerek, ba$ka caresi yok... yoksa sonuclara katlanmak zorundayiz...malatya iyi oynayan bi takim, tabi ki bizde ama arada sirada geliyorlar i$te sagdan soldan, yapamiyoruz...ne diyeyim in$allah aliriz maci...

carsambali55

biz bu hafta malatyayı rahat yeneriz.malatya kac haftadan beri gol bile atamıyor.feyyaz uçar bir haftada takıma ne kazandırabilir ki.rıza ayrılınca rize kotu oynamaya basladı. malatyada kotu oynayacak cok rahat kazanacağiz....

kral55

İnşallah dediğin gibi olur sevgili çarşambalı55.

kral55

Yarınki  malatya maçı samsun için çok kritik.Bugün sakarya ankaragücünü 7-2 yendi ve görünüşe göre birkaç hafta sonra samsununda üzerine çıkacak.
Eğer bu haftayı galibiyetle kapatırsak şuan 10.  sırada olan malatyanın yerine 10. samsun olacak.Çünki ankaraspor ve diyarbakırı zorlu maçlar bekliyor.
Eğer kaybedersek ki istemediğimiz bir sonuç 29 puanda kalacağız ve oldukça kötü bir duruma geleceğiz.istanbulspor,ankaragücü,kayserispor ve malesef samsunspor bu takımlardan 2 tanesi küme düşecek.
Beraberlikte 30 puanda olacağız ve biraz olsun yerimizi sabitleyeceğiz.Bu yüzden bu dönüm maçında en azından berabere  kalmalıyız.Yenilgiyi hiç düşünemiyorum.
 İlk yarıda övündüğümüz 5 tane galibiyetlik seri malatya ve gençler maçı ilede bitecek.Sonra zorlu maçlar bizi bekliyor.

ngonge

Maçın başlamasına 1 saat kaldı.Umarın bu maçı alırız çünkü ilerde çoook üzülebiliriz.Ertugrul maçı cezalı olduğu için stadyumdan izleyecek.bu arada takımın istatistiklerine baktım en çok gol atan oyuncumuz kais 10 golle.ne kadar beğenmesek de bu sezon ona çok şey borçluyuz.umarım bu maçta da bizim için goller atar.feyyaz dan iyi teknik direktör olacağını hiç zannetmiyorum.ayrıca malatyanın da morali pek iyi değil.bu durumda kazanmamamız için hiç bir sebep yok.
Bu arada şunu eklemeden geçmeyeceğim;evren,ali akdeniz,cenk hepsi ankaragücünde,ve 7 tane yediler sakaryadan...bize acaba ne kadar faydaları dokunurdu??? eleştirdik ertugrul u ama bakınız ki muhammet çıktı ali akdeniz gidince..paf takım şu anda üstsırlarda paf liginde.oradan oyuncu almak lazım ara ara...

Fecr_55

Allah Kahretsin Yine Son Dakika ve Rakipten bi Gol Yedik... Nasil Olur Böyle Bi$ey yaw... Ne Diyeyim... Yazik Bu Taraftarlara...

Fecr_55

evet mac bitti, ikinci lige merhaba diyelim isterseniz... bu kadar mi yani... SAMSUN´umuzun geldigi duruma bakin... kac haftadan beri son dakika golleriyle bocaliyoruz, ne i$ bu ya... üzgünüm  :cry:

yirmiuc

yirmiuc

salihcakir

bende radyo basından macı takıp etmeye calıstım ama..
işin aslını esasını gorenler staddakılerdı..fatıhsune abiyi aradım; oda hakemin tek kelımeyle macı katlettıgını anlattı..bakalım; staddan gelenlerın yazılarını beklıyoruz..ismail uyanıkın soylemlerinden sonra federasyondan birileri dugmeye mi bastı bilemiyorum..ama korkuyorum..

Fecr_55

böyle heyecan insani bitirir be hem$o... biz ikinci lige dü$ermiyiz diye degil $ampiyonluk yari$inda heyecan ya$amaliyiz...daha cok yaki$ir böylesi SAMSUN´uma...bende maci radyaodan dinledim, golü yedigimizde icim cizzzzz etti  :cry:  ama bi türlü olmuyor... macin son düdügüne kadar dayanamiyoruz...bakalim bir de tv deki özete...

yirmiuc

Rentboy

Ya bakiyorum mactan notlara 60.we 64.dakikalarda kirmizi kart görüyoruz 90 da gol yiyoruz.Ne yapmis acaba bu çocuklar.yoksa sahada terör mü wardi da bizim haberimiz olmadi.Böyle hakemlerin yanli yönetimi we sansizliklar basimizdan bir an önce ayrilmazsa maalesef bir daha ki sene ikinci ligde mücadele edecez.

kral55

samsunsporun trafik kazası geçirdiği yıl aklıma geldi.Samsun maçlara çıkamamıştı ve tüm takımlar samsunla oynayacakları hafta hükmen galip sayılıyordu ve samsun 1. ligde kalmıştı devlet kararıyla.Şimdide aynı durum var lig sonuncusuda dahil önüne gelen takım bizden 3 puan alıyor.Bu sefer kimseninde koruması yok.Nasıl birinci ligde kalırız?Tabiki kalamayız.Bu ayıpta bize yeter.