Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Kehinde hem soner gonul u hemde burak yilmaz i sakatladi.

forzasirin55

twitterda denk geldim. sponsorluk anlaşması yapılıyor. adamlardaki sahiplenmeyi görünce bizimkilere kızmamak elde değil. neyimiz eksik arkadaş.

Alıntı yapılan: undefinedİnşallah önümüzdeki yıllarda da bu sponsorluk vazifesini devam ettireceğiz. Bizler bunu vazife olarak görüyoruz. Trabzonlu olup, Trabzon'da olup, Trabzonspor'a destek olmamak düşünülemez. İnşallah gelecek sezonlarda da sponsorluğumuzu devam ettirmek istiyoruz.

imza töreninin ardından Mekap Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk İskender, 600 çalışanı ve aileleri için 1061 adet yeni sezon formalarımızdan satın aldı.
https://www.trabzonspor.org.tr/tr/sponsorumuz-mekap-ile-sozlesme-imzaladik-4-10-2021
....

Ayayorgi Tekfuru

Bizim sosyal medyamız gerçekten çok zayıf. Emin Kar hakkında bir bilgilendirme bile yapılmadı. Kulübün eski maçlarından görüntülerle hesap hep  canlı olmalı.

Sadece Samsunspor

16 Ekim 2021, 17:19:33 #48783 Son düzenlenme: 16 Ekim 2021, 17:56:43 Sadece Samsunspor
Suan denizli balkes macini izliyorum. Suan dk 57. Denizlinin kacirdiklarini bizim takim kacirsa tvyi kirmistim suan :)

Yazdiktan sonra 2 gol atip kazandilar :)

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 16 Eylül 2021, 07:47:23Sezon başında transferleri eleştirirsin, "daha lig başlamadı yahu bismillah, işiniz gücünüz eleştirmek, siz zaten hiçbir şeyden memnun olmazsınız, bir durun hele" derler

Ligin ilk haftaları eleştirirsin, "hemen moral bozmayın, hem ligin başındayız, hele bir 7-8 hafta geçsin uyum sorunu vs" derler

İlk devrenin ortasında (7-8 hafta geçince) eleştirirsin, "yahu devre arasında yönetim ve hoca tarafından gerekli hamleler yapılacaktır, sizler pusuya yatmış hainlersiniz" derler

İkinci devrenin başında eleştirirsin, "ahmet gitti, mehmet geldi ya hele bi durun bakalım devre arası kampın etkilerini görelim önce" derler

İkinci devrenin ortasında, sezon sonuna doğru eleştirirsin, "bu haftalar tam da birlik olmamız gereken zaman, üç beş hafta herkes sussun, sezon bitince eteğinizdeki taşları dökersiniz, şimdi sırası değil" derler

Sezon sonunda eleştirirsin, "araba devrilince yol gösteren çok olur, bu saatten sonra ne faydası var, hoca da futbolcular da gitti. sezon içinde neredeydiniz, hiç sesiniz çıkmıyordu hayırdır" derler

Diğer sezonun başında eleştirirsin "daha lig başlamadı bismillah ...

Taraftarsınız ya sakın eleştirmeyin, para verin, forma alın ama ağzınızı açmayın. Hep verin, hiç istemeyin.

Yaptığımız maçlara göre 8.haftayı noktaladığımıza göre 3.maddede yazdığım

<<İlk devrenin ortasında (7-8 hafta geçince) eleştirirsin, "yahu devre arasında yönetim ve hoca tarafından gerekli hamleler yapılacaktır, sizler pusuya yatmış hainlersiniz" derler>>

kısmına göre hareket edebiliriz sanırım. Devre arasını bekleyelim beyler, devre arasını... Profesyoneller tarafından(!) gereken hamleler illaki yapılacaktır.

Ayayorgi Tekfuru

Erzurum Altınordu'ya 6 attı çok zor maç olacak cumartesi günü

Raqua55

Emin Kar vefat etmis. Mekani cennet olsun.

5trawberry

Emin Başkan'ın vefat ettiği günde yorum yapmak yersiz belki ama,

Mehmet Hoca ile yollar ayrılmış haberi var.

Bu sistemin yediği kaçıncı hoca bu?
İlk değil son da olmayacak.

O iki şahsın da yollanması şart oldu.

Karabudun

Çok mu zordu cenazeyi Nuri Asan'dan kaldırmak? Bu nasıl bir aymazlık? Hay sizin vizyonunuza...

Sol Açık

Alıntı yapılan: Raqua55 - 18 Ekim 2021, 12:07:35Emin Kar vefat etmis. Mekani cennet olsun.

Maçtan önceki pankartı görünce "kurtardı herhalde kaptan" diye düşünmüştüm. Ama şimdi gördüm haberi ve çok ama çok üzüldüm.

Emin Kar, Emin Kaptan, Emin Başkan... Ne şekilde sesleneceğimi bilemiyorum ama bu isimlerin veya ünvanların hepsinin hakkını verdiğine inanıyorum. Benim gözümde ve bu takımın tarihinde değeri çok büyük olan bir ismi yitirdik... Çok üzüldüm...

Raqua55

Fuat Capanin adi geciyor. Hayirlisi Olsun.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Raqua55 - 19 Ekim 2021, 16:32:07Fuat Capanin adi geciyor. Hayirlisi Olsun.

Bence basarili olamaz ama daha bise demiyorum baskan yonetim kendileri bilir.

_SoN_

Kim gelirse gelsin artık erken sevinmeyeceğim, biz bu kapasite ile morinho gelse onuda ezeriz.

Lusage

Alıntı yapılan: Raqua55 - 19 Ekim 2021, 16:32:07Fuat Capanin adi geciyor. Hayirlisi Olsun.
Mustafa Er ve Serkan Özbalta boştayken Fuat Çapa kimdir? Oldu olacak Mustafa Kaplan'ı getirsinler. Karakterlerine tam uyar!

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

55__Gurbet__55

Ersun Yanal boşta inşallah akıl ederler