Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Başlatan Clint_Eastwood, 31 Temmuz 2008, 22:05:10

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

31 Temmuz 2008, 22:05:10 Son düzenlenme: 13 Kasım 2010, 00:05:54 samsuni
Başlangıcı ben yapayım;

Boleyn Kızı (Philippa Gregory)

samsun155

birolkys

Amerikaperestler.Yazarı Erol Bilbilik

mehmet yılmaz

04 Mart 2009, 01:02:21 #3 Son düzenlenme: 04 Mart 2009, 01:05:12 samsuni
Yusuf Atılgan - Anayurt Oteli

Türk edebiyatının en anti-kahramanı bu Zebercet'tir herhalde. Sonuna geldim kitabın, herif Issız Adam'daki Alper karakterini andırdı bana, geberesice :)

Roman-hikaye anlamında her eserini tavsiye edeceğim bir numaralı isim Cengiz Aytmatov'dur.
Toprak Ana, Beyaz Gemi, Gün Olur Asra Bedel.......

Mert

Teşkilatın İki Silahşörü-Soner Yalçın.
İlk başlarda sıkıcı gitti ama sonradan akıcı olmaya başladı tavsiye ederim.

55.hakan

atilla atalay -ağlama dolabı  en sevdiğim mizah yazarının 2006 da çıkan kitabı ...aynı zamanda sıdıka karakterinin ve dizisinin de yazarı kendisi.

**KaR6**

Olasılıksız diye bir kitap bitirmiştim Samsunda.. okudugum en surukleyici romanlardan biriydi.. Roman ve aksiyon seven herkese rahatkılka tavsiye edebilirim.. Şu anda da sevmememe ragmen tazarını Masumiyet Müzesini okuyorum.. Tabi hukuk kitaplarından fırsat buldukça ;D

ali ihsan

Yavuz Bülent BAKİLER - Gidenlerin Ardından

ahk34

ahk34

YAKUP KADRİ KARAOSMANOĞLU
KİRALIK KONAK tavsiye ederim

Sony

siyonizm ve Türkiye

Doc. Dr. Yaşar KUTLUAY

II. Abdülhamit zamanında ki siyonizm hareketleri ve israil devletinin nasıl kurulmak istendiğine dair ve siyonizmin kurucusu ve ölene kadar da lideri olan teodor herzl'in faaliyetlerini anlatıyor...tavsiye ederim

edmontdante

Kaptan SWİNG ;D ;D-Büyük Başkan 02.04.1974
Ontario Kurtları
Gamlı  Baykuş-Mister Blöf

Yalnızca BİZ

HoliganSamSunLu

Yolbaşı --- Yusuf Ziya Arpacık

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Mart 2009, 10:52:53
Kaptan SWİNG ;D ;D-Büyük Başkan 02.04.1974
Ontario Kurtları
Gamlı  Baykuş-Mister Blöf

:) :)

Tommiks'deki Doktor Salasso ve Konyakçı ile Teksas'taki Profesör ve Rodi'yi de unutmamak lazım. :)

Ben aslında ortaokul seviyesindeki öğrencilerimin mutlaka çizgi-roman okumalarını siterdim çünkü benim okuma maceram Jules Verne'in kitapları ve bu çizgi-romanlarla başlamıştı.

Şu an daha önce Kırk Ambar dışında tüm kitaplarını okuduğum Cemil Meriç'in Işık Doğu'dan Gelir'ine başladım. Oğlu M.Ali Meriç tarafından derlenmiş, yine İletişim basmış. Cemil Meriç resmen bir yürüyen kütüphanedir. Ağırdır, bilgi yüklüdür, ilginçtir.