Yeni Yönetimden İstek Ve Beklentilerimiz....

Başlatan CurvaSudSamsunspor, 12 Temmuz 2008, 20:04:55

« önceki - sonraki »

pitbul055

zararın neresinden dönerseniz kardır.hocayı gönderin

harbisamsunsporlu5517

son bır  haftamız kaldı celıl ve 5 futbolcuyla daha anlaşılması lazım yoksa acık ara fark yıyerek ligi son sırada bıtırız buna hiç birimizin dayanacak gucude yok inşallah yönetimimiz gereken önlemi alır

Kadir ÇELEBİ

Yönetimimiz son yaptığı sosyal anlamda ve mali yapının düzeltilmesi samsunspor'u halk ile bütünleştirmek anlamındaki projelerini olumlu ve yerinde buluyorum yalnız yönetim bütün bunların hedefe ulaşmasındaki en önemli etkenin sportif başarı olduğunu gözden kaçırmaması gerektiği bir gerçektir. bu çalışmaların hepsinin bir bütün oluşturup ancak samsunspor istenilen seviyeye bu şekilde gelecektir.

profosyönel külüplerin hiçbiri takımın başına getirdiği teknik adama transfer konusunda insifiyatif vermiyor öyleki takımın başında bulunan hocanın kariyeri bellidir yönetim acilen akil adamlar eşliğinde transfer çalışmalarını kendi sorumluluğu altına almalıdır.. gerekirse yeni bir teknik adam ile anlaşa bilir..

Sercan

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 25 Ağustos 2008, 13:15:34
Yönetimimiz son yaptığı sosyal anlamda ve mali yapının düzeltilmesi samsunspor'u halk ile bütünleştirmek anlamındaki projelerini olumlu ve yerinde buluyorum yalnız yönetim bütün bunların hedefe ulaşmasındaki en önemli etkenin sportif başarı olduğunu gözden kaçırmaması gerektiği bir gerçektir. bu çalışmaların hepsinin bir bütün oluşturup ancak samsunspor istenilen seviyeye bu şekilde gelecektir.

profosyönel külüplerin hiçbiri takımın başına getirdiği teknik adama transfer konusunda insifiyatif vermiyor öyleki takımın başında bulunan hocanın kariyeri bellidir yönetim acilen akil adamlar eşliğinde transfer çalışmalarını kendi sorumluluğu altına almalıdır.. gerekirse yeni bir teknik adam ile anlaşa bilir..

katılıyorum yeni hocanın gelmesi en fazla 3 haftaya patlar bize ama takım adam akıllı oyun oynar belki...

MeL_55

formalar LEGEA olcagnı hıc sanmıyorum... lıg basladı ne ıdman nede forma legea dıye bırsey görmedım heralde PUMA ıle devam edılıyor..

Kaya

yönetimden istek : geçmiş yönetimler deki gibi hocaya 5 hafta dayanmayın zaten ilk haftadan belli olur eğer birazcık işi biliyorsanız (tabi ki futbol anlamında yoksa kendi iş hayatlarına söylenecek söz yok ) zaten en iyi kararı vereceksiniz

Sercan

Alıntı yapılan: MeL_55 - 25 Ağustos 2008, 15:06:43
formalar LEGEA olcagnı hıc sanmıyorum... lıg basladı ne ıdman nede forma legea dıye bırsey görmedım heralde PUMA ıle devam edılıyor..

belki hazır değildir erciyes maçında giyilecek olabilir çünkü formalarda bankasya reklamıda yoktu...

eLLis

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 25 Ağustos 2008, 16:28:22
belki hazır değildir erciyes maçında giyilecek olabilir çünkü formalarda bankasya reklamıda yoktu...
Yahu gurbetçiler geldi gitti gidiyor en fazla onlar alırdı forma ürün filan ne zaman hazır olacak herkezinki belli.

Sercan

Alıntı yapılan: eLLis - 25 Ağustos 2008, 18:46:08
Yahu gurbetçiler geldi gitti gidiyor en fazla onlar alırdı forma ürün filan ne zaman hazır olacak herkezinki belli.

haklısında bilmiyorum valla erciyes maçında belli olur herşey zaten çoğu gurbetçi bu maçı izler öle gider ama dün akşamdan heves kaldıysa içlerinde :-[

eLLis

Yönetimden ricam lütfen süper lig maç sonuçları stadımızda verilmesin bizi ilgilendirmeyen işler bunlar.Teşekkürler.

cembaba

Alıntı yapılan: eLLis - 01 Ekim 2008, 18:40:49
Yönetimden ricam lütfen süper lig maç sonuçları stadımızda verilmesin bizi ilgilendirmeyen işler bunlar.Teşekkürler.

ewet kardeş o konuda haklısın.. ama şöyle de bi durum var bazı arkadaşlarımız iddaa oynuyor. maç sonuçlarını merak edior.. bende ilk başta senin gibi düşünmüştüm. fakat sonradan böyle düşündüm. ama o konuda haklısın.. verilmesin..! ;)