Yeni Yönetimden İstek Ve Beklentilerimiz....

Başlatan CurvaSudSamsunspor, 12 Temmuz 2008, 20:04:55

« önceki - sonraki »

CurvaSudSamsunspor

12 Temmuz 2008, 20:04:55 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2008, 20:08:15 samsuni
Yeni yönetim den istediklerimizi ve beklentilerimizi bu başlık altına yazalım ben başlıyorum

Sosyal bir kulüb olmanın en başında samsunstore gelir bu storedeki ürünlerimizde bu amlemimizin kullanılması dır ayrıca formalarımızda

körfez55

Şampiyon olalım bu sene çıkalım süper lige...

ozkan17

profosyonel bir sirket gibi klub olalım..ne girdi ne cıktı klube bunu bılelım yagmacılık olmasın..

VE TABIKI SUPER LIG..Ardından da lıgde basarı..

Baþkent_55

kardeşime yine sonuna kadar katılıyorum düğmeden yatağa kadar herşeyin olması gereken büyük bir samsunstore açılmalı ...........her türlü ürün olmalı .......benim fikrim sadece numaralı ve kapalı yı kombine verin maraton kale arkası kombine olmasın bakın bakalım ondan sonra her maç öncesi bilet yetiştirebilecekmisiniz........çünkü bizim şehrimizde henüz kombine kültürü gelişmedi ama  bunu mutlaka yapın

körfez55

abicim ben zamanında hazırlık maçı yaptığımız takım ve bu takım taraftarlarının zirvede olduğu bir ligde alt sıralarda olmak istemiyorum...

HaSaNCaN

Samsunspor Store
Ne girdi ne cıktı klube bunu bılelım
Ligde Başarı

Baþkent_55

Sempatik Bengülü

Gönül verdik bu renklere seninle geldik heryere şampiyonluk istiyoruz artık biz bu sene

SÜPER LİG BEKLE BİZİ

eLLis

Ürün mağazası bende isterim ama satış yapabilecekmiyiz kaç kişi alışveriş yapar hadi açıldı diyelim internet sitesi mutlaka olmalı Samsundaki satış yetersiz kalabilir dışardakiler alır.

Benim en çok istediğim gruplara bir yer verilmesi hepsinin orada olması bu şekilde faydadan çok zarar olunuyor stadın 4 yerinden ayrı tezahürat gidiyor bunu yönetimin düşünüp karlı çıkabileceğimiz bir sistem oturtması gerekir.

Tufan

samsunstore
şeffaf yöentim
nokta transferler, isimlere verecek paramız yok adı sanı olmasın çıksın formanın hakkını versin oyuncular biz onları yıldız yaparız zaten

jean

iyi transferler yaparak bu heyecanimizi yetirmeyelim hemen pes etmeyip bu takimi cikarsin

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar durun bakalım yonetım daha bugun secıldı hemen ıstek sıralamamız dogru olmaz bızı buyıl fazla borc yapmadan super lıge cıkarsınlar sonra storede kurulur akedemide cok şukur baskansız kalmadık artı lige daha bır bucuk ay var daha ne olsun ;D

CurvaSudSamsunspor

şuan ki stand yerinden taşınacak güzel bir yere konsun içindeki malzemeleri biraz daha kaliteleştireceğiz,güzelleştireceğiz samsunstore tabelasını koyacağız o kadar içinin dizaynı güzel olcak yani başka ne olacak ki birde site tamam daha

varolcan

arkadaşlar   bu celil abi burda kalacakmı ya .adam geçen sene harbiden tek başına kümede bıraktı takımı.inşallah bırakmazlar.birde bunun yanına 5 tane sağlam futbolcuyla kesin lige çıkarız

jean

celil serkan keisn kalir bu satten sonra nereye gidecekler ikinci yari oynasalar yine yeter