Samsunspor Tribünleri Neden Bos kaliyor ?

Başlatan ForzaRizespor, 19 Mart 2005, 03:56:19

« önceki - sonraki »

ForzaRizespor

Alıntı yapılan: "Kirita"ben Karadeniz birliğinden yanayım.
trabzon halkının rum olduğunu söylemek de maksadını aşmaktır bence.
trabzon komple rumsa trabzon müdafai hukuk cemiyeti kim.
bir de rumların %90'ı mübadelede gitmedi mi

Eger Karadeniz Birligi olursa sonuc sudur:
RiZE:6 puan
SAMSUN:6 puan tabiki 12 puan trabzona bunumu istiyorsun ??? ben Rizesporluyum ama Fenerbahcelilikde var, trabzon kümeye.

Fecr_55

yavv ForzaRizespor nick li kardes, sen kendi yorumlarini yapsan daha iyi olacak. herkesin yazdiklarini kopyalayip, i$te bu böyle $u $öyle demi$ diyerek yorum yapilmaz...baktim da nerdeyse bütün mesajlarin bunlardan ibaret... yazacaksan kendi fikrine ba$vur lütfen...

timofte

Alıntı yapılan: "ForzaRizespor"ben Rizesporluyum ama Fenerbahcelilikde var, trabzon kümeye.

sadece rize demeyi öğrenemediysen nasıl olacak bu işler bilmiyorum ki!

Yalnızca BİZ

herşeyin altında başarı yatıyor. SAMSUNSPOR başarılı olduğu takdirde stadlarımız doluyor. inşallah bunu kırabilirsek SAMSUNSPOR daha iyi yerlere gelebilecek

ForzaRizespor

Alıntı yapılan: "timofte"
Alıntı yapılan: "ForzaRizespor"ben Rizesporluyum ama Fenerbahcelilikde var, trabzon kümeye.

sadece rize demeyi öğrenemediysen nasıl olacak bu işler bilmiyorum ki!

cünkü ben Rizespora inanmiyorum, bugün var yarin yok.

ÇarŞamBaLı

arkadaslar bılet fıyatlarını pahalı yaparlarsa o stad dolmaz bılet fıyatları bazılarına gore cok ucuz olabılır ama bazı tarftarların hıc parası olmayınca ne olcak samsunspor  kentı maddı durumu yuksek bıyer değil ne olacak bız her macına gıdıyoruz ben samsunspor macına gıdecem dıye hırsızlık yaptım burda kendımı buyutmuyorum samsunsporu cok sevdığımı anlatıyorum baska sey ıcın asla hırsızlız yapmama mac samsunsporumuzun macıysa yaparım kısaca bılet fıyatları boyle olursa o stad dolmaz işte o kadar

Sioux

Alıntı yapılan: "Korsan"ben samsunspor macına gıdecem dıye hırsızlık yaptım burda kendımı buyutmuyorum samsunsporu cok sevdığımı anlatıyorum baska sey ıcın asla hırsızlık yapmam mac samsunsporumuzun macıysa yaparım

yönetim gör bunları duy taraftarı  :)

kral55

Samsunspor başkanı ismail uyanığı genelde başarılı buluyorum.ama genel olarak yönetimi halkla lişkilerde zayıf buluyorum.1. lige çıkışın ilk yıllarında halkla daha bütünleşmiş samsunspor varken son senelerde halktan iyice kopmaya başladı.Bunda oynanan kötü hedefsiz futbolun payı çok büyük.Ama İsmail uyanığında suçu var diye düşünüyorum.Takım yönetiminde başarılı ama takım şehirden kopuyor bunu engellemede başarısız.Bilet fiyatları ucuzlamalı,takım şehirde kitlelere daha çok tanıtılmalı hedefler boşa konmamalı.İsmail uyanık şehirde daha çok kalmalı ve takımı şehire daha çok tanıtıp takımın gerçek sahibinin samsunlular olduğunu şehre hissettirmesi gerekir.

carsambali55

samsunspor için hırsızlık yaptım demek veya yapmak bir samsunspor tarafatrına yakışmaz.hırsızlık yapmak hiçbir kılıfın içinde masum değildir.biz eğer bugun AB kapısında 5 parasız sürünüyorsak bunun nedeni başımızdaki hırsızlar..bilet fiyatlarının pahalı olduğu kısmen doğru. kale arkasını 3 milyon yapsalar çok tatlı olur. 3 milyon bir paket sigara parası .ne olacak ki. tarafatrın bedava stada alınmasına karşıyım. eger samsunluyum diyorsan 3 milyonu vermelisin.ligde orrta sıralarda olan bir takımın taraftar toplaması zot.ama ilk 5 mucadelesi yaparsak uefa falan tribunler dolar.ist ankara ve diğer deplasmanlarda iyi taraftar toplarız.yani takımın birazda başarılı olması şart.seneye inş. iyi bir takım güzel futbol ve iddiaalı bir takımla dolu tribunlere oynarız.bu arada sebat dışında enküçük tribün bizim ama boş...

ÇarŞamBaLı

ben samsunspor için herseyı yaparım carsambalı arkadasım bız hıcbır zaman para vermeden trıbune gırmemezlık yapmadık bı ara şirinler grubu gırıyordu ve bende gırıyordum AB kapısındayız dıyorsun bu devlet AMERIKANIN kopeği olursa 2 sene sonra değil ikibin sene sonrada gıremeyız bırde hırsızlık davasından sonra gıttım adamın parasını verdım bız ne istanbul köpeğiyiz nede baska BİZ ne 5 milyondan kacıyoruz nede baska bıseyden ancak bazı arkadaslarımız maddı durumu kotu onun ıcın soyledım samsunspora servetler feda olsun