Samsunspor Tribünleri Neden Bos kaliyor ?

Başlatan ForzaRizespor, 19 Mart 2005, 03:56:19

« önceki - sonraki »

ForzaRizespor

Samsunsporun stadi 40000 kisilik olacagina, yaklasik 20000 kisilik kapasiteye sahip ama o stad bile bos kaliyor.Inanmasi cok güc,Samsunlular Samsunspora yeterince destek cikmiyor ne yazikki.Rizespor Sampiyon olamiyorsa Samsunspor olsun artik, Zamani gelmedimi sizce ?

cem and naz55

siz kendi işnize bakın orda bize edilen küfürlerin hesabını verin ondan sonra siteye girin hangi yüzle bu siteye giriyorsun

kral55

Sevgili forzarizespor rumuzlu arkadaşımız yazdıklarında kesinlikle haklısın.Tamamına katılıyorum.Samsunsporun biraz daha zamana ihtiyacı var bu maddi durumla şampiyonluk zor ancak alt yapı iyi şirketleşme olur ve kendi ayakları üstünde durmayı sağlarsa şampiyonlukta gelecektir yanlız biraz bekleyeceğiz.İnşallah kardeş takım rize de şampiyon olur.Trabrumu birlikte ezip geçeceğiz.

Fecr_55

sevgili rizeli karde$im, $unu bilmelisin ki, her bir $eyin zamani vardir. ne zaman Samsunspor´umuz dört dörtlük bir teknik direktöre, bir kadroya ve bunlari saglayacak maddi güce sahip olursa o zaman i$te $ampiyonluk bizede ugrayacaktir. ama bunun olmasi icin uzun bir süre gerekli ne yazik ki... stada gelen zaten yok, onun icin ha 20000 ha 40000 ki$ilik kapasite olsun, fark etmicek... Rize takimi $uan cok iyi yerde, aman nazar degmesin... bizde bir zamanlar iyi yerlerdeydik, $imdi ba$ka takimlara iade ettik, biraz da onlar keyfini cikarsin bu siranin diye :)  bu i$in $aka tarafi, üzücü ama neyse...ama in$allah o günler tekrar geri dönecek bize...

salihcakir

cem arkadasımızın neden bu tarz bir tutum takındığını anlamak imkansız..rizede stadda edilen küfürlerden forzarizespor mu sorumlu yani..bakın ne güzel birlliktelik mesajları veriliyor burada ama biz anadolu camiası olarak bu fırsatı tepiyoruz. lütfen..

onur

Alıntı yapılan: "samsunkopat"cem arkadasımızın neden bu tarz bir tutum takındığını anlamak imkansız..rizede stadda edilen küfürlerden forzarizespor mu sorumlu yani..bakın ne güzel birlliktelik mesajları veriliyor burada ama biz anadolu camiası olarak bu fırsatı tepiyoruz. lütfen..

Aslına bakarsınız Rizespor baştan beri Rıza Hocayla iyibir grrafik ve istikrar yakalamıştı.Erdoğan Arıca ile de bunu sürdürdü.Bu istikrarın yıllalara sari olması gerekiyor.Samsunsporumuz yıllardır birinci ligder mücadelesini sürdürüyor.Bu yıl kadro dışı bırakılma olayları olmasa ve taraftar kulübümüze vermesi gereken desteği verse çok daha başarılı olurduk diye düşünüyorum.

ngonge

gerçekten 1 milyonluk şehrin her maça 10.000 kişi bile getirememesi çok acı... en az 30.000 kişi ile oynamamız lazım.işte o zaman kimse tutamaz bizi.bunun için de taraftar gruplarının başta ortaokul liselerde olmak üzere organizasyonu üstlenmeleri gerek...biz istanbullular ise bilinçsiz hemşehrilerimizi samsunsporla tanıştırmalıyız...yani herkese iş düşüyor..

kral55

Böyle takım ayırımı yapmadan allah ne verdiyse yersek daha çok boş kalır tribünler.Hedef yok başarı yok o yok bu yok şevk yok takıma sahip çıkan yok yok yok yok.Taraftar gönül rahatlığı ile maç seyretmek istiyor önüne gelene yenilen takımın taraftarının psikolojisi bozulur tansiyonu çıkar sağlığı bozulur.O nedenle boş kalıyor.

ForzaRizespor

Alıntı yapılan: "cem"siz kendi işnize bakın orda bize edilen küfürlerin hesabını verin ondan sonra siteye girin hangi yüzle bu siteye giriyorsun

Benmi küfür ettim ? Küfür edenler kendine zarar verir baskalarina zarar vermez,kötü sözler sahibinindir,kim küfür ettiyse yanlis yapti.

ForzaRizespor

RiZESPOR ile SAMSUNSPOR, ilerde Sampiyonluga oynamasi lazim.Neden olmasin ? yeterki Samsunlular inansin, Samsunsporu Sampiyonluga oynatsin ve Rize icin.

curva55

O günler gelicek herkes bizden söz edicek iki karadeniz takımından o zaman işler değişicek...

Fecr_55

eger kar$ila$maya futbolcularimiz bile zor cikiyorsa, kazanmak icin isteksizlerse tabiki kimse gelmez stada... nasil gol yenir, mac son dakikalarda nasil verilir, bunu görmeye mi gelsinler...

ForzaRizespor

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"eger kar$ila$maya futbolcularimiz bile zor cikiyorsa, kazanmak icin isteksizlerse tabiki kimse gelmez stada... nasil gol yenir, mac son dakikalarda nasil verilir, bunu görmeye mi gelsinler...

akcaabat sebat artik misafir takimdir, beter olsunlar.Karadenizi temsil eden SAMSUNSPOR ile RiZESPORDUR, rumlar Karadenizi temsil edemez.

Sioux

ben Karadeniz birliğinden yanayım.
trabzon halkının rum olduğunu söylemek de maksadını aşmaktır bence.
trabzon komple rumsa trabzon müdafai hukuk cemiyeti kim.
bir de rumların %90'ı mübadelede gitmedi mi

curva55

Etrafı boş bulunca Samsun Dışarı, Burası trabzon burdan çıkış yok diye bağıran adamlar kardeşsebiz gate13 lede kardeşlik yapalım