Lütfen Samsunsporluluğunuzu bizden esirgemeyin..

Başlatan salihcakir, 17 Mart 2005, 22:45:26

« önceki - sonraki »

salihcakir

işte son istatistikler:
sitemize bugun kaydolan mehmet beyle birlikta üye sayımız 156 oldu..ve sıkı durun; tam tamına 78 kişi; yani üye sayımızın yarısı hiç ama hiç mesaj yollamamış..selam bile dememiş samsunsporlu dostlarına; ondan sonraki 17 kişi sadece bir mesaj yollamış..
hiç; bir tek bile; mesaj yollamayan üyelerimize sesleniyorum..ne olur neden mesaj yollamadığınızı bari söyleyin..deyinki şundan şundan ötürü biz burada yazmıyoruz..şu sebepten ötürü sadece okuyoruz ama yazmıyoruz deyin. ondan sonra belki de bazı şeyler daha da düzelir.. inanki benim için tam 156 tane samsunsporluyu aynı yerde gormek bulmak muazzam mutluluk verici bir şey. benim ne okulumda, ne evde; ne de arkadaş ortamında samsunsporlu birileri yok..istanbulda ve tüm türkiyede tanıdığım tüm samsunsporluları burada buldum..samsunspor adına söylemleri paylaştığım samsunsporlu dostları sadece burada bulabiliyorum.. başka ne diyebilirim bilmiyorum.
lütfen samsunsporluluğunuzu bizden esirgemeyin..

curva55

Bu site geçende halk gazetesine çıktı herkesin yazması gerekiyor ki daha iyi yerlere gelelim arkadaşlar biraz daha duyarlı olalım lütfen fikirlerinizi buraya yazın...

salihcakir

evet lütfen...
herkesten gerekli özeni bekliyoruz..lütfen bize katılın.

GNKL_BARIS

Bence bunu sebebi Site görevlileri bence çok komik komik kurallar var bakarasnız daha kimse yazı falan yazmıyor işi bilmiyorlar 1 ay içinde samsunspor şirinler web sitesinde çok güzel şeyler var ben ibrahim abiden gördüm belkide Samsunun en kral sitesi olacak www.gnkl.tk dan sonra yazı yazmayama gelirsek bunu ben sölemişdim daha önce silin dedim üyeleri yok işi vardır sizin gibi hergün mü giriyor diye bi takım birşeyler dediler bizi buraya alıştıran Çaçadır oda girmiyor bi dünya adamı şutladılar olsun bundan sonra bende yazmıcam okucam :)

salihcakir

bakın; yasaksız özgürlük olmaz..yani çaça arkadaş burada diğer samsunsporlu dostlara istediği lafları sarfedebilsin; +55 gibi hiç bir fikir anlatılmayan mesajlar atılsın öyle mi? eğer bu şekilde ortam olursa işte ben de o zaman yazmam..varın hangisi daha mantıklı siz karar verin..

Sioux

yazan yazsın yazmayan da yazmasın bence..
kimsenin nazını çekmeye gerek yok. nedir yani kardeşim herkesin yazmak için binbir türlü şartı var.
biri küfür makara olacak diyor biri makara olursa yazmam diyor. suçu siteyi yapanlara atmak kolay. bu kadar değişik huylu insanları bir araya toplamak kolay mı.
bazıları da akıllı yazmayı bıraktı.. yazılmışlara bakıp gidiyor. sırf bu zihniyete inat ben de azalttım yazmayı. böyle bir mantık yok .. başka hiçbir sitede de yok. sen hazır girmişsin okuma yazman var neden ne düşündüğünü yazmazsın anlaşılır bir şey değil.
ama dediğim gibi az olsun öz olsun. adam gibi yazanlar olsun.

fatihsune

Kritaya  katılıyorum,herkese farklı muamele yapılırsa standart sağlanamaz.
Bence her yerde olduğu gibi burada da kurallar olmalı ve herkez kurallara uymalı.Kurallar yazı yazmayı engelliyorsa ne diyelim şeriatın kestiği parmak acımaz.Burada hiçbirimizin özel hayatını zevklerini ve yaşam şartlarını tartışmıyoruz,burada olmamızın amacı sadece ve sadece samsunspordur...samsunsporun menfaatleri her şeyin üzerindedir.
yalnız sevgili kritaya bişey ilave etmek istiyorum ; yazılanlara inat bende yazmayı azalttım demişsin,aslında yazılanlara inat yazmayı arttırmalıyız ki yalnız olmadığımız anlaşılsın...

Yalnızca BİZ

açıkca söyleyeyim ben yeni yeni yazmaya başladım. niye yazmadığımı bilmiom ama artık hergün yazacağım. bu forumlarda daha güncel konularaıda getirirsek daha da güzel olacağı kesin samsunsporumuza sahip çıkmak dileğiyle

mrf

18 Mart 2005, 17:30:18 #8 Son düzenlenme: 08 Ekim 2009, 23:01:12 samsuni
Bende yeni üyelerdenim sitenin varlıgını gec fark ettim ama simdi her gün girip okuyorum...EEE söylemek istedigim bişe oldukça yazıcamda tum samsuna ve samsunsporlulara selamlar

salihcakir

bu çağrımıza kulak veren herkese teşekkürler..
yalnız kritanın da o yada bu şekilde yazmayanları kendisi de yazmayarak eleştirmesi bence doğru değil..en azından içinde bir tezat taşıyor..
son söz yine aynı olsun..
lütfen samsunsporluluğunuzu bizden esirgemeyin..

Sioux

tepkim doğru mudur değil midir tartışılabilir ama ne kadar yazmasak da yazıyoruz gördüğünüz gibi. ama çelişkili olduğunu düşünmüyorum.
çünkü adamlar b.sayarı açıyor buraya da giriyor, girdiklerini isimlerini görüyoruz şimdi isim vermeyeyim ama bu insanlar okuyup ayrılıyor. bu da beni son derece sinirlendiriyor. biz bu insanları eğlendirmek için yazmıyoruz burada. bunlara kapatmak lazım  bence okumayı. biz bize yeteriz.

yusuf celebi

Değerli Samsunspor taraftarları , Biz Samsunspor taraftarlarında isteksizlik söz konusu anlaşılan.Bazı arkadaşlarımızın fedakarlığını gördüğümde zorluklara rağmen Samsunspor için bir şeyler yapma arzusunu gördüğümde inanın çok değişik duygulara kapılıyorum bu duygu açığa çıkmamış bir heyecanın belirtisi olsa gerek.

Bizler birşeyleri hep karşı taraftan bekleyen önümüze bir öncü çıksın biz sonra geliriz diyen yapıya sahibiz bu bakış açısını kırdığımızda bazı şeylerin değiştiğini görmemiz mümkün.

Nedendir bilinmez bizim taraftarımızda yeni bir şeyler sunma yeni bir şeyler üretme konusunda dar bir düşüncesel bakış açısına sahip kitlelerin çokluğundan mıdır yoksa Samsunspor ruhunun kaybolmaya yüz tutmuş olmasındanmıdır yada Samsunspor'a sadece iyi günde gönül veren bir zihniyetin galip gelmesimidir bunu çözmekte inanın zorlanıyorum.

Bir değişik örnekte eskiden beri anlayamadığım İstanbul'da bir beşiktaş,fenerbahçe veya galatasaray-Samsunspor maçlarında 300-500 taraftar ama bir İstanbulspor-Samsunspor maçında 2-3 bin Samsunspor taraftarı bu fark neden oluşur neden hep böyledir bununda çok iyi analiz edilmesi gerekir çünkü bu konununda diğer konuyla benzerlikleri var.

CİDDİ BİR UYARI ! : Eğer şu anda Samsunspor'a gönül verenler takımına sahip çıkmazsa (her platformda ) bunun faturası çok ağır olur.

Bundan 4 yıl önce Başkan İsmail Uyanık'a çok geniş bir Samsunspor analizi göndermiştim,o analizde kısaca Samsunspor ciddi adımlar atmadığı takdirde Samsunspor taraftarının kısa bir süre sonra Samsunspor'un var olan ruhunda ciddi bir kayıp olacağını ve taraftarında ciddi bir azalma olacağını zamanla Gençlerbirliği gibi taraftarsız bir kulüp haline geleceğimizin sinyallerini gördüğüm için o analizi kendisine iletmiştim.

Şimdi bizler boş konuşmak yerine pozitif bir şeyler üretelim Samsunspor'a azda olsa katkıda bulunalım.

Nasıl katkıda bulunuruz fikirlerimizi ortaya koyalım.

Görüşmek üzere.

Fecr_55

selamlar arkada$lar... bende bu sitenin yeni üyelerinden biriyim. elimden geldikce yazmaya cali$iyorum. yazmayanlarin fikirlerini neden ortaya koymadiklarini bilmiyorum ama sanirim onlar öylesine üye olmu$lar... gercek taraftarlarin fikirlerine her zaman ihtiyac vardir. bence bu sitenin reklami da fazla yapilmiyor, aksi taktirde daha fazla taraftar üye olup fikir yürütürlerdi... saygilarimla...

Sioux

Alıntı yapılan: "yusuf celebi"Şimdi bizler boş konuşmak yerine pozitif bir şeyler üretelim Samsunspor'a azda olsa katkıda bulunalım.

Nasıl katkıda bulunuruz fikirlerimizi ortaya koyalım.

Görüşmek üzere.

ilk etapta burada daha fazla katılımı sağlamak yoluyla hatır sayılır bir taraftar topluluğu oluşturmak gerekiyor ve başta samsunkopat olmak üzere bazı arkadaşlar bu amaçla çalışıyor gibi görünüyor.

cem and naz55

bu topicki acan arkadş nik ismin enteresan  forum icin söylediklerine katılıyorum