içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

mimar55

Bu futbol ne kadar lanet birsey karsedim boyle gucluler daima kazanir oldu federasyon yanli hakemler saibeli ama anlamiyorum bunca kotu sey varken ben seni bu kadar neden seviyorum kume dustunce saatlerce agliyorum galbiyetle mutlu oluyorum gazoz kupasi yapiliyor yeniliyorsun sinirimden oluyorum butun bunlar yetmezmis gibi sahipsiz diyorlarya sana beni aslinda en cok o uzuyor ben seni bu kadar severken sahiplenirken sana benimle yenilgine uzulen galibiyete sevinen bu kadar kisi varken sana nasil sahipsiz diyorlar anlamiyorum. Tamam makam mevki sahibi degiliz diye bizi saymiyorlar mi adamdan bu kadar sahipsiz goruyorlar. Baskalari buyuk takim tutuyormus ben sehir takimi tutuyormusum bana gore yuregime bile sigmayan sevgin bende oldugu surece ben senden buyuk takim gormedim ki.. Cocuklugun maclarinda gecti beton tribunlerde yagmurda camurda sevmeyi ogrendim seni sezon acilinca ilk haftalar sesim kisilir ama sonra alisirdi sezon boyu samsunda sende okurken diger arkadaslar laf derdi bana yenilince sen. Sen hani sehir takimiydin onlarda samsunlu ama anlamadim arkadas ben bu isten birsey. Gs- reali yenmis herkesde bir sevinc var okulda sinifta anlatama 3 gun sonrada biz gsyi yendik supriz oldu ben senden birsey anlamadim futbol . Ama yurek bu soz dinlemiyorki simdi macina gelemesemde havani koklayamasamda senden kmlerce uzakda olsamda seni icin bir baska atacak bu kalp. 10 yasindayken Anneminde dedigi gibi agla oglum agla allah bu goz yaslarinin hesabini elbet burgun sorar. Sonra doner siz benim cocugumu aglattiniz allahda sizi aglatsin derdi ....

atalanta8

ulan çok talihsiz biriyim elimi attığım yer kuruyo.
yeter artık

Burak

Yeni evleneceğim için malum ev diziyorum Kırmızı Beyaz Siyah bir oda yapıyorum ilk olarak işe kırmızı beyaz ve siyah halı alarak başladım. Kırmızı kumaşlı ve kolları beyaz bir kanepe ve tekli koltuk siparişi verdim. Tüllerin üzerinde de beyaz üzerine yuvarlak kırmızı pullar var odanın durumuna göre iki tane puf yaptıracağım bir tane hediye Samsunspor Yağlı Boya Tablosu var Japon Güneşi şeklinde olacak . Şimdilik bilgisayar masası (olmadı elimde ki masayı kırmızı beyaz folyo ile kaplayacağım )ve tv ünitesi eksiklerim ve de TV bir tane de yuvarlak zigon sehpa var üçlü kırmızı beyaz onu da alacağım :) eksikleri de tamamlayacağım inşallah güzel bir şey ortaya çıkacak diye umuyorum. Destek ve fikirleri olanların veya bu tür objeler görenlerin bana önerilerde bulunursa sevinirim( kiracı olmayacak olsam duvarları da boyardım ama çıkarsam tekrar eski rengine boyatmam gerekir )

mimar55

Burak kardesim odanin fotosunu cekip bana yollarsan bide olculeriyle ben sana guzel ve uygun olabilecek bir dizayn yapabilirim ..
Mesela odanin icindeki duvarla kolonlarin boyutu ayni degilse kolonlara pratik kirmizi duvar kagidi ayni anda kolonlarin o duvar kagitlatinin ustune beyaz raflar yapip onlarin ustune siyah mumlar ayni zamanda cok uygun fiyatlara avizeler var onlari camlarini boyatip odanin kanepenin ustune dusecek sekilde samsunspor filamasi olabilir tv nasil olacak bilmiyorum ama tv masasi kullanmak yerine tvyi duvara monte edilip tvnin rengine gore arkasina samsunsporla ilgili olacak duvar kagidi yapistirip yanlarina raflarla kitaplik seklinde kendin yapabilirsin samsunda olsam bizzat ben gelip yardim ederdim ama malum yurtdisindayim kitapliga samsunspor dergileri samsunspor kitaplariyla susleyebilirsin tvnin ust kismina senin anlayacagin dilde yazmaya calisiyorum cercevelenmis bir samsunspor formasi ile bitirebilirsin ev sobalimi dogal gazlimi klimalimi ona gore onlara gorede bircok fikir verebilirim kirmizi siyah ve beyaz tonlarda bir hali koltuklarla odayi bogaz dartir onun yerine bej kullanirsan duvarlar ne renk oda belli degil sen iki foto cek olculeri yaz yolla bana ozelden ne zamana istiyorsan yetistirmeye calisir sana yollamaya calisirim biraz sabir ve karsilikli fikir alisverisiyle istediginden daha guzel ve herseyi senin imalatin olabilecek bir oda duzenleye biliriz  :kanka: ;) :kanka: :kanka: :evet:

Burak

Tamam resmini çekerim odanın rengi açık fildişi  birde melon denilen kırmızı bir avize almıştım onu yazmayı unuttum ama çerçevelenmiş Samsunspor forması iyi fikir bunu da yapayım halı demeyeyim de halılar diyeyim 3 tane paspas gibi teker renk kırmızı beyaz ve siyaz shagy denilen halılardan aldım zaten serdim direk bayrak gibi oldu. (gerçi yaptığım kombinasyon mısır bayrağı oldu galiba o ayrı :) )

emre

Alıntı yapılan: Burak - 08 Mayıs 2012, 22:14:36
Tamam resmini çekerim odanın rengi açık fildişi  birde melon denilen kırmızı bir avize almıştım onu yazmayı unuttum ama çerçevelenmiş Samsunspor forması iyi fikir bunu da yapayım halı demeyeyim de halılar diyeyim 3 tane paspas gibi teker renk kırmızı beyaz ve siyaz shagy denilen halılardan aldım zaten serdim direk bayrak gibi oldu. (gerçi yaptığım kombinasyon mısır bayrağı oldu galiba o ayrı :) )

arkadaşım bir tane akıllı adam yok mu burada ?  :deli:

mimar55

Alıntı yapılan: Burak - 08 Mayıs 2012, 22:14:36

Tamam cek yolla mail adresim gozukuyor zaten ama genede vereyim kayalar55@hotmail.com  ;)

gurkan

Istanbuldakı sımdı bu sacma kutlamaları emek vermeden ınsanların stad yolu gormeden sahte gulucuklerını gordukce senın ıcın aglamalarım geldı aklıma ama hıc uzulmedım aksıne gururlandım samsunsporum ınsaallah tekrar cıkarız be

emre__ss

SSKLA

28 Mayıs 2012, 16:48:49 #1089 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2012, 17:00:51 Berkay Yelken
Dünya tersine dönse, trabzonludan adam olmaz !

CurvaSs

idare hukuku final notu : 74
uluslararası hukuk final notu : 60

sonuç; ikisi de bütünlemeye kaldı... aman ne güzel!

babasamsunlu

Boşuna Barçalı değiliz..
Halkın takımı Barça ...

SSKLA

Arması ile ülke kuran takımın taraftarı olmaktan gurur duyuyorum. samsunspor_x

emre

Bu Samsun'da ki ne kadar Samsunspor düşmanı varsa hatta Samsun düşmanı varsa hepsine lanet olsun lan ! Burada iş bize düşüyor, şehirde ki son yıllarda oluşan hareketlilik Samsunsporluluk bitmemeli. Okuyup, çalışıp çabalayıp bu şehirde önemli yerlere gelmemiz, çocuklarımıza bu bilinci aşılamamız lazım. Karınca kararınca elimizden geldiğince, belki okyanusta bir balık da olsak, düzelmeyeceğini bilsek de vazgeçmemeliyiz. Kırmalıyız bu şehirde ki bu şehre olan düşmanlığı...

babasamsunlu

Samsunsporum resmen itlerin lobisine yenik düşmüştür..  :( :(

Şu hali görüpte kılını kıpırdatmayanların , Öylece uzaktan uzaktan seyredenlerin efsanelikleri bitmiştir benim gözümde..  :kafa: