içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

13 Ocak 2012, 23:06:54 #990 Son düzenlenme: 13 Ocak 2012, 23:11:39 SametYýlmaz55
son senede olacak iş değil yav o zaman :rulet: okul uzayacak dersten geçtiğim halde :rulet: seviniyordum dersleri düzelttim okul uzamayacak diye :'(

burakbas

özkan

Hayatımın ilk travzan deplasmanı..Allah'ım sen bize güç kuvvet ver yardım et sahada oyuncularımıza.Utandırma..

Bu nasıl bir heyecandır,en son 8'inci sınıfta karne alırken bu kadar heycanlandığımı hatırlıyorum..Kalp bedene sığmıyor..O derece..

Samsunspor bir direniş takımıdır,üç puana değil armaya gidiyoruz..

Serkan

Geç ulan saat içtikçe zaman duruyor... GEÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

mehmet yılmaz

Yenilmişiz; ne fark eder? Düşermişiz; ne fark eder? Senin sevgin Samsunspor, bana yeter, bize yeter...

GökhanÇağlar

gram zevk alamıyorum hayattan bu maglubiyetten sonra,bir de sınav zamanı :(

ElbistanLı4655

SametYılmaz55

ohhhhh be bitti finaller iş hayatına bıraktığım yerden devam :) :) :)

ElbistanLı4655

İngilizce
Matematik
Resim
Geometri
Sosyoloji Diye Dersmi Olur Ya  :( :( :( :( :( :( :o :o :o :o :o

burakbas

Olsun, Samsunspor un karnesi de bu sene kotu.  ;D

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: de_brk7 - 18 Ocak 2012, 20:15:41
Olsun, Samsunspor un karnesi de bu sene kotu.  ;D
Abi Takımın Puanını Tutturmak İçin O 1'Ler 0'lar :) Son 13 Maçın Puan Sonuçları :( Bi tane Beşim Var Zaten :D oda karışıklıkla oldu  :evet: :evet:

Serkan

Sizin popüler Sandığınız Çocuklar , Sokakta bize Abi çekiyor. Haberiniz olsun istedim.

binikalamadım

vodafone personel kazaklarına hasta oldum firma logosunun üstüne Samsunspor arması dik giy harika bir şey...

brigand

sen şimdi olmuşsun ben ilk çıktığından beri peşindeyim. sayın moderatörüm komutanım içimdekini haykırıyorum  :holey:

Serkan

Halo valla büroda duruyor lan 2 tane : ) uzun kollu eşşeklik bende haykırıyorum