içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

kutsalforma

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 14 Mart 2011, 15:18:55
bu zamana kadar ibo vurduruyordu su testisi su yolunda hesabı bir gün böyle olacağı belliydi.

Böyle spekülasyona dayali seyler söylemek cok mantiksiz
kimi vurdurmus??
para babasi olmak, mafya babasi olmak mi demek bu ülkede??

Sercan

Sürekli şarkılarını dinleyip,söylediğimiz bir insanın bu durumda olması üzücü.Geçmiş olsun...

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: kutsalforma - 14 Mart 2011, 21:43:44
Böyle spekülasyona dayali seyler söylemek cok mantiksiz
kimi vurdurmus??
para babasi olmak, mafya babasi olmak mi demek bu ülkede??

ya ne spekülasyonu asenayı, kendi karısını bu adam vurdurmadımı kendi ortağını topuklarından ben mi vurdurdum. bunlar sadece bizim bildiklerimiz bilmediğimiz daha neler neler var kim bilir. arkamda 600 kişi var bana bişe olmaz deyip önüne gelene gider yaparsan olacağı budur. he üzülmedim mi üzüldüm bir sanatçının silahlı saldırıya uğraması üzücü ama sadece sanatçı olsaydı başına bunlar gelmezdi ibo o yolun yolcusuydu zaten ben şahsen şaşırmadım. para babası demek mafya demek değil elbette ama iboda sütten çıkmış ak kaşık değil!

Burak

Bende üzüldüğümü söyleyemem .hepsimi spekülasyon adamın yeğeni halıcıyı öldürdü el insaf.

CurvaSs

zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz uyumak istiyorum..

SAMSUNLU ORUMA 55

15 Mart 2011, 13:43:04 #455 Son düzenlenme: 15 Mart 2011, 13:47:09 SAMSUNLU ORUMA 55
♥•.¸ ¸.• ♥•.¸ ¸.• ♥•.¸ ¸.• ♥ •.¸ ¸.• ♥•.¸ ¸.• ♥♥♥•.¸
Aşkım aşkına muhtacım dedin,
Sevdim seviyorum seni çok dedin,
Sensiz yaşamam gülüm kal dedin,
Senden gönlünü istedim vermedin...
Bir daha yolda görsem tanımam !!!
Seni yok yok yok bir daha aramam,
Sana çok çok çok şu gönlü açamam,
Seni sevmek mi tövbeler olsun...
Bir daha yolda görsem tanımam !!!

fındık

Bütün tribün grupları birleşsin artıkkkkkkkkkkkk yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

CurvaSs

dün, saat 9 küsürlerde uyumak istiyorum demiştim, 11:30 gibi uyumuştum. bari bugün 8'de diyeyim de, 10:30'da uyuyayım.

zzzzz zzzzz uyumak istiyorum.  :(

Serkan

şu mersin'liler ile konu ne olursa olsun tartışmayın, Bunlar kendilerini uzay'da görüyor he diyin geçin zaten patlicaklar az kaldı ;

FaTiH_HaN

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol. Mevlana

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. La Edri

Mersin İdman Yurdu taraftarlarına çok uyan sözler daha dün biz 1925 de kurulduk falan diye atıp tutuyorlardı. cahillik işte münakaşaya girmeye hiç lüzum yok :)

CurvaSs

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 16 Mart 2011, 12:57:18
Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol. Mevlana

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. La Edri

Mersin İdman Yurdu taraftarlarına çok uyan sözler daha dün biz 1925 de kurulduk falan diye atıp tutuyorlardı. cahillik işte münakaşaya girmeye hiç lüzum yok :)

usta, onlar zaten  1925'de kuruldu. :) ama cahil oldukları konusunda haklısın. :D

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 16 Mart 2011, 13:41:11
usta, onlar zaten  1925'de kuruldu. :) ama cahil oldukları konusunda haklısın. :D

biz 1925 te kurulduk siz 1965 hesabı yapıyorlar onu kasdediyorum  ;) asıl kuruluş tarihimiz 1927 onu demek istedim  :)

berusa55

İsterse M.Ö. 1925'te kurulsunlar adam olamadıktan sonra hiç farketmiyor valla...

babasamsunlu

Sıfır bütçeli takımı Şampiyon yapp üst lige çıkaran,bununla yetinmeyip sıfır bütçeli takım ile 4. olan Sayın Mustafa Kar kardeşime yapılan haksızlıklara isyan ediyorum uleeynnnnnnn...
>:( >:( >:( >:( >:(

kalptenþimþek

hayy yavrumm maaşallahh!! adama bak adamaa!!