Yıldızlar garanti altında

Başlatan Sadece Samsunspor, 23 Nisan 2008, 13:06:36

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

23 Nisan 2008, 13:06:36 Son düzenlenme: 23 Nisan 2008, 13:09:12 tuqberk
AlıntıYıldızlar garanti altında

Süper Lig ve Bank Asya Birinci Lig takımlarının transfer listesinde bulunan Samsunsporlu genç futbolculardan Emre Balak, Sercan, Sefa, Turgut, Hakan Koçaslan ve Samet Kılıç´ın 2010 yılına kadar sözleşmelerinin devam ettiği öğrenildi

İYİKİ YAPMIŞLAR
Sezon başından bu yana Süper Lig ve Bank Asya Birinci Lig takımlarının yakın takibe aldığı Samsunspor´un genç futbolcuları Emre Balak, Sercan, Sefa, Turgut, Hakan Koçaslan, ve Samet Kılıç´ın 2010 yılına kadar şözleşmelerinin devam ettiği öğrenildi. O dönemde yöneticilik yapan Eski As Başkan ve Transfer Komitesi Başkanı İmran Okumuş, Futbol Şube Sorumlusu Şükrü Koç, Mali İşler Sorumlusu Cahit Kaya ve Genel Menejer Ercüment Çoşkundere´nin genç futbolculara 2010 yılına kadar sözleşme imzalattırarak, Samsunspor´un geleceğini garanti altına aldıkları öğrenildi

CANERİNDE SÖZLEŞMESİ BİTİYOR
Samsunsporlu eski yöneticilerin, sezon sonunda serbest kalacak olan Kırmızı-Beyazlı ekibin golcü futbolcusu Caner Altın´ın sözleşmesine gittiği kulüpten Samsunspor´a 300 Bin YTL ödenmek karşılığında bir madde koydurdular. Kırmızı-Beyazlı eski yöneticilerin, koydurdukları bu maddeyle Samsunspor´a maddi anlamda büyük katkı sağlayacağı öğrenildi.

bu gençlere paraları ödenmediği sürece tek taraflı olarak fesh edemezlermi - eğer öyle bişe yoksa çoğu 2009-2010'a kadar bizdemi tam anlayamadım

ahk34

zaten bu gençlerin sözleşmeleri devam ediyor sadece yönetim para karşılıgı satabilir bunlar gidemezler ki

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ahk34 - 23 Nisan 2008, 13:12:57
zaten bu gençlerin sözleşmeleri devam ediyor sadece yönetim para karşılıgı satabilir bunlar gidemezler ki

ama paraları ödenmezse tffye başvurup tek taraflı olarak fesh etme şansları yok mu ben var diye biliyorum ama inş. kalırlar takımda

Nuri Asan

23 Nisan 2008, 13:18:14 #3 Son düzenlenme: 23 Nisan 2008, 13:19:56 PiyanistOnur
caneri alan takımın 2 adet kombinesini alacağım.Allah aşkına yeter artık.savun savun bir yere kadar sabır taşı olsa çatlar be

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 23 Nisan 2008, 13:18:14
caneri alan takımın 2 adet kombinesini alacağım.Allah aşkına yeter artık.savun savun bir yere kadar sabır taşı olsa çatlar be

evet gitsin hem gol atamamaktan kurtuluruz hemde 300 milyar para alırız  ;) eski yöneticeleri kutluyorum iyi akıl etmişler gerçekten o maddeyi koyarak

ahk34

tff boşvuruyorlar gidiyorlar dogru bunların para alacakları hepsinin en fazla 200 ytl dir gerçi bu yönetim her deplasmana bi futbolcu satıyo  orasıda dogru ama ya nediyim kardeş samsunlu olunmaz samsunlu dogulur

veis

ya gebçlerin alacagı enfazla 40 milyar bu sıkıntı yaratmaz ama gidemiyeceklerini başdan beri söylüyorduk.esasında süper fiatlara satılmalarından yanayım ben şu borçlar kapatılsın ki önümüze bakalım.busene elimizde kalsalar bile seney kendilerine olan borçlar büyür ve busefer para almadan satmak zorunda kalırız.

Recep

geleceği önceden görüp sözleşme imzalatanlar çok akıllı bir iş yapmışlar
inşallah bu genç kardeşlerimizle seneye çok güzel işler yaparız

kumkoylu ahmet

ya hala canere yukleniyo herkez yaaa
nevar anlamadim sanki obur oyuncular ondan cok iyidi ercumente laf atan yok ya arkadaslar samsun tarihinde daha 49 gol yememisdiya bunu neden gormuyosunuz?????
tecrubesizlerle dolmus tasmis takim caner neyapsin?tamam kotu bir sezon gecirdik iyi basladik sonu gelmedi bu sadece caner degil takim iyi degildi son haftalara kadar dusecekdik az dahada neden gec uyandik tek canerdenmi ya allah rizasi icin canere laf atman daha.caner besiktasa gitsin veya baska takima gol krali olur ya
samsunun genelinde bakdiginizda pozisyon yok orta yapan yok caner gelecekde ortadan top alacak adam gol atacak olmaz bukadar biraz futboldan anlayalim anlamiyorsakda konusmayalim luven.......

saygilar sevgiler
Ahmet Sonkaya
Hollanda

Atakumlu

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 24 Nisan 2008, 00:28:10
nevar anlamadim sanki obur oyuncular ondan cok iyidi ercumente laf atan yok ya arkadaslar samsun tarihinde daha 49 gol yememisdiya bunu neden gormuyosunuz?????
tecrubesizlerle dolmus tasmis takim caner neyapsin?tamam kotu bir sezon gecirdik iyi basladik sonu gelmedi bu sadece caner degil takim iyi degildi son haftalara kadar dusecekdik az dahada neden gec uyandik tek canerdenmi ya allah rizasi icin canere laf atman daha.caner besiktasa gitsin veya baska takima gol krali olur ya
samsunun genelinde bakdiginizda pozisyon yok orta yapan yok caner gelecekde ortadan top alacak adam gol atacak olmaz bukadar biraz futboldan anlayalim anlamiyorsakda konusmayalim luven.......

saygilar sevgiler
Ahmet Sonkaya
Hollanda

hocam ii guzel bunları yazmıssın da futbolda savunma forvette baslar bunu bilmezmisin sen.ercument gol yio dion caner o zaman forvette kıcını kaldırsaydıda pres yapsaydı he tek caner mi deil ama caner in koruncak bi yanı yok.

veis

allah allah adam ne verdi ya bugüne kadar.ben celil hakkında olumsuz düşünüyorum yazarken bile celil için yaptıkları gözümün önünden geçiyor ama canerde öylemi.bitmiş resmen serkan aykut kadar yaşı olsa tamam diyecem ama bu adam 33 yaşında bastonla gezer.

körfez55

24 Nisan 2008, 10:46:23 #11 Son düzenlenme: 24 Nisan 2008, 10:49:16 kuzey55
ercümente hangi akla hizmet laf atıyosunuz anlamıyorum.49 golü o yemedi sadece,birçok maçta oynamadı.mehmetin yediği golleri ne cabuk unuttuk.kocaeli,antalya,elazığ,gbb maçlarında maçı kurtaran adamdı ercüment en önemli maçlarımızda.ayrıca yücel ildiz gittikten sonra kendine geldi.60 gol de yese parayı sorun etmeden adam gibi oynuyo ya o bile yeter.ama haklısınız bize isyan çıkaran para yok diye oynamayan bize 7 hafta mağlubiyet yaşatan adamlara daha çok önem veriyoruz.

canere gelince besiktasta gol kralı olur samsunda pozisyon yok diosunuz bu hafta kaçırdığı neydi acaba.pozisyonu o yaratacak sahada ruh gbi gezmekle olmuyo.koşmuyo mücadele etmiyo.ibb ye gitsin yada gbb ye bi yere gitsin de nereye giderse gitsin.

pitbul055

inşallah caner giderde kurtuluruz.ercüment çok kötü başladı.çokkk maçda yakdı bizi son hafdalarda düzelmeye başladı ama iş işden geçdi.bize daha tecrübeli kaleci lazım.

veis

canere topçu demek futbola ihanetdir yaa.ben herzaman diyorum senin yanında serkan aykut gibi bir adam var azda örnek al tecrübesinden faydalan.ama adamda yokki teknik.

celebi