GERİ DÖNMEN İÇİN TEŞVİK EDEN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER

Başlatan Sadece Samsunspor, 28 Mart 2008, 18:19:09

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

bazı kişilerin varlığı yüzünden siteyi bırakıyorum (ne için bıraktığımı bilen bilir) - zaten o bazı kişilere cevap yazsamda siteden atılacaktım

siteyi takip edecem ama yazı yazmıcam - yardım kampanyalarında yine yanınızda olacağım

AMA ÖLENE KADAR SAMSUNSPORLUYUM

kendinize iyi bakın gerçek SAMSUNSPOR lular

veis

bence sana ekn de yakışmamışdı zaten devam et yine benim bildigim tugberk ol ve yine samsunsporunu ve ilkelerini aslanlar gibi savun sanada bu yakışır bu benim görüşüm.hem bırakınca sen kaybedeceksin geride kalanlar sevinecek bunu istiyorsan devam et tugberk.

Alemci İsmail

Ya kardeşim kimse kusura bakmasın ama buraya bile dallamalar geliyor moral falan bırakmıyor kimsede,bende bayağıdır yoktum,benide strese soktu bazı zatlar ama yapacak bişey yok zamanla zaten bu tipler kaybolur gider.
Ben bu vatandaşların samsunsporlu olduğununa inanmıyorum,yada koftiden samsunsporlu bunlar çift takımlı misali,yada klavyeden posta koymaya bayılıyolar.
Sayı olarak parmakla gösterilecek kadar az ama mide bulandıran,başlığımızı sabote etmek isteyenler var,samsunsporlu ayağına gelip bizi birbirimize düşürmek isteyenlerde var.
O yüzden sen sen ol bunları ciddiye alma hepimiz kardeşiz,en azından dava arkadaşıyız kimse kimseye küsmesin,Teomanın anısını saygıyla yaşatalım.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: EKN - 28 Mart 2008, 18:19:09
bazı kişilerin varlığı yüzünden siteyi bırakıyorum

nereye be tugberk sen bizim habercimizsin senin haberlerine ihtiyaçlarımız var daha senin bu siteye ihtiyacın var

Kadir ÇELEBİ

SamsunSpor hayatın başlangıcı,
SamsunSpor yaşamın özüdür.
SamsunSpor kalbin heyecanı,
SamsunSpor hayatın canıdır.
SamsunSpor kalplerde bir nur,
SamsunSpor ruhlarda bir ışıktır.
SamsunSpor yanmaktır, pişmektir,
SamsunSpor kahrı da, lütfu da bir bilmektir.
SamsunSpor Sevgilide yok olmak,
Ve yeniden doğmaktır.

SamsunSpor O'dur.
SamsunSpor O'na ayine olmaktır.
SamsunSpor O'nda var olmaktır.
SamsunSpor O'nda yaşamaktır.
SamsunSpor O'nun gibi olmaktır.
SamsunSpor O'ndan gelmek, yine O'na dönmektir.

jean

birakmak anlamsiz beni kovsalar yine geri gelirim

Alemci İsmail

Bırakmanın ilacı varmı arkadaşlar bende bırakacam ama yok işte napsam vazgeçemedim.

ozkan17

29 Mart 2008, 03:43:09 #7 Son düzenlenme: 30 Mart 2008, 03:32:17 ozkan17
bırakıyonda neden konu acıyon..bırakıyosan bırak naz yapma pls

US

samsun aşkı pazara degil mezara kadar tugberk inanıyorum sn yazmaya devam edeceksin

s_uzunkaya

arkadaşlar bende bıraktım. tam 3.5 ay oldu. şimdi özellikle sabahları  çok rahat oluyorum.ağzımın tadı yerinde, nefesim açıldı, yemeklerin tadı değişti. bide ne pis kokuyormuş haketen yaa... çoluğuma çocuma acıdım valla bırakınca  :-[ Allah tekrar başlamayı nasip etmesin. sizlerde bırakın  ;) tabii içenler için söylüyorum...

ozkan17

Alıntı yapılan: slazenger - 04 Nisan 2008, 11:18:04
arkadaşlar bende bıraktım. tam 3.5 ay oldu. şimdi özellikle sabahları  çok rahat oluyorum.ağzımın tadı yerinde, nefesim açıldı, yemeklerin tadı değişti. bide ne pis kokuyormuş haketen yaa... çoluğuma çocuma acıdım valla bırakınca  :-[ Allah tekrar başlamayı nasip etmesin. sizlerde bırakın  ;) tabii içenler için söylüyorum...
;D ;D ;D VALLA HARIKA YAZMISIN..BRAVOO  ;D

s_uzunkaya

Sadece Samsunspor

MERHABA ARKADAŞLAR 1 HAFTA ÖNCE AYRILMA KARARI ALDIM AMA BUGÜN YOUTUBE'DE SAMSUNSPOR YAZINCA KARŞIMA TEOMAN ABİ(TİMOFTE) NİN HAZIRLADIĞI DÖNERİZ ELBET ADLI VİDEOYU GÖRDÜM VE BU SİTENİN KURUCUSU OLAN TEOMAN ABİ İÇİN GERİ DÖNMEYE KARAR VERDİM

ARTIK O MALUM KİŞİLERİN YAZILARINA KARŞILIK VERMEYECEĞİM TARTIŞMALARA GİRMEYECEĞİM

GERİ DÖNMEM İÇİN BENİ TEŞVİK EDEN ARKADAŞLARADA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM  ;)

BU ARADA NİCKİMİ ESKİ HALİNE GETİRDİM YANİ "tuqberk" YAPTIM. BU NİCKİMİ DEĞİŞTİRME GEREĞİ DUYDUM ÇÜNKÜ HERKES HER MESAJDA ALIŞAMADIĞINI YAZDI ;)

BENİ SEVEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

tuqberk