Hasbi Mentesoglu ( Hasbi Ağa )

Başlatan tuzlalı, 03 Mart 2005, 20:37:35

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

##kdc##

"Büyük Başkanımız" Hasbi Menteşoğlu'nu vefatının 9.yıldönümünde şükranla anıyoruz. samsunspor_x

celebi

senin gibisi daha gelir mi belemiyorum ağam

Serkan

keşke mezarlık ziyareti yapsaydık  ?

Ollivanders

Var mı onun gibisi ? Özlüyoruz Ağam :(

Sioux

AlıntıDiyelim ki biz küme düştük. Ama Trabzonspor da bizim altımızda küme düşecek, buna göre oynayın! Hasbi Ağa

>l< >l< >l< >l<

Nur içinde yat Ağa!

kalptenþimþek

Bu Samsunsporluluk bilincini çıkıpta komplekslik olarak tarif edenlerden nefret ediyorum!!

binikalamadım

spooks

Samsunspor'un unutulmaz başkanlarından Hasbi Menteşeoğlu(HASBİ AĞA) 27 Şubat 2002'de vefat etmişti.9. ölüm yıldönümünde yine rahmetle anılan Menteşeoğlu 1984-1989 yılları arasında Samsunspor başkanlığı yaptı.Kırmızı -Beyazlılar Menteşeoğlu döneminde fırtına gibi eserken, 2.Lig'den şampiyon olarak 1.Lig'e cıkmış ve şimdiki adıyla da Süper Lig'de iki sezon ligi üçüncü olarak bitırmişti.

...alıntı...

mehmet yılmaz

Fotoğraf yanılmıyorsam 2000 yılına ait olmalı. Vefatından birkaç sene evvel, zaman zaman yaptığı gibi yine Nuri Asan Tesislerine gelmiş Hasbi Ağa. Zaten İsmail Başkan için o her zaman "örnek bir Samsunsporludur" ve büyük saygı görür. O da kapris yapmadan, olağan haliyle tesislere gelip, sohbet edermiş oradakilerle. Fotdaki diğer kişi ise yıllarca kulüp müdürlüğümüzü yapmış olan, Seçin Arsan ağabeyimiz...

Serkan

Özlüyoruz şu tabloyu.

kalptenþimþek

spooks

özledik ağam....  :(  :(  :(

Gorkem

Nur içinde yat Hasbi Ağa

mehmet yılmaz