Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

sbc_emo

ya bizim bu abimizle muhabettlğimiz oldu gerçekten ama ne zaman hangi mac hatırlamıyorumç çok iyi ve efendi  bir insandı bizimle konusurken anlasılıyordu zaten.su an cennette oldugundan eminim.. allah mekanın cennet etsin...

edmontdante

26 Ocak 2008, 12:45:02 #181 Son düzenlenme: 26 Ocak 2008, 12:48:21 edmontdante
Alıntı yapılan: samsunkopat - 26 Ocak 2008, 00:25:00
Abim dualarımı hiç eksik etmeyeceğim. Söz veriyorum, seni hiç unutmayacağım. Sen unutulmayacak birisiydin. Sen en büyük Samsunsporluydun.

Fakat; seni, sevdanı anlamayanlar, felsefeni özümseyemeyenler, yaptıklarını bilmeyenler transfer haberlerine, ona buna mesaj atmayı iş sayıyor. Seni kıran bu camiaya nasıl bağlı kalayım, senden, sevdandan habersiz ruhsuz ruhsuz gezinen oyunculara ben nasıl alkış tutayım. Ah be abi ben seni daha çok seviyormuşum samsunspordan. ben belki de senin samsunspora olan kuvvetli bağını sevmişim. seni üzen bir şey gözümde nasıl olsun artık, nasıl...

abim, abim, gitme, abim...

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ocak 2008, 00:35:12
Salih, Teoman sana o güzel ses tonuyla
"iyi de kardeşim ben küsmemişken Samsunspor'a, sen nasıl küsersin?" derdi.

Samsunspor onun kutsalıydı
O kutsalı hiçe sayanları gördükçe kahrediyor ama daha bir seviyordu Samsunspor'u.

Ben de onun yerine daha bir seveceğim Samsunspor'u, onun kadar olamayacak ama onun yolunda olacak.

Samsuni,Samsunkopat'a da hak vermiyor değilim.Dün cenazede ben de onun gibi düşündüm zaman zaman.Futbolcuların davranışları,takımı önemsememeleri  ve TEOMAN'ın takım için neler hissettiği falan aklımdan çıkmadı.Her şey yalanmış dedim kendi kendime.Ben de Salih gibi uzaklaştım.Keşke Samsuni telefonunda  benim düşündüğüm yada tahmin ettiğimi söyleseydi dedim.

Ama bence de TEOMAN'ın cevabı belirttiğin yönde olurdu.Bu nedenle ben de, para peşinde koşan,bir taraflarını yırtan bazı duygusuz futbolcular yüzünden bu sevdadan uzaklaşamam.Çünkü bu sevda onların tasavvur edemeyecekleri derecede farklı bir şey.Belki manyakca ve karşılıksız  ama Ben ,Teoman için ,bunu anlayamayanlara  tepkimi fazlasıyla göstermeye devam edeceğim.

SaMsUnSpOr 55

bu fotoda maçta çekinmişti teoman abimiz

mehmet yılmaz

26 Ocak 2008, 13:04:37 #183 Son düzenlenme: 26 Ocak 2008, 13:33:13 samsuni
Resimleri şunun için eklemiştim
Teoman'ın her takımdan arkadaşı, seveni, tanıyanı var. İki takım onun için fanzin (dergi) çıkaracaktı ve bu tür fotolara ihtiyaçları oluyordu.
Şöyle şeyler hazırlıyolardı.
http://www.youtube.com/watch?v=xm-AhF6JW54

Ama ben de bakıp bakıp, dinleyip dinleyip  ağlıyorum, en iyisi sadece tribündergi'de kalsınlar, buradakileri sildim.

Tribündergi adına Wolf'ün yazısı

Samsunspor.biz adına Samsunkopatın yazısı

celebi

FOTOLARA BAKTIKÇA DAHADA KÖTÜ OLDUM YA :'( :'( :'( :'( :'(

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: celebi - 26 Ocak 2008, 13:07:54
FOTOLARA BAKTIKÇA DAHADA KÖTÜ OLDUM YA :'( :'( :'( :'( :'(

aynen bende çok kötü oldum

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: şirinler_1965 - 26 Ocak 2008, 13:18:00
Daha fazla resim koymassak su an için iyi olacak.

doğru söylüyor arkadaşımız resimleri gördükçe daha fazla canımız sıkılıyo

beşnumara

arkadaşlar inanıyorum ki hepimizden çok samsuni kardeşimiz üzgün.arkadaşımız sadece cenazede olan bitenleri bizimle paylaşmak istemiştir tabii ki haklısınız daha fazla üzülmemek için bu resimelri görmek istemiyorsunuz ama merak edenler var olan biteni onun için koyduğunu düşünüyorum

ankaragucluyuz.biz

26 Ocak 2008, 13:51:21 #188 Son düzenlenme: 26 Ocak 2008, 14:08:52 ankaragucluyuz.biz
Anadolu tribünlerinin bir neferini daha kaybettiği bu acı haberi öğrenmenin üzüntüsü içerisinde; Ankaragücü taraftarları adına Ankaragüçlülerin Sesi Ankaragucluyuz.biz olarak genç kardeşimize Allah rahmet, kederli ailesine sabır ve tüm Samsunspor camiasına başsağlığı diliyoruz.

Ankaragücü Taraftarları Web Sitesi
www.ankaragucluyuz.biz
Ankaragüçlülerin Sesi

beşnumara

şimdi tribün dergiyi geziyordum merhum teoman abi hakkında kim ne dedi diye ayrıca tribün shop bölümüne girdim ve gördüm ki insanların çoğunun hiç görmediği ama netteki seviyeli yazıları ve kişiliğiyle sevdiği teoman abi için atkı şapka polar forma ne varsa satıyorlar ve gelirini teoman abi için yapılacak kampanyaya verecekler çok güzel bir davranış helal olsun ne adammışın be teoman abi hayyat olsaydın da görseydin insanların seni ne kadar sevdiğini

Tribün_ali

Dört beş gündür siteye giremiyordum dün telefonda körfez 55 beni aradı teoman abinin öldügünü söledi inanmadım duyunca şok oldum hatta 3 kez sordum cidden mi diye bu gün de gazete aldım okudum gözlerim yaşardı kendisini sima olarak tanırdım iyi bir samsunsporluyudu

Ama bu anadolunun kaderi hep iyiler ölür ve tekrar yetişmez bu samsunsporun acı kaderimi bilinmez gecenlerde ŞİRİN ANAMIZI YAZIN MUSTAFA DONBAY ARKADAŞIMIZI GECEN SENEDE 55 GENÇLİKTEN FİKO ABİMİZİ VE SON OLARAKTA TEOMAN ABİYİ KAYBETTİK HEPSİ BİRER SAMSUNSPOR AŞIGIDILAR allah emakanını cennet eylesin topragı bol olsun böle SAMSUNSPORLULAR daha gelemez ve yetişmez

lucapicola

Kardeşim benim ,nedir bu zamansız ayrılışın aramızdan. İsyan etmek gibi bir düşüncem yok ama kabullenemiyorum bu ayrılığı. Bir an olsun aklımdan çıkmıyorsun. Hep seninle geçirdiğimiz anlar zihnimde. Şİmdi bürosuna gidecem ve her zamanki gülümsemesiyle hoşgeldin diyecek...

55samsunlu55

çok fazla yazmasam da bu siteyi devamlı takip ederim. rahmetli timofte kardeşimi yazılarındaki yapıcı ve düzgün üslubundan dolayı gerçekten çok severdim. "adam gibi adam" tabiri vardır ya, gerçekten de öyleydi. ve malesef kaderimiz böyleymiş. 20 ocak samsunspor faciası, müjdat kardeşimizin vefatı, şirin ananın vefatı, küme düşmemiz, borçlar, krizler, ve en son teoman kardeşimizin aramızdan ayrılışı... yüzümüz bir türlü gülmedi. . İnşallah bu "en kötü mağlubiyetler" serisi bir son bulur. Allah Rahmet Eylesin...

34 SS 1965

Yanlız bıraktın be abiciğim...
Canım abim.Senin sayende tanımıştım samsunsporu senin sayende biliyordum samsunsporu ilk gittiğimiz maç kocaeli samsun maçıydı tribün nedir taraftarlık nedir hiç birseyi bilmezken sen öğrettin bana abii.Çok heycanlıydım çok kalabalıktı 5 araba gelmişti samsundan orda bana banazlı abiyi göztermiştin kim demiştim samsunsporun amigosu demiştin amigonun dahi ne olduğunu bilmezken senden öğrenmiştim.Maç çıkışı olaylar çıkmıştı siper etmiştin kendini bana taş gelmesin diye kollarının arasına almıştın beni sağ sağlim eve gitmiştik..Birkeresinde daha o henüz lisenin basşlarında iken ben daha ilk sınıf çoçuğuydum yol iz bilmezdik kadıköye gitmisştik cebimizde 6 lira para vardı o parada sadece iki tren bileti idi kaçak gitmiştik kadıköye parayı döner ekmek alakarak harcamıştık geri gelişimiz çok sorun olmuştu kalmıştık oralarda offff abicim şimdi olsan yine kalsak bi yerlerde...
   Teoman abim herzaman az isteyen çoğunu veren abim hiç bir kötülüğün yoktu sadece tribunde sinirlenirdin kızardın...Çok erken ayrıldın aramızdan daha çok güzel günler bekliyordu seni samsun da..
    İnannılmaz samsun milliyetçiliği vardı sende hiç bi yeri gözmezdi gözün GERÇEK SAMSUNLUYDUN SAMSUNSPORLUYDUN SEN kara gözlü sakin abim yoksun artık aramızda tribunler bir kere daha öksüz kaldı sensiz şimdi yukarlarda görüyosun bizi hepimiz seni çok seviyoruz biliyoruz ki sende bizi seviyordun abiiii

ARKADAŞLAR HEPİNİZİN İYİ DİLEKLERİ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN ALLAH KİMSENİN BAŞINA ERKEN YAŞTA KAZA BELA VERMESİN ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR ACIMIZI PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERDEN....

harbisamsunsporlu5517

nedemek kardesim guzel abımız için bu duygular az bıle dualarımız artık onunla bırlıkte