Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

55cem55

inanamıyorum yaa şoktayım nasıl olur :-[

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardeşimizin ailesine de baş sağlığı diliyorum

berusa55

yüregimizi daralttın,kalplerimiz buruk kardesim! bu gidis hiç olmadı :'( seni hiç unutmayacagım ve unutmayacagız!

salihcakir

Abim dualarımı hiç eksik etmeyeceğim. Söz veriyorum, seni hiç unutmayacağım. Sen unutulmayacak birisiydin. Sen en büyük Samsunsporluydun.

Fakat; seni, sevdanı anlamayanlar, felsefeni özümseyemeyenler, yaptıklarını bilmeyenler transfer haberlerine, ona buna mesaj atmayı iş sayıyor. Seni kıran bu camiaya nasıl bağlı kalayım, senden, sevdandan habersiz ruhsuz ruhsuz gezinen oyunculara ben nasıl alkış tutayım. Ah be abi ben seni daha çok seviyormuşum samsunspordan. ben belki de senin samsunspora olan kuvvetli bağını sevmişim. seni üzen bir şey gözümde nasıl olsun artık, nasıl...

abim, abim, gitme, abim...

mehmet yılmaz

Salih, Teoman sana o güzel ses tonuyla
"iyi de kardeşim ben küsmemişken Samsunspor'a, sen nasıl küsersin?" derdi.

Samsunspor onun kutsalıydı
O kutsalı hiçe sayanları gördükçe kahrediyor ama daha bir seviyordu Samsunspor'u.

Ben de onun yerine daha bir seveceğim Samsunspor'u, onun kadar olamayacak ama onun yolunda olacak.

Sitenin moderatörleri Teoman'la ilgisi olmayan bütün böllümleri kilitleyin lütfen, yemişim maçını da bilmem nesini de.

samsunmania

Hayat tiyatrosundaki oyuncular misali geçip giden zamanı durdurma gücümüz maalesef yok. Teoman'ın vefatı bunu bir kez daha acımasızca bize gösterdi. Bize düşen ise Samsuni kardeşimin de güzel cümlelerle belirttiği gibi onun kaldığı yerden devam etmek. Umarım bizler de kendimizi onun kadar sevdirebilir, onun gibi kutsal değerleri uğruna bütün zorluklarla savaşma gücü buluruz. Sitenin girişindeki resimde Samsunspor atkısını nasıl gururla taşıyor değil mi? Of Teoman of. Çok erkendi be kardeşim çook. Senin gibi savaşacağıma, senin gibi Samsunspor değerlerini şu anda olduğundan da çok şeyin önüne koyacağıma söz veriyorum. Seni hiç unutmayacağım, unutmayacağız. Mekanın cennet olsun.

MeL_55

forumda 1. sayfada olan tüm konulari kitledik. dün ben uyarmistim ama halen devam yazdilar, ve yazanlarda büyük ayip etmisdir. burda herangi bir insani kaybettmedik. SAMSUNSPOR BIZ SITESINI KURAN VE COK ÖNEMLI INSANI KAYBETTIK.

Seni hiç unutmayacağım, unutmayacağız. Mekanın cennet olsun.

alperen_55

bu siteyi üç senedir hemen hemen  her gün takip ediyor,samsunsporumuzla alakalı haberleri ve fikirleri okuyordum.fakat hiç yazmamıştım.hiç tanımadığım
(keşke tanışsaydım)yazılarını ve yorumlarını takdirle takip ettiğim samsun ve samsunspor aşığı m.teoman taş ın aramızdan ayrılışı beni çok üzdü. yazılan yorumları okudukça kendisini  daha iyi anlıyorum. samsunsporumuzun başı sağolsun.içim burkuluyor ...boğazım düğümleniyor ....ALLAH rahet eylesin...

mehmet yılmaz

bregenz

bu resimi taniyorum bana demisdi ki rahmetli...orada biri demis ki vay be SAMSUNSPOR buralara kadar düsdü mü......????

Derya

gidişin çok ani ve acımasızca oldu teoman,herkesin başı sağolsun mekanın cennet olsun.Allah ailene tüm yakınlarına sabır versin diyemiyorum bile çünkü hepsi perişan haldelermiş.ebru annene yenge ya bak herkes evleniyo biz duruyoruz dediğinde anneciğin dur kızım daha teoman abin var o evlensin gelin düğününde oynayın sonra sıra sizin demişti.Senin düğünün yerine cenazene geldi tüm sevdiklerin.Unutulması imkansız insan toprağın bol olsun :(

maraton

can dostum,kardeşim,asker arkadaşım,meslektaşım,sırdaşım,tribün yoldaşım
ne ben bundan sonra senin gibi bir dost bulurum
ne bu takımın senin gibi bir taraftarı olur
ne de bu dünya eskisi gibi olur

senin mekanın cennet bunu biliyorum da biz senin acına nasıl katlanacaz onu bilmiyorum

çok canımızı yaktın kardeşim,çok...

'' terk etmedi sevdan bizi..''

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Fecr_55

yurtdisinda yasadigim icin cenazeye gelemedim, ama ruhumla birlikte dualarim oradaydi, her zaman da olacak..
zamaninda bir t-shirt yapmistim, Samsunspor formasi gibi, onu cok cok begenmisti, resimlerini foruma da koymustu kendisi..
ve simdi bir t-shirt daha yapicam, arkasinda   "TIMOFTE  -  55  -  SAMSUNSPOR" yazacak.......ön tarafinda ise "TERKETMEDI SEVDAN BIZI  -  1978 - 2008" yazacak..resimleri en yakin zamanda siteye de koyacagim..abicim, kalbim durmaksizin agliyor..arkadasinda dedigi gibi, EN ACI MALUBIYETI ALDIK....

harbisamsunsporlu5517

neyazıkkı yuruyemedim iççin m.teoman abimizin cenazesine gıdemedim ama kendisine yasin-i şerif okuyarak abimiz için insanlık gorevimi yerine getırmeye calıştım suanda onun dualara ihtıyacı var abi mekanın cennet olur inşallah

beşnumara

teoman abi için o kadar şey söylemek istiyorum ki kelimeler boğazımda düğümlenip kaldı hiç bir şey söyleyemiyorum herkes gibi çok üzgünüm keşke samsunda olabilseydim de cenazesine katılsaydım vefatını ilk halk gazetesinde okudum inanamadım. her hafta olduğu gibi halk gazetesindeki köşe yazılarına bakmak için bakalım bu hafta teoman abi neler döktürmüş diye halk gazetesinin sayfasını tıkladığımda "gazetemizin acı kaybı" yazısını görünce inanamadım tekrar tekrar baktım teoman abi mi diye sonra hemen samsunspor.biz i tıkladığımda adeta yıkıldım işyerindeydim çok kötü oldum kader işte diyeceğim ama diyemiyorum hep samsunsporluların üstüne mi oynanır bu oyun.samsuni kardeşimizin de dediği gibi :SAMSUNSPOR EN ACI MAĞLUBİYETİNİ ALDI.  abimin mekanı cennet olsun çok erken oldu be abi keşke samsunda olabilseydim de son yolculuğunda bari seni yalnız bırakmasaydım.

murat alanyurt

samsunspor sevdalısı ,herzaman iyi seylerin altına imza atan, başarılı bir arkadaşımızı yitirdik ,allah mekanını cennet eylesin, hepimizin başı sagolsun