Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

Sioux

senden öğrendiğimiz şekilde mirasını yaşatıyoruz kardeşim. rahat uyu. Allah'ın rağmeti seninle olsu.n

ata55

Nur ıcınde yatsın. Iyı bır ınsan ve ıyı bır Samsunsporlu ımıs.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: 10numara - 27 Temmuz 2009, 22:30:50
Nur ıcınde yatsın. Iyı bır ınsan ve ıyı bır Samsunsporlu ımıs.

supernatural_55

29 Temmuz 2009, 13:36:25 #363 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2009, 13:50:24 supernatural_55
sağolsun engin abi ve halı saha maçları sayesinde siteden bi çok insanla tanıştım.arada düşünüyorum da diyorum ki bu kadar iyi,temiz ve gönülden samsunsporlu insan nasıl bi araya toplanmış?cevabı sende teoman abi.keşke seni de tanıyabilseydim...hayatında vesile olduğun şeyler zaten senin temiz kalbini anlatıyor.hani derler ya önemli olan insanın adı yaşasın diye bu laf zaten her şeyi anlatıyor.dualarımız seninle nur içinde yat abi...

Turuncu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 29 Temmuz 2009, 13:36:25
sağolsun engin abi ve halı saha maçları sayesinde siteden bi çok insanla tanıştım.arada düşünüyorum da diyorum ki bu kadar iyi,temiz ve gönülden samsunsporlu insan nasıl bi araya toplanmış?cevabı sende teoman abi.keşke seni de tanıyabilseydim...hayatında vesile olduğun şeyler zaten senin temiz kalbini anlatıyor.hani derler ya önemli olan insanın adı yaşasın diye bu laf zaten her şeyi anlatıyor.dualarımız seninle nur içinde yat abi...

Fecr_55

03 Aralık 2010, 18:30:20 #365 Son düzenlenme: 03 Aralık 2010, 18:44:22 Fecr_55
Kocaman üc yil gecmis ardindan..Bugün bile gözlerimiz yasli..
Hakkinda yazilan, okunan her kelime daha da durgunlastiriyor yüregimizi..Sen dün varolup bugün yok olanlardan degil, hep yarinlarimizda olan mükemmel insansin Teoman abi..
Keske kelimesini kullanmam, ama senin icin kullaniyorum her seferinde..Ve sampiyonlugu en cok senin icin arzuluyorum..
Keske....

Derya

Ey güzel insan rahmetli ama HERZAMAN KIYMETLİ TEOMAN ABİ;hani hep Ebruya seni bigün maça götürücem diyodun ama hiç kısmet olmuyodu.Biz artık hep beraber gidebildiğimiz kadar gidiyoruz ama seni göremiyoruz :( yoksun demiyorum çünkü herzaman varlığını hissediyoruz.Rahat uyu güzel insan dualarımız seninle

Ajan

01 Ocak 2011, 03:08:19 #367 Son düzenlenme: 01 Ocak 2011, 03:15:28 *AgEnT*
 Abim seni tanımak maalesef nasip olmadı ama arkanda bıraktığın onbinlerce Samsunsporluyu tanımak paha biçilemez.Senin eserlerini,sözlerini,hayat felsefeni bilmek bütün Samsunsporluların boynunun borcudur.Arkanda bıraktığın emanete bütün Samsunsporlular olarak sahip çıkmaktayız gözün arkada kalmasın sakın.Umarım bu yıl bank asyada geçirdiğimiz son sezon olur Şampiyonluk kupasını koşarak sana getiririz.Samsunsporluluğun amentüsü Terketmedi Sevdan Bizi ve Hiçbir Zamanda Terketmeyecek Nur içinde yat Büyük Samsunsporlu.33. Yaş günün kutlu olsun.

ahmetsefa55

samsunspor_x terketmedi sevdan bizi  samsunspor_x

Fecr_55

Insanin bogazi dügümlendiginde konusamaz ya hani; duygularini, acisini dile getiremez ya..Öyle bir ani yasatiyor simdi onun anilari..
Ne konusmak, ne de yazabilmek mümkün yüregimizin parcalanmis haykirislarini..Onunla gecen günlerim, onsuz gecen günlerimden daha az, ama onun ögrettikleri, onun adi, onun eseri her gün benimle..
Kac yil gecerse gecsin ardindan, dün gibi, bugün gibi aklimizda, yüregimizde, dualarimizda, bizdesin..
Ruhun sad, mekanin cennet olsun Teoman abi..

irFan_55

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunspor_x Bir dilek tutamadan kaydı bütün yıldızlar M.TEOMAN TAŞ abi seni asla unutmayacağız ve Unutturmayacağız  samsunspor_x

Ollivanders

Abim sayende tanıştık , bir olduk , biz olduk . Güzel işler yaptık ve yapmaya da devam edecegiz. Biliyoruz hep yanımızdasın . Omuz omuza bagırıyoruz 19 mayısta.

Mekanın cennet olsun abim.  Terketmedi sevdan bizi ... samsunspor_x

mehmet yılmaz

Ramazan ayındayız Teoman...
Seninle, oruçluyken nasıl vakit geçirelim deyip de kalkıp ta Bafra'ya maça gittiğimiz gün geldi aklıma.
Bu gece Kadir Gecesi; dualarımızda sen de varsın :(
Ve Samsunspor'un Süper Lig'de yeniden...
Hani o , ömrünün son yıllarında seni çok üzen Samsunspor'un...
Fikstür çekildi kardeşim, biz gideceğiz artık senin için de İstanbul deplasmanlarına
Çünkü Samsunspor'un, Samsunspor'umuz bizim...
Haftaya Eyüp'ün düğünü de var, ah sen de olabilseydin be Teoman...
Salih'la kardeşim evlendiler, bir de yeğenin oldu; öyle tombiş ki!
Senin çok katkın olmuştu evlenmelerinde, söz gecesi çekindiğimiz fotoğraflar halen duruyor.
Çok özledim seni  :'(