Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

red_white

hak değil ecelin ne zaman geliceği belli olmaz bi ladikti olarak gerçekten abimizin öldüğüne inanamadım ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun  samsunspor seni unutmucak

MeL_55

teoman tas abimizin son yazisi  :'( :'( :'( :'(

Alıntıece erken beşiktaş ve samsunsporu tutuyor. bildiğim kadarıyla asarcıklı. termeli diyen de duymuştum. eskiden samsunspor maçlarına geldiğini de hatırlıyorum. hiç mecburiyeti yokken kafasına takmasa samsundan arayan birine ne olacak takımın hali demez bence. biraz insaflı bakmak gerek. bregenze haberi eklediği için teşekkürler..

MeL_55

arkadaslar herkezin avatarinda su resmi koymanizi isteriz..

ozkan17

cok iyi bir samsunsporluyu daha kaybettık ..yavas yavas yok oluyoruzz  basımız sagolsun 20 ocak+24 ocak unutulmayacak!!!

azadbeg

yorgun argın biraz önce geldim mesaiden. ve gelir gelmez kayseri tribünlerinden berk kardeşimiz aradı "abi sana kötü bir haberim var , Timofte'yi kaybettik" dedi. ne diyeceğimi bilemedim. hala da tam olarak ne diyeceğimi bilemiyorum.
adam gibi adam bir delikanlıyı bir beyefendi anadolu aşığını büyük bir samsunspor taraftarını daha da önemlisi sevdiğimiz güzel bir insanı kaybettik.
msnyi açmadım daha adresi orda öylece gözümün önüne gelecek diye.
onun gibi bir samsunspor aşığı tanımadım.
denizlisporlu bir ağbayi , kardeşi olarak şahsım ve tüm denizlisporlu arkadaşlarım adına teoman kardeşimize rahmet acılı ailesine ve siz samsunspor taraftarlarına baş sağlığı diliyorum.
MEKANIN CENNET OLSUN GÜZEL KARDEŞİM.
HUZUR İÇİNDE UYU.

salihcakir

Abim...

SAMSUNSPORU BIRAKIYORUM...

Bundan yıllar öncesiydi. Ben İstanbul'da üniversite öğrencisiydim. Yer Beşiktaş meydanıydı. Samsunspor, Galatasaray maçı için İstanbul'a gelmiş, maçtan önceki son idmanını Fulya Tesislerinde yapacaktı. Teoman ağabeyim, Sezgin Abi ve Şevket Abi buluştuk; tanıştık.

Hep sevdi. Hep inandıkları uğruna, değer verdikleri uğruna gönlünü verdi. Gönlü demek her şeyi demekti. Her şeyini verdi. Karşılık almadan, karşılık beklemeden her şeyini verdi. Ailesi ile İstanbul'da oturmak ve kariyer merdivenleri hızlı bir şekilde çıkmak yerine Samsun'a gönlünü verdiği takımının yanına, bekar hayatının karşısına çıkaracaklarına rağmen Samsunspor'una gitti. Samsunspor için yaptığı ilk fedakarlık değildi bu. Son fedakarlık hiç değildi. Samsunspor sevgisiydi işte. Lafta kalan gibisinden değil. Öylesine değil yani. Ö.....

Gazete kupürlerinden bir arşiv yapmış, küçük defterlerde biriktirmişti sevgisini. Hafta hafta Samsunspor'u işlemişti defterine. Çok okuduğu için kullanmak zorunda olduğu gözlüğü kırıldı rakip taraftarların taşlı saldırılarında. Maçlarda, avukat haliyle polisle bile burun buruna kaldı samsunspor için.  Büyük mesailer harcayarak, anlatılmaz fedakarlıklar yaparak Samsunspor'un ilk ve tek taraftar platformunu oluşturdu internette. Timofte olarak, bir kez bile gözgöze gelmediği insanların dahi saygısını kazandı tüm taraftar sitelerinde. Tüm tribünlere Samsunsporlu kimliğiyle, Timofte nickiyle namını saldı.

Yaptıklarını, umutlarını, hayallerini, sevgisini, kalbini ağlamadan anlatmak zor. Dedim ya hep sevdi. Karşılık bulamadı. Samsunspor'u sevdi; karşılığında ufacık, günübirlik mutluluklar dışında hiçbir şey bulamadı. Aşık oldu, kızları sevdi; karşılık bulamadı.

Sen daha lise yıllarında düştün takımının peşinden deplasman yollarına. Boğazını patlattın. Karşılığında hiçbir şampiyonluk yaşamadın. Üniversite yıllarında, yığın taraftarların arasında Kırmızı-Beyaz 50 kişinin arasında yer aldın. Aşağılandın çok zaman. Hiç kupa zevki tatmadın. Kredi kartlarını aldın, kombinelerini aldın, maddi olarak bir çok fedakarlık yaptın. İkinci ligde dahi bir şampiyonluk göremedin. Çok istediğin bir şeyi yaptın 19 Mayıs'ta. Divanesi olduğun takımın maçını radyoda anlattın. Samsunspor ligin son sırasındaki takıma mağlup oldu. Bir kerecik bile avazın çıktığı kadar gooool! diye bağıramadın. Senin için, sana yaptıkları için, sana yaşatmadıkları için, senin aşkına layık olamadığı için bırakıyorum bu lanetli lakımı. Bırakıyorum.

kerem55

Haberi Samsuniden duyar duymaz hemen hastaneye koştum. ah be Teoman daha Ordu deplasmanına gidecektik?

efsane55

Güzel insandı, iyi insandı,değerli insandı. Ve hayatının baharında arkasında onlarca buruk yürek bırakarak yaşama veda etti. Allah rahmet eylesin. Allah ailesine,yakınlarına ve sevenlerine sabırlar versin.Mekanı cennet olur inşallah.

ali ihsan

Mekanı cennet olsun.Kendisiyle tanışmamıştım.Sadece bu sitedeki ve halk gazetesindeki yazılarını takip ediyordum.Yazdıklarından gerçek bir Samsunspor sevdalısı olduğu hemen anlaşılıyordu.Hiç görmediğim birisinin kaybı beni bu kadar etkiliyebiliyorsa bence bunun sebebi ortak Samsunspor sevdamızdır.Samsun şehri ve Samsunspor yiğit bir evladını daha gencecik yaşında toprağa veriyor.Yakınlarının ve tüm Samsunspor camiasının başı sağolsun.Mekanın cennet olsun TİMOFTE.SENİ UNUTMAYACAĞIZ.

Sadece Samsunspor

samsunkopat - onun bu kadar değer verdiği bir takımı nasıl bırakırsın bence samsunspor sevgin 2 kat daha artmalı onun yerini boş bırakmamalısın

azadbeg

Alıntı yapılan: samsunkopat - 25 Ocak 2008, 00:07:26
Abim...

SAMSUNSPORU BIRAKIYORUM...

Bundan yıllar öncesiydi. Ben İstanbul'da üniversite öğrencisiydim. Yer Beşiktaş meydanıydı. Samsunspor, Galatasaray maçı için İstanbul'a gelmiş, maçtan önceki son idmanını Fulya Tesislerinde yapacaktı. Teoman ağabeyim, Sezgin Abi ve Şevket Abi buluştuk; tanıştık.

Hep sevdi. Hep inandıkları uğruna, değer verdikleri uğruna gönlünü verdi. Gönlü demek her şeyi demekti. Her şeyini verdi. Karşılık almadan, karşılık beklemeden her şeyini verdi. Ailesi ile İstanbul'da oturmak ve kariyer merdivenleri hızlı bir şekilde çıkmak yerine Samsun'a gönlünü verdiği takımının yanına, bekar hayatının karşısına çıkaracaklarına rağmen Samsunspor'una gitti. Samsunspor için yaptığı ilk fedakarlık değildi bu. Son fedakarlık hiç değildi. Samsunspor sevgisiydi işte. Lafta kalan gibisinden değil. Öylesine değil yani. Ö.....

Gazete kupürlerinden bir arşiv yapmış, küçük defterlerde biriktirmişti sevgisini. Hafta hafta Samsunspor'u işlemişti defterine. Çok okuduğu için kullanmak zorunda olduğu gözlüğü kırıldı rakip taraftarların taşlı saldırılarında. Maçlarda, avukat haliyle polisle bile burun buruna kaldı samsunspor için.  Büyük mesailer harcayarak, anlatılmaz fedakarlıklar yaparak Samsunspor'un ilk ve tek taraftar platformunu oluşturdu internette. Timofte olarak, bir kez bile gözgöze gelmediği insanların dahi saygısını kazandı tüm taraftar sitelerinde. Tüm tribünlere Samsunsporlu kimliğiyle, Timofte nickiyle namını saldı.

Yaptıklarını, umutlarını, hayallerini, sevgisini, kalbini ağlamadan anlatmak zor. Dedim ya hep sevdi. Karşılık bulamadı. Samsunspor'u sevdi; karşılığında ufacık, günübirlik mutluluklar dışında hiçbir şey bulamadı. Aşık oldu, kızları sevdi; karşılık bulamadı.

Sen daha lise yıllarında düştün takımının peşinden deplasman yollarına. Boğazını patlattın. Karşılığında hiçbir şampiyonluk yaşamadın. Üniversite yıllarında, yığın taraftarların arasında Kırmızı-Beyaz 50 kişinin arasında yer aldın. Aşağılandın çok zaman. Hiç kupa zevki tatmadın. Kredi kartlarını aldın, kombinelerini aldın, maddi olarak bir çok fedakarlık yaptın. İkinci ligde dahi bir şampiyonluk göremedin. Çok istediğin bir şeyi yaptın 19 Mayıs'ta. Divanesi olduğun takımın maçını radyoda anlattın. Samsunspor ligin son sırasındaki takıma mağlup oldu. Bir kerecik bile avazın çıktığı kadar gooool! diye bağıramadın. Senin için, sana yaptıkları için, sana yaşatmadıkları için, senin aşkına layık olamadığı için bırakıyorum bu lanetli lakımı. Bırakıyorum.

bir denizlisporlu ve teomanı çok seven bir abin olarak böyle bir hakkın olmadığını söylüyorum.
teo bu postunu okusa inan çok kırılırdı.
camiaları camia yapan teo gibi değerlerdir. onlarla anlam kazanır renkler.
onların hatırasıdır bu renklere asalet veren.
sevgilerimiz bu hatıraların iteklemesiyle katmerlenir.
teo bir aşk gibi sevdi samsunsporu ve sen teoyu üzdüğü için samsunsporu bırakamazsın.
tam aksine daha sıkı sarılma zamanıdır şimdi.

edmontdante

Alıntı yapılan: samsunkopat - 25 Ocak 2008, 00:07:26
Abim...

Gazete kupürlerinden bir arşiv yapmış, küçük defterlerde biriktirmişti sevgisini. Hafta hafta Samsunspor'u işlemişti defterine.

Geçen ay msn. den görüşürken  birgün gel de sana benim defterleri göstereyim demişti ben de ertesi gün  büroya gittim öğlen saatlerinde.1993 sezonundan beri tuttuğu ve ciltlettiği defteri ile diğer defterlerini çıkardı ve " Bunu başkalarına gösteremiyorum,manyak diye düşünebilirler hakkımda .ancak sen ve senin gibilere gösterebiliyorum çünkü bizi ancak biz anlarız " demişti.Her maçı ayrı ayrı gazetelerden resim ve yıldız tablosu ile işlemişti defterine.Yetmemiş gibi bir de inci gibi el yazısıyla maç hakkındaki yorumlarını ve bir SAMSUNSPOR lu gözüyle önemli bulduklarını yazmıştı.

Özel mesajları okuyorum " 18.10.2007 de yazmış "Engin büroya gelmişsin bugün sekreter iletti.Seni cepten aradım ama ulaşamadım.Eklersen msn den görüşürüz timofte@hotmail.com"

Kurban bayramında yaptığımız halı saha maçından sonra yaptığımız  1,5 saatlik muhabbeti ve "Gerçek SAMSUNSPOR'lularla sohbet etmek ne güzelmiş " dediği gözümün önünden gitmiyor.

İstanbulspor maçında  polisle kapıda tartışmamızdan sonra onu boynunda katr ile gördüğümde "Kardeşim ben de kart istiyorum bizim avukatlığımız para etmiyor bu polislere " diye takılmıştım.15 dakika muhabbet ettikten sonra maçı anlatmak için bir köşeye gitmişti."Maçtan bir şey anlamayacağız ama ne yapalım birilerinin  yapması gerek " demişti.

Grupların ilk kez birleştiği gün birleşme olurken dayanamayıp hem de bize hiçbirşey söylemeden koltuklardan koşararak grupların içine gittiğini hala görüyor gibiyim.

Hani bu sene Baro turnuvasında sen de oynayacaktın kardeşim öyle konuşmamışmıydık.

samsunmania

Ah be Teomanım. Sayfalarca yazı yazmak istiyorum ama hiç bir şey yazamıyorum.Seni şahsen tanımsam bile içimden bir parça koptu. Ben de yazın izne gelince sen ve siteden arkadaşlarla tanışmak için bir şeyler düşünüyordum. Seni unutmayacağız.

**KaR6**

Daha söylenecek çok söz vardı Teoman abi.. Daha anlatmadıgın, paylaşmadıgımız çok anı vardı.. O gun mactan sonra sonra ki halı saha macında devam edderiz diye bitirmemişmiydik sohbeti? Çekindiğimiz resimde yanımdaydın, 
şimdi yoksun.. Mekanın cennet olsun abicim, ne diyim sana..

Başta ailesi ve mehmet abim olmak uzere tum sevenlerinin başı sağolsun.. Çok buyuk bi Samsunsporluyu, çok kaliteli bi insanı kaybettik.. Tekrar başımız sağolsun..

berusa55

yaktın bizi teomanım yaktın kardesim... bu sekilde olmamalıydı böyle olmamalıydı.daha ne yasadın ki ne aceleydi bu:( iyi insanların son örnegi de sen miydin kardesim Allahım seni de aldı yanına erkenden :'( daralttın yüreğimizi yıktın bizi :'(