Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

Emrah Özşahin

25 Ocak 2008, 19:35:26 #150 Son düzenlenme: 25 Ocak 2008, 19:37:18 Emrah Özþahin
biz onu internetten tanımamıza rağmen inanılmaz sevmiştik kendisini, ve şimdi onu kaybetmenin büyük acısını yaşıyoruz. Kim bilir onu yakından tanıyan kişiler şimdi ne haldedir. Bu kadar sevdirmeseydin kendini be abi keşke. Keşke internet olmasaydıda seni tanımasaydımda şimdi ağlamasaydım.

İyi insanların nesli neden tükenir be abi söylesene. O güzel yüzün gözümüzün önünden artık hiç gitmeyecek yıllar sonra yine bir Samsunspor-Kocaelispor maçında kale arkasına bakarak bir Timofte var orada bizi izleyen diyeceğim !!!

Emrah Özşahin
Kocaelispor Taraftarı

maviay55

AlıntıTeoman M. Taş (Turkey) wrote
at 12:39pm on November 22nd, 2007
100 bini bulalım, bulamayalım
Şu grubun adı yeter..
Message - Report

facebook ta samsunsporumuzla ilgili yapmış oldugu son yorum....

edmontdante

Kardeşimizi bugün toprağa verdik.Bu dondurucu soğukta  ve karda Samsun'dan bunca insanın gelmiş olması zaten onun ne kadar değerli bir insan olduğunu ortaya koyuyordu.Tabutu üzerinde SAMSUNSPOR ve TİMOFTE formaları ,Kırmızı-SİYAH-Beyazlı SAMSUNSPOR bayrağı.

İnanmak zor geliyor sanki yarın bürosuna gitsen orada bulacakmış gibi hissediyor insan.

Onun için dua etmekten fazlası elimizden gelmiyor.Mekanın Cennet Olsun Üstad Seni Unutmayacağız.

"BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT ,SADECE SAMSUNSPOR"
                                                                         TİMOFTE

bafradan55

Acımız büyük, bu forum için, camiamız için,
HERŞEYDEN ÖNCE İNSANLIK İÇİN BÜYÜK KAYIP.

MeL_55

Sempatik Bengülü

bende haberi dün öğrendiğimde şok geçirip ağladım.yüzyüze görüşemesekte sevdiğim saygı duyduğum bir abimdi.foruma üye olduğum zaman beni kutlamıştı.senin gibi bir bayanın samsunsporu  böyle yürekten tutması ve sitemize üye olman çok güzel bir duygu diye msj atmıştı bana.zaten abiminde arkadaşıydı abim(bengülü) hala şokta ve siteye dünden beri giriş yapamıyor mahvolmuş durumda hepimiz ağlıyoruz.
HOŞÇAKALLL ABİ SENİ UNUTMAYACAĞIZ

kayacan

Sevgili dostum,arkadaşım,kardeşim güzel insan. Senin için böyle bir yazı yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Çok sevdiğin Samsunsporumuzun iyi bir haberini duyamadan dünyadan göçtün gittin.En son ben Antalyadayken maçtan sonra aramıştım seni. Antalyaspor otobüsünün yanında şehir merkezindeyim Teoman bunların hepsi üzgün niye acaba demiştim.Niye 4 attık daha fazla atamadık diyemi üzülüyorlar acaba bizim takım ne hallere düştü demiştim sende acı acı gülmüştün. Güzel kardeşim şirin ananın öldüğü gün gece 12 de yarım saate yakın görüşmüştük nasılda ağlamıştın nasıl üzüntülüydün.Sen demiştin bizim takımın üzerinde bir şansızlık var Samsunsporla birlikte Samsunsporlularda ölüyor demiştin ne kadarda haklıymışsın kardeşim. Samsunspor senin herşeyindi hakimlik sınavlarını bile Samsunspor nedeniyle aksatmıştın. Son yıllarda hep ağladın hep ağladık kardeşim.Malatyada küme düşmemize hep birlikte ağladık.Şimdi ben ayrıca sebepsiz yere Malatyada sana jopla saldırıp gözlüğünü kıran densiz bir polisle olan hatıramızı hatırlayıp ağlıyorum.Samsunla ve samsunsporla ilgili saatlerce yaptığımız telefon görüşmelerini hatırlayıp ağlıyorum.Sitenin kuruluşunun ilk yıllarındaki heyecanını yeni fikirler üretmeni hatırlayıp ağlıyorum.En çokda Samsunsporumuzun başarılarını göremeden gittinya ona ağlıyorum.Ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum Allah(c.c)mekanını cennet etsin kardeşim birgün inşallah cennette buluşuruz.

samet

inanılacak gibi değil bir bir gidiyoruz...ne yazikki allah en fanatiklerimizden başladı...çok üzüldüm...azrail çek artık ellerini samsunspordan...

CeLL-O

25 Ocak 2008, 22:01:56 #158 Son düzenlenme: 25 Ocak 2008, 22:03:39 CeLL-O
Allah Rahmet Eylesin ya hala inanamıyorum kendisi gerçek bi SAMSUNSPORLUYDU  :'(

jean

hala gozumun onunde yasadiklarim yazin burosuna gittim iki yildir gorusemiyorduk beni goprunce sasirmisti birsey ikram etmek istedi cola istemistim soguk birsey kalmamisti uzulmustu cok allahim hala soktayim bu siteyi yasatalim onun anisina

kaptensimsek

O'nun ölümü Samsunspor camiası için ölçülemez bir kayıptır.
Allah Rahmet eylesin.

mehmet yılmaz

25 Ocak 2008, 22:56:37 #161 Son düzenlenme: 25 Ocak 2008, 23:12:36 samsuni

Bu resmi kardeşimin nişanında çekmiştik, hep gülerdi gözleri...
şimdi benim ağlayan gözlerime inat...

nasıl anlatsam ki! hayatıma öylesine girmişti işte, geç bulup erken kaybettim onu. hayata bakıımı değiştiren insanlardan birisi oldu. sırlarımızı paylaştık, o beni bulduğuna ne kadar memnunduysa ben de onu bulduğuma o kadar memnundum.

hangi birini anlatayım o 1.5 yılın? o kadar özel hatıralarımız var. bu şehir anlamını biraz daha kaybetti benim için. ama samsunspor'u ondan kalan mirasla daha bir tutkuyla seveceğim artık.

özel bir insandı. sevdiklerinden karşılık bulamayan ( belki de beklemeyen ) ama inadına seven, ölümüne seven birisiydi. Çok romantikti, aldığı samsunspor formasına 1987'nin efsane takımının forma reklamı olan menteşoğlu'nu yazdırtacak kadar romantik.

Wolf bugün TD'yi temsilen aramızdaydı. Beraber gittik Ladik'e. O da gördü, duydu, hissetti... Bu kadar farklı takımdan, farklı dünyya görüşünden bir adamı birarada toplamak, hepsinden hayır duası almak kolay değil. Üstelik Teoman bunu taviz vererek, boyun eğerek değil adam olarak yaptı. Kimseyi kırmadan, beyefendice itiraz etmeyi bildi... Dedim ya, şahsına münhasır bir adamdı.

TD'de müştereken ne yapılacaksa varım. Eminim diğer Samsunsporlu arkadaşlarımız da böyle düşünüyorlar.

Son olarak benim için dün;
SAMSUNSPOR EN ACI MAĞLUBİYETİNİ ALDI

Kardeşim benim, hakkını helal et!

merkez

Ne söylesek ne kadar yazsak boş,Samsun çok büyük bir değerini kaybetti,Samsunspor sevdalısını kaybetti...
Şimdi benimle hakeme kim küfür edecek Teoman,Tribünde Önümüzdeki adamlarla kim kavga edecek!!!

Hani dernek kuracaktık,Hani bu şehrin geleceğine damgamızı vuracaktık Teoman ne oldu Teoman.....

Seni unutmayacağız.

Allah mekanını cennet eylesin,Kalbinin güzelliği içinin temizliği kabrini aydınlatsın kardeşim.

Not; Arkadaşlar böylesine büyük bir acıyı yaşadığımız şu dönemde lütfen Samsunsporla ilgili alt başlıklarda yorum yapmayalım.
Bir süre sadece taziye başlığı açık kalsın diğer başlıklar kilitlensin lütfen...

bregenz

teoman seni hic bir zaman unutmayacam..cenazeden cok istedim gelmeyi ama yetismedim en yakin zamanda gelecem abim benim seni cok seviyordum ve hep sevecem

cok cok cok aci veriyor .....dün bu saatde senle telefonlasiyorduk..bugun ise toprakdasin
nur icinde yat .....

Cenk

Tüm Samsunspor Camiasının ve Taraftarının BAŞI SAĞOLSUN...