O şimdi asker : aLWays

Başlatan Tribün_ali, 21 Kasım 2007, 15:20:06

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

aLWays kardeşim serkan yarın askere gidiyor ona hayırlı teskereler iyi bir samsunsporlu samsunspor.bizin vazgecilmezlerinden mekansızların önde gelen tribün liderlerinden inşallah sag salim gelirsin kardeşim arkadaşlar askerler için bir bölüm yapalım admin en dersin bende büyük ihtimalle şubatta askerim

körfez55

evet kardeşimiz bu akşam teslim olacak.kendisine hayırlı tezkereler.merak etme kardeşim seni orda yalnız bırakmayacağız...

VATAN SAĞOLSUN...

celebi

serkanım hayırlı tezkereler. Rabbim hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin kardeşim benim.

alWays

abilerim kardeşlerim hepinizden allah razı olsun...

salihcakir

dserkan hadi hayırlı olsun diyelim. umarım sen de bizim gibi askerliği yer bitirirsin.(bu arada ben de bir şafak notu ekleyeyim, şafak:113)

serkanın hangi birliğe teslim olduğunu ve soyadını da yazarsanız sevinirim.

celebi

samsunkopat kardeşi bildiğim kadarıyla serkan amasya çavuş talimgaha gidecek.ama soyadını bilmiyorum.acemi birliği oarad olacak.sen bu arad uzun dönem asteğ. yapıyorsun bildiğim kadarıyla yemişsin askerliği bize de kısa dönem çıkmıştı hey gidi günler hey.ısparta yedin örümün 5 ayını :lol:

MeL_55

Alıntı yapılan: "MeL_55"serkanım hayırlı tezkereler. Rabbim hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip etsin kardeşim benim.

ozkan17

hayırlı tezkereler abıcım..hayırlısıyla gıdıp gelmek nasıp olur ınsallah..Her Sey Vatan İçin..

deli 55

yolun açık olsun.hayırlı teskereler...

veis

sevgili serkan allaha emanet ol...

yönetici

hayırlı teskereler always haberlerini bekliyoruz yine en kısa zamanda..

Kadir ÇELEBİ

Hayırlı Yolculuklar kardesim allah Sağ Sağlim gidip gelmeyi nasip eylesin..

mehmet yılmaz

Onu bunu bırak da antalya deplasmanına kaçacak mısın? Onu söyle... :)

Allah hayırlısıyla, sağ salim dönmek nasip etsin.

erkan55

hayirli tezkereler serkan... insallah sag-saglim gidip gelirsin

SaMsUnSpOr 55

hayırlı tezkereler always inşallah sağ salim dönersin