Türkiye´de neler oluyor???

Başlatan erkan55, 10 Kasım 2007, 20:34:04

« önceki - sonraki »

erkan55

Kaçırılan Askerlerin araştırılan geçmişi ?
1 - Ramazan Yüce / Dtp Mardin Gençlik Kolları
2 - İrfan Beyaz / Antep DTP Gençlik kolları başkanı
3 - Fuat Başoda / Konya - Cihanbeyli - DTP gençlik kolları
4 - İlhami Demir / Ağrı - Patnos DTP gençlik k.
5 - Halis Tan / Adana DTP genç.kol.
6 - Özhan Şabanoğlu / Hatay DTP genç.k.
7 - Mehmet Şenkul / Niğde - Çavuş / araştırılıyor
8 - Fatih Atakul / Denizli / araştırılıyor.........

Ve Askerler PKK'lılara böyle veda ettiTürkiye, PKK'nın, esir askerleri Türk tarafına teslim edişini konuşurken, belki de en önemli kareler görmezden geliniyor. Peki askerler PKK'lılara nasıl veda etti. Türkiye, PKK'nın elindeki esir askerleri Türk tarafına teslim edişini konuşurken, belki de en önemli kareler görmezden geliniyor. 15 gün PKK militanlarıyla kalan askerlerin oradan ayrılırken PKK'lılarla yaşadıkları diyaloglar pek umulmadık ve alışılmadık türden. Teslim töreninde, 8 asker kendilerini uğurlayan PKK militanlarına adeta hüzünle veda ediyor. ROJ TV tarafından yayınlanan görüntülerde PKK'lı kadın militanlar askerlere, "yine bekleriz sizi özleyeceğiz" der gibi bakıyor ve "Allaha ısmarladık, hakkınızı helal edin" sesleri duyuluyor. Duyulan seslerden biri de "görüşmek üzere" oluyor.
Askerlerle, PKK'lıların birbirlerine gülerek veda etmesi ise hafızalardan uzun süre silinemeyecek gibi....
Alıntı

Sadece Samsunspor

lan kapatın şu şerefsizlerin partisini lan akp yönetimi uyuyor hala uyuyor yeter be bıktık senelerdir bu pkk dan çektiğimiz nedir kurutun şunların köklerini

Sempatik Bengülü

inan böyle bir sonuça hiç şaşırmadım.böyle bişey çıkacağı belliydi.kesin kendileri gitti kaçırılmadılar yani.bana öyle geliyor

ozkan17

bravoo la akp bravooo..ıcımıze de soktunuz ya su terorıstlerı asker dıye bakalım sıradakı maharetınız ne olcak..vatanı satmak olabılırmı mesela americaya he?

erkan55

Sorguları tamamlanan 8 asker tutuklandı

Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK tarafından kaçırılan 8 asker, çıkarıldıkları Van Askeri Mahkemesi tarafından tutuklandı. Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Askeri Savcılığı'na çıkarılan 8 asker, "Suçun vasıf ve mahiyeti askeri disiplini aşırı derecede sarsmış olması, Büyük zararlar doğuran emre itaatsizlikte ısrar suçunun işlendiğini gösteren kuvvetli delilerin bulunması ve izinsiz olarak başka ülkenin topraklarına geçmek" gerekçeleriyle tutuklu yargılanacak.

ozkan17

idam ceazı vercen bu kopeklere..

Tribün_ali

Kürt da a.q ogulları alayını asacaksın ki ibret olsun millete yani kürtlere

jean

akp hukumeti maalesef basa geldikten sonra sacmaliklar beraberind egeldi dah acok dgeil gecen haftaya kadar iraga giren basbakan pâzartesi gunu amerikadan ozur diledi geri geldi simdi ortada ne fol var n eyumurta pkk lilar hukumette karisi pkk li zaten oda siirtli galib akaridan korkuyor basbakan

HoLiGanisT

hepsini geçtim dtpnin pkknın bir kolu olduğunu hala göremeyen zihniyete şaşıyorum bu kadar açık ve net kongresinde bile öcalan propandası yapılıyoer ama bunun yanında askere çok güveniyorum mutlaka bir şeyler düşünüyorlardır.arkadaşlar bazı oprasyonlar vardır öyle herkeze sızdırılmaz sızdırılırsa anlamı kalmaz biz şu anda bir şeyler yaptıklarını belkide görmüyoruz ama mutlaka çalışıyorlardır.hatta g.kurmay başlkanı bile dtpden bahseden bir gasteciye bana onlardan bahsetmeyin dedi hepsi biliyor operasyon gelecek.cumhuriyetin temelli SAMSUN da atıldı bu pkk mücadeleside SAMSUN dan başlayabilir ama abd olmadan abd sinsi bir devlettir bizim hava deniz kara her yerimiz uygun.her neyse bu konular derin beni aşar.Türkiyenin gerçek başkenti SAMSUNa sevgiler

HoliganSamSunLu

valla be şaşırmadım ve diyorum ki ucuz atlattık bu çakkallardan herşey beklenir allah korusun koğuşu falanda yakarlar bunlar faci olurdu asıl suçlu bu itleri araştırıp etmeden o bölgeye gönderenlerde..

celebi

bu arada arkadaşlar 4 şehit daha varmişiz ya :cry:  :cry:  :x

selahattin55

Arkadaşlar şehit haberi duyunca hepimiz üzülüyoruz ki şüpesiz.ama beni kahreden asıl şey.şehitlerimizin katillerinin bu devletten maaş alması.ve bu köpek sürülerine kardeşlerimiz demeleri.ve bu memleketin havasını soluyup suyunu içiyorlar ya bu milletin verdiği vergilerle yapılan hastanesini kullanıp devletin her imkanından faydalanmaları yokmu ya bunlar beni öldürüyor.bunlar öyle bir millet kiALLAHA kurban olayım bunlara bir mamleket bile nasip etmiyoya.aslıda bunların leşini bile koymayacan bu memlekete.ekmeğimizi yiyip çana pisleyen ******* bunlar.bunları askere bile almayacan 18 ay ğöndercen bir cezaevine koycan bunların yaptığı askerlikten bu vatana hayır gelmez.