Yeni Ankara yolu - Çevre yolu

Başlatan kral55, 24 Şubat 2005, 22:44:53

« önceki - sonraki »

kral55

Belediye evlerinden girip gülsan sanayinin ve stadın arkasından geçip kıranköyün kenarından geçen yol  Samsunun çehresini değiştirecek.Yol tamamlanmak üzere.Otogara bağlanan bu yolu mutlaka gezmenizi isterim.Buırada gördüğünüz boş arazileri 5 yıl içinde artık göremeyeceksiniz çünki.Şehir mutlaka bu yöne doğru gelişecek.İnşallah planlı bir genişleme olur.Şehir kuşbakışı bakılınca bir yerde sıkışmış yapılaşma örneği gösterior.Bu yol ve çevresi ise boş.Bu yol samsuna çok şey katacak.Yetmez ama geliişme halinde olmakta önemli.

curva55

Artık şehir dolamsın zaten kalabalık göç möç almasın artık.

kral55

samsun planlı olarak büyümek zorundadır.Büyüyecek ekonomik olaRAK güçlenecekki sesimiz daha gür çıkabilsin.

kral55

Çevre yolu açıldımı.Sadece Belediyeevleri kısmı kalmıştı.Orasıda yapılmışsa açılmış olması gerekir.

curva55

Valla ben samsundayken ankara diye gösteren yolu gördüm arabalarda vardı tek tük.

tankut

samsunda izindeyken ben arabamla bu yolu boydanboya geçtim. Transit geçen birkaç kamyon gördüm yol çok güzel olmuş,resmi açılışı herhalde otogarla beraber olacak. Karadenizin Parisi olma yolunda geç de olsa adım adım ilerliyoruz. Canik bölgesinde yapılan üst geçitte bittiğinde daha bi güzel olacak. cennet şehrime hayırlı olsun.

carsambali55

dahada güzel işler olacak. samsun büyüyecek insanlar samsunda kalacak. taraftar artacak,ekonomi gelişecek 3 -5 kuruş için kapı kapı dolaşmıyacağız...

Rentboy

bende sanayiiden çıkıp bu yolu kullanıp eve gideyim demiştim nisan ayında sormayın bi eziyet bi eziyet.valla arabayı haşat etmiştim.düzeltilmesi lazım yolun...