Yine Engin Uzun

Başlatan piyanist, 23 Şubat 2007, 22:05:03

« önceki - sonraki »

SARI SAKAL(soner)

Benım engin uzunun yakasını bırakın diye actıgım konunun amacı senin düşüncelerinle asağı yukarı aynı kardes ama ben yanlış anlasıldım.Bizim bunca derdimiz varken burda bu adamın ismini ve kongre üyesi oldugu takımın ismini bile telafüz etmeye gerek yok.Çünkü bence samsunsporun camiasında trabzonsporlu SİMİTÇİ bile olamaz.Ama oluyo, yapacak cok sey var aslında, ama elimizi  kolumuzu baglayan sebeblerde var.Neyse dediğim gibi bunca derdin arasında gerek yok.Neyse bu aksam istanbula cıkıyorum.HERKESE HAKKIM HELAL OLSUN.

KaleArkası

Engin Uzun yönetici olmuş ama Samsunporlunun başka bir takım tutmadığını-tutamayacağını öğrenememiş.Samsunsporluluk bu kadar ucuz değildir.Para versede vermesede istediği lafları konuşamaz

AlıntıEngin Uzun'a halen herhangi biri değil Samsunspor'un yöneticisi olduğunu hatırlatıyor, ve kendisini bu sözler nedeniyle kınıyoruz. Samsunspor taraftarı olmayı bu kadar basite indirgemeye kimsenin hakkı yoktur. Hele de yöneticilik sıfatı taşıyan birinin bu sözleri sarf etmesi daha vahimdir. Samsunspor ikinci bir takıma sempati beslemeyi gerektirmeyecek kadar büyüktür. Nerede olursa olsun! Biz sadece Samsunsporluyuz!

Yerel basına-Klübe mail olarak gönderdim.Bu adam defolup gidene kadar yakasını makasını salmayacaz buda böyle biline.Burası Samsunpor Camiası İstanbulspor Camiası değil

RauL^^

ne salması kardeşim ya engin uzun un ben taaaaa