Yine Engin Uzun

Başlatan piyanist, 23 Şubat 2007, 22:05:03

« önceki - sonraki »

bengülü

bu da kongrede çektiğim resim

since1965

Alıntı yapılan: "canikli"çok afedersiniz ama kerhane mi burası? iyi, para veriyor, dilediğini yapsın. Oh ne ala.

Ben parası olan insan istedigini yaptı demedim.Eger parası olmayan Samsunsporun borçlarını tek başına karşılayacak kişi gelmezse belediyeyye muhtaç oluruz.Onu anlatmaya çalışıyorum.

Sunu bilin bu durumdan içim cız ediyor.

maviay55

şu fotoya bak ya  :!:  :!:

AntZ

Dikkatimi Fatih Öztürk çekti listede. Acaba metro grubu görevden kaçtı dedirtmemek içinmi girdi yönetime yoksa hizmet etmeye mi geldi... Sanmıyorum ama inşallah 2. söylediğim doğrudur

jean

suraya bak aq  adam resmen trabzonsporluyum diyor hala yonetime girdi baskanda bir ara gecici diyordu heptenlik gelmis yine buna bir aciklamasiolmasi lazim a q samsunsporu birakma hapi ciksa ilk ben alacam bu sikintiya katlanmak zor geliyor 1.lige ciksak dertlerim bitecek isi gucu okulu biraktik sikinti samsunspor oldu bakalim nereye kadar devam

supporter

diyecek bir şey yok. artık yorulduk. demek ki vazgeçilemeyen bir şey var bu adamda. birisinin has adamı demek ki. bu kadar sorunlu biri olduğu halde listeye alındığına göre. hiç değilse etkin bir görev almaz umarım.. bu adamda ısrar etmek sadece bizlerin huzurunu kaçırmak değil, Samsunspor geleneğine ihanet etmektir. ama elden bir şey gelmiyor ne yazık ki.

samsunum

resim için bengülü arkadaşa tşk ederim ellerine sağlık neden anlamadım yoğurtçu biz istemiyoruz ne biçim yüzsüz adammış adamı kovuyoruz kapıdan adam bacadan giriyor içeriye ..........

KaleArkası

Adamı biz kovuyoruz çok doğru.Liste belediyenin listesi.Bu olayın arkalarında birileri var.Bir adam bu kadar mı yüzsüz olur allah aşkına.Ne utanmaz biriymiş bu engin uzun.Kim bilir daha ne engin uzunlar varda bakma haberimiz yok.

Dün kongrede şehrin önde gelenleri konuştuda konuştu.Ama Allahın bir kulu taraftar demedi.Varsa yoksa şehrin hep önde gelen isimleri anıldı.Bir yönetici taraftarından bu kadar mı korkar yoksa bunlar taraftarı adam yerinemi koymuyorlar.Dünki kongrede saysan 100 kişi yoktu.Hiç bir heyecan yoktu.Düşünsenize Sayın İsmail Uyanığın Aday olduğunu o zaman orada bin kişi olurdu.Bütün illerden akın akın insanlar gelirdi.Bu tür şahısları gördükçe Sayın İsmail Uyanığın Değerini çok daha iyi anlıyorum.Zamanında bu desteğin yarısını alsa idi bu takım şu anda Şampiyonlar Ligine oynardı.Gün olur devran döner yaptıkları yanına kar kalmaz.Biz bunlarla sonuna kadar mücadele edecez kimsenin şüphesi olmasın.

körfez55

cefakar samsunspor taraftarını hiçe sayılyolar taraftar olmadan kimse bişey yapamaz.ama bizdeki taraftar burda da olduğu gibi hemen pes ediyo.tepki göstermek gerekir.adamın tipine bak ya:)sinir olmamak elde değil.yönetimde zaten iş yok.taraftar bu kadar hiçe sayılmazz.o lafı söyleyen yöneticiye şöyle bi cvp vermek lazım.bütün zorluklara rağman takımı yalnız bırakmayan destekleyen taraftardır.bu yönetici para veriyosa taraftar herşeyini yüreğini veriyo.yazık size.keşke SAMSUNSPOR TARAFTARLARI kadar büyük ve gururlu olabilseniz..

Tribün_ali

artık bir şey diyemicem bu adama sövdük istifa etti hangi yüzle bir daha geliyor bu tkıma sen git tarabruma

hasselbaink

Şirinler kardeşim
benim hatırladığım bir zamnalar aktif olan Samsungol adlı siteye yapmıştı o açıklamaları. Gazetelrde de oldu mu bilmiyorum. O aralar Ercüment Gül marifetmiş gibi -alo naber ben ercüment gül diye tele-röportaj yapıyordu. Ercüment ded ki ona
sayın uzun TS kongre üyesi olmanız sizi rahatsız etmiyor mu?
cevap. ne olmuş ki Samsunsporluların %90'ı da başka takım tutuyor.

bu sitenin de eski sayfalarında vardır o topic. biraz gayretle bulunabilir. Admin de yardım eder belki.

Ama eğer gideceksen sorar mısın 1- TS Kongre üyeliğinden ne mzan istifa edecekmiş?
2- 55 TS plakasıyla mutlu muymuş?
Ve de ki, olmuyor engin uzun. ağzınla kuş tutsan bile sorun sensin. istenmiyorsun. ayrıca futboldan da anlamıyorsun. eğer Samsunspor'u birazcık seviyorsan bırakırsın. git, gazi belediyespora başkan ol, ne olursan ol ama çift cinsiyetliymiş gibi çift takımlılıklıkla Samsunspor'da yönetici olma.

Sportmen

Valla benim olaylara bakis acim bir cok kisiyle farkli.
Tabi bazilari istiyorki herkes gibi bak, herkes gibi düsün,herkes gibi yorumla..
Köle,düsüncesini acikca söyleyemeyen insandir..
Ben düsüncelerimi alacagim her türlü tepkiye ragmen söylerim..
Bu konuyla ilgili yasadigim bir olayi fazla yoruma girmeden sizinle paylasayim..

Devre arasi kampini ve takimin calismalarini yakindan görmek icin Antalyaya gitmistim.Yaklasik iki hafta boyunca takimla ayni otelde kaldim..Bu süre icerisinde bütün antrenmanlari ve hazirlik maclarini izledim..

Tarsus Idman Yurdu maci.. hava soguk,hafiften yagmur yagiyor.. Üzerinde paltosu iki büklüm bir halde sahanin kenarinda bir sandalyeye oturmus maci izleyen bir adam...
Ertesi gün takimin sabah idmani,siddetli bir rüzgar ve yagan yagmura ragmen yedek kulübesine oturmus antrenmani izleyen yine o adam...Engin Uzun.

Taraftarlarin siteye koydugu o resimler olmasa adami yolda görsem tanimam.
Antrenmanin ardindan otele dogru ilerliyoruz..
Futbolcu arkadaslara soruyorum ya bu adama taraftarlar cok salliyor ama bakiyorum da adam yagmur demiyor camur demiyor,ne bir mac kaciriyor nede antrenman...(?)
Futbolculardan birisi aynen söyle söylüyor.."Bu adamin parasi var mali var mülkü var..Istese gider krallar gibi yasar..Tarafrarin onca tepkisine ragmen bütün isini gücünü birakip gelmis Antalyada takimla yatip takimla kalkiyosa bu onun Samsunsporu ne kadar cok sevdigini gösterir."

Maaleseff gördüklerim ve yasadiklarim nedeniyle bu konuda da bazilari gibi düsünmüyorum..Bu adama biraz haksizlik yapildigi kanisindayim...(bu benim sahsi fikrim)

akınyılmaz

valla uzun hakkında benım dusunduklerımı burdakıler bılıyor eger para verıyorsa bence kalmalı...

bluegreen55

peki halen neden ts de kongre üyesi ve trabzonsporluyum diyor?

samsunsporlu olduğu içinmi yoksa futbol tutkunu olduğu içinmi bu işin peşinde?

KaleArkası

@Sportmen

Samsunsporlu olmak kolay değildir.3 kuruş para veriyor diye ben TS kongre üyesiyim deme hakkını ona kimse vermemiştir-veremezde.Aynı zamanda geçmiş dönemlerde TS ile olan muhabbetimizi hatırlıyoruz galiba.Bunları tekrar yazıp o mikrop takımın adını buraya yazmak-boş yere vakit harcamak istemiyorum.

Aziz yıldırım gelsin oda para versin,takıma başkan olsun.Sonrada ben fenerliyim desin.Her para veren bu takımda istediğini konuşamaz.Konuşursa böyle tepki alır.İsterse engin azıyla kuş tutsun.Bırak yağmurda antreman izlemeyi.Bu taraftar ondan daha çok cefa çekmiştir.Bu taraftarın engin uzun kadar damı değeri yok?

Burası SAMSUNSPOR CAMİASI.Paranın satın alamayacağı tek yer bu taraftarın kalbidir.Engin uzun bu takımı şampiyon yapsada benim için hiç bir değeri yoktur.Çünkü TS lidir.