Yine Engin Uzun

Başlatan piyanist, 23 Şubat 2007, 22:05:03

« önceki - sonraki »

piyanist

Az Önce geldiğimiz kongrede Engin Uzun geri döndü!Yorumu tüm kamaoyuna bırakıyorum!...

Diğer Yönetim Kurulu ise şöyle oluştu

"Fatih Temiz, Cevat Öncü, İbrahim Ersöz, Naci Pınar, Engin Uzun, Ali İhsan Yeşilyurt, Nihat Yılmaz, Hasan Uçak, Fatih Öztürk, Temel Camadan, Metin Ateş, Cengiz Engin, Fikret Yalçın, Olcay İnaç, Murat Özdemir, Naim Gülçiçek, Mustafa Kurumahmutoğlu, Hayati Ergür, Azmi Yılmaz ve Tayyar Cantürk"

Ladikli

Helal olsun.İstenmediğim yerde bir dakika durmam,gururlu,onurlu birisiyim,geri gelmem demişti.Sanada bu yakışırdı.Seni bu yönetime alanlara ve sana da bu yakışırdı,bravo samyo.

hasselbaink

Engin Uzun ve yalakalarına Samsunspor'un kuyusunu kazma yolunda başarılar dileriz...

Bu adamı bırakmayan bir zihniyetin yönetiminden ya hiç başarı gelmez ya da geçici başarılar gelir.

Gün gelecek alacağız sevgilimizi bu duygusuz insanların elinden.

since1965

Yönetim ne yapsın belediye listeyi hazırladı onlarda koydu.Belediye istedigi için su an listede.

Bir insana maçda idmanda tepki verildi.İstenmedigim yerde durmam dedi hala hal hatır için listeye girdim diyen bir kişiden ne beklenir.Suç yine bizde büyük bir tepki ortaya koyamadık.

mehmet yılmaz

Kardeşim, biz taraftar olarak -en azından buradaki ve Forza Şirinlerdekiler elimizden geleni yaptık. Tepki maili attık; statta "Engin Uzun istifaaaa; Engin Uzun istifaaaa" diye bağırıldı. Vicdanen rahat olmalıyız. ( Ama genel anlamda haklısın; herkes kendi muhasebesini yapmalı)

Yerel medyada Engin Uzun zihniyeti aleyhine iki satır yazı yazamayanlar utansın. Kendilerine yolladığımız e-mailleri tenezzül edip cevaplandırmayanlar mesela.

Kendileri çok büyük bir futbol uleması mıdır ki, vaz geçemiyorlar ondan?

Artık, şuna inandım. Biz, bir hayal aleminde yaşıyoruz. Sevdiğimiz takımımız için aklımızda çok farklı düşünceler var ama onu yönetenlerin umrunda bile değil böylesi güzellikler. Samsunspor bizim için aşk, bazıları içinse bir araç.

Ne zaman biter bu vurdumduymazlık, ne zaman Samsunspor, Samsunsporluların ellerinde yükselir bilemiyorum ancak birgün mutlaka olmalı/olacak...

Bizim de konuşacağımız günler gelecek Allah'ın izniyle; şimdilik kaydetmekteyiz.

KaleArkası

Ya bu yoğurtçu istenmediğim yerde durmam Grurlu birisiyim dememişmiydi şimdi hangi akla hizmetle orada görev alıyor.Bu listeyi hazırlayanlar kim?Allah hepsini bildiği gibi yapsın ne diyelim ki başka.İnşallah Samsunspor, Samsunsporluların ellerinde yükselir yoksa böyle değer kaybediyoruz

since1965

Alıntı yapılan: "KaleArkası"Samsunspor, Samsunsporluların ellerinde yükselir yoksa böyle değer kaybediyoruz

Belediye destegi olmadan Samsunspor ayakda duramaz.Belediye başkanı kendine yakın insanları listeye koydu.Böyle bir gerçek varken ne Samsunlulukdan ne de Samsunsporlulukdan bahsedebiliriz.

Tek yolumuz Samsunslu ve Samsunsporlu paralı bir insan gelecek.Bu borç ile belediye muhtaç bir Samsunspor taraftarıyız.

hasselbaink

@Since1965
Senin çok koyu bir Samsunsporlu olduğunu tahmin ediyorum. Sen bile böyle söyledin ya, harbi üzüldüm şimdi. Demek ki durum vahim.

Yalnız şunu anlamıyorum. O zaman takımın adını Samsunspor değil Samsun Bş. Bld. Spor yapsınlar. Eğer ki , esas unsur Samsunsporluluk değil. Biz de bir zamanlar bir Samsunspor'umuz vardı diye düşlere dalalım.

Benim, bu yönetim anlayışına itimadım hiç kalmadı. Adamı resmen havaya sokmuşlar. Vaz geçilmez mi bu adam? Anlamıyorum valla. Hadi, öyle böyle de futboldan da zerre miktar anlamıyor ki. Madem öyle Ayhan Bermek gelsin. Parayı veren düdüğü çalsın. Tabii yöneticiler gerçekten para veriyorsa.

oğuzhan55

Şu şartlarda belediye desteği olmadan Samsunspor ayakta duramaz.Açıkça bu durum böyle görünüyor.Ama görünen bir gerçekte varki başkanlığa aday olabilecek gerçek Samsunsporlular bu kulüpten soğutulduğu sürece bu durum böyle devam etmeye mahkumdur.Şehir takımlarında belediye kulüp ve iş adamları arasında organizasyon sağlama görevi yapıp iş adamlarını yönetime teşvik için uğraşırken sanki bizde belediye bunun tersini yapmaya çalışmakta.Çünkü artık kimse Samsunspor yönetimine talip olmak istemiyor ve şehrin yöneticileri bu durumun neden böyle olduğunu merak etmiyor.Hal böyle oluncada herşeyin kendi istekleri doğrultusunda gerçekleşmesini isteyenler bu takımı süper lige de çıkarmak için ne gerekiyorsa yapmalılar.Madem belediye bu kadar çok destek vermek istiyor o zaman desteklerini esirgemez artık :!:

since1965

Alıntı yapılan: "canikli"@Since1965
Senin çok koyu bir Samsunsporlu olduğunu tahmin ediyorum. Sen bile böyle söyledin ya, harbi üzüldüm şimdi. Demek ki durum vahim.

Yalnız şunu anlamıyorum. O zaman takımın adını Samsunspor değil Samsun Bş. Bld. Spor yapsınlar. Eğer ki , esas unsur Samsunsporluluk değil. Biz de bir zamanlar bir Samsunspor'umuz vardı diye düşlere dalalım.

Benim, bu yönetim anlayışına itimadım hiç kalmadı. Adamı resmen havaya sokmuşlar. Vaz geçilmez mi bu adam? Anlamıyorum valla. Hadi, öyle böyle de futboldan da zerre miktar anlamıyor ki. Madem öyle Ayhan Bermek gelsin. Parayı veren düdüğü çalsın. Tabii yöneticiler gerçekten para veriyorsa.

Sevgili kardeşim sunu söylesem sana uyanık zamanında kulube senede 17 milyar yardım yapan samsunsporun bırakın idmanını maçına gelmeyen bir belediye başkanı...

Şimdi samsunspora gecen sene 6 trilyon kaynak bu sezon ilk yarısı itibari ile 7 trilyon para veriyorsa maça gitmeyen insan idmanalara yönetim kurulu toplantılarına katılıyorsa... listedeki kişiler belediye başkanına yakın kişiler ise.Samsunspor başkanı sürekli beldiyeden yardım aldıklarını söylüyor.Bu acı gerçeklerden ben bunu çıkarıyorum.

Futboldan anlayan kişilerinde bu listelerde olamamısıda ayrıca bir parantez.

mehmet yılmaz

Aynı şeyleri düşünüyoruz kesinlikle. Fakat senin yazını sanki kaderimize boyun eğelim, doğrusu bu gibi anladım. Ona üzüldüm. Şimdi anlaşılmıştır mesele. Eyvallah...

hasselbaink

Evet, bende öyle düşünmüştüm. O yüzden öyle yazmıştım. Ayrıca alt belde başkanlarının da cümbür cemaat kongreye katılmış olmaları dikkate değer.

since1965

Alıntı yapılan: "samsuni"Aynı şeyleri düşünüyoruz kesinlikle. Fakat senin yazını sanki kaderimize boyun eğelim, doğrusu bu gibi anladım. Ona üzüldüm. Şimdi anlaşılmıştır mesele. Eyvallah...

Kaderimiz bu derken sunu demek istiyorum.Samsunsporlu olan sadi subası ismail uyanık galip öztürk tarık kaptan suat çalık yusuf yılmaz gibi insanlar çıkıp Samsunspora aday olmazsa ya da başka parası olanlar ortaya çıkmazsa kaderimiz bu oluyor elden bişey gelmiyor.Bişeymiz yok ki verelim verilecek yapacak bişey varsa kanımızın son damlasına kadar savaşalım.Ama bu gerçekler varken bunlarıda görmek lazım.

Bu dediklerim pes etmek anlamında degil yapılacak herşeyde varım.

bengülü

slm
yazıklar olsun samsunspor yönetimine bende samsunspor kongresindeydim engin uzun ismi okununca şok oldum kongreden sonra bazı basın arkadaşlara sordum neden engin uzun tekrar yönetime alındığını sordum  cevabıda neden girmesin ENGİN UZUN dediler ben dedimki samsunspor taraftarı engin uzunu istemiyor kongreden sonra antraman varmış antremana gittik orada bizi süpriz bir şey bekliyordu yeni yönetimden birisi engin uzunu savundu engin uzun samsunspora çok para veriyor dedi siz onun kadar klube para verebilirmisiniz diyerek konuştu arkadaşalarımızda her şey para değil diyerek tepkisini gösterdi çünkü kendini bilmez bağzı adamları klübede yönetici yapıyorlar gördüğüm kadarıyla samsunspor camiası bitmiş  neyse biz gene pes etmeyip bu trabrumlara   takımı emanet etmiyeceğiz ......!

hasselbaink

çok afedersiniz ama kerhane mi burası? iyi, para veriyor, dilediğini yapsın. Oh ne ala.

Biz de duyduk bazı şeyleri. Samsunspor'a yönetici olmak ne de kolaymış böyle? Külhanbeyliği ile devam...

Bizim kişilerleişimiz olmaz, derdimiz Samsunspor. İyi bir insandır, iyi bir iş adamıdır falan filan. Ama iyi bir Samsunsporlu mu, iyi bir futbol adamı mı? Büyük kaptan Ercan Kol'dan daha mı Samsunsporlu bu adam? Neyse. daha da yazmayacağım. Birazda başkalrı yazsın.