Cnn Türk "Oradaydım"belgeselinde 20 Ocak (syf.3)

Başlatan turkelibo, 25 Ocak 2007, 18:08:55

« önceki - sonraki »

samsunlu56

genc kardeslerim yeniden merhaba,bugun forumu incelerken ordaydimla ilgili topicte bazi arkadaslarimizin yazilari dikkatimi cekti. diyorlarki neden emin degilde fatih hoca .fatih hoca samsunlu degil.bu cok yanlis bir dusunce. birincisi eminde trabzonludur. ama bu onemli degildir. o acisyi yasayan ve samsunspor icin ter doken herkes samsunludur.kaldiki fatih hoca ozamanki takimin tek milli oyuncusudur.(kazadaki)ve ozamandan beri spor camiasi icindeki yerini hic kaybetmeden ayni cizgide devam etmektedir. ve hala spor camiasinin gozonunde olan bir insandir. aslinda oraya kimin ciktigi onemli degildir. oncelikle cnn,e tesekkur etmek lazim boyle bir programa vesile oldugu icin. cunku o aci gercekten hic unutulmamasi gereken bir olaydir.
fatih hocayla yaptigim telefon gorusmesinde bu rezilligi yapan iki kisiyi mahkemeye verme hazirliklarinin basladigini yoneticinin yazisinin tekzibinin ciktigini bu iftiralarinin bedelinin kesinlikle odenecegini soyledi.  bu yuregi kararmis  yalancilari mahkemeye vermesinin en buyuk sebebi herzaman soyledigi gibi evlatlarima birakacagim enbuyuk mirasim benim ismim ve soyadimdir oldugunu ifade etti.
samsunlularin kalbindeki yerini kimsenin bozamayacaginida soyledi. eger kafaniza takilan seyler varsa size tavsiyem ona email atin (fatihuraz@yahoo.com)yada arayin.
nuri hocaya gelince gercekten samsunspora onun kadar gonul vermis sevdalanmis birini bulmanin mumkun olmadigini dusunuyorum . o gercekten futbol sahalarinda az gorulen beyfendi insanlardan biriydi. NUR ICNDE YATSIN...
programdaki fotograflarin azligina gelince sevgili kardeslerim ozaman basinda cikan kaza haberleri gercekten cok ama cok kotuydu otobusun vahim durumu otobusten sarkan rahmetlilerin bedenleri.... yani bunlari oraya cikarmak olmazdi. bence en dogru olani yapmislar. su noktadan sonra sorgulanmasi gereken ne cnn yapimcilari nede fatih hocadir bunca yildan sonra yaptiklari hatalarin,kotuluklerin bedelini odeyecegini dusunerek panige kapilip gozleri kararanlari sorgulamak lazim. bir soz vardir ya ADALET GECDE OLSA TECELLI OLUR.  kimbilir onlarinda yaptiklarinin bedelini odeme zamani gelmistir belkide. samsunum, samsunsporum herseyin en guzelini hakediyor.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "since1965"Zaman gazetesinin 20 ocak ile ilgili kasım ve emin ile yapılan röportajlarda emin kar daha sert ve açık isim vererek sahip çıkılmadı dedi kimse sesini çıkarmadı.Ben burda Fatih Uraz a karşı bir art niyet çıkardım.

işin kişiselleştirilmesi oldukça kötü olmuştu. üstteki arkadaşın yorumuna aynen katılıyordum -ki zaten öyle olduğu da anlaşıldı.

Oradaydım belgeselinin formatı tek kişinin katılması zaten. Kazada yer almayanların bile bu kadar çok konuşabildiği bir ortamda Fatih Uraz'ın konuşması son derece normal.