İsmail Başkan Samsunsporluları yanıtladı. (2.sayfada)

Başlatan yönetici, 02 Haziran 2006, 11:48:07

« önceki - sonraki »

celebi

burada herkesin düşüncesine saygı duymak lazım.ve hoşgörü ile yaklaşılmalı derim ben.birinin a dediğine biri b diyebilir. veya ak derken kara denilebilir ancak değişmeyen ve yegane tek ortak nokta SAMSUNSPOR SEVGİSİDİR.

yönetici

veis kusura bakma da ismail uyanık konusunda gergin olan sensin gibi görünüyor. ismail başkan hakkında olumlu anlamda kim ne yazsa her zaman aynı cümleleri cevap olarak yazıyorsun hatta konu ismail başkan değilken de imalarda bulunuyorsun ve bunu kendi adıma rahatsız edici buluyorum. Senin Samsunsporluluğunu da biliyorum belki de bu yüzden bu tavrın beni daha çok üzüyor ve ayrıca bu bir gerginlik değil hassasiyettir

HoLiGanisT

tek gerçek İsmail Uyanık bunu inkar eden babamda olsa onu da karşıma alırım.

veis

sevgili admin ismail başkanın duyarsızlıgı beni bu şekile sokuyor yoksa ben istanbul tayfasının toplantısında cemlede bu konuyu konuşdum şudurumda çıkıp gelmesini istedigim için olsa gerek tepkim.neyse konuyuda uzatmayalım.sonuçda bana göre çok saygın bi site oldugu içindir bu tartışma neyse kısmet başkan olmasada saygımız sonsuz ama çıkıp gelsin isterdim hepsi o.ayrıca holiganist kardeş ismail başkan konusundaki babam olsa karşıma alırım tepkine verecegim tek cevap inandıgım şeyler ugruna babamı bile takmam unutma her platformda .konuyuda uzatmayalım ben uyanık düşmanı degil sadece samsunsporun zor gününde ençok samsunsporlu oldugu için gelmesini isterdim hepsi o.

celebi

Ya arkadaşlar uzatmayın artık lütfen veis uzatmayın holigans kardeş ve veis şimdi birbirimiz karşımıza almak zamanı değil ligler ve maçlar başlayacak. SAMSUNSPOR için omuz omuza olma zamanıdır. :lol:  :lol:

HoLiGanisT

yok çelebi uzatmıyoruz biz zaten her zaman omuz omuzayız.ara sıra ters düştüğümüz fikir ayrılıkları olabilir bunlarda doğaldır.dimi veis karşı karşıya değiliz bunlar normal şeyler

celebi

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"yok çelebi uzatmıyoruz biz zaten her zaman omuz omuzayız.ara sıra ters düştüğümüz fikir ayrılıkları olabilir bunlarda doğaldır.dimi veis karşı karşıya değiliz bunlar normal şeyler

İşte zise ve bizede bu yakışır zaten karşı görüşlerimiz bile olsa saygıyla karşılamak.

veis

tartışmanın konusu samsunspor olsun yeterki gerisi önemli degil.bu sitede herkes samsunsporlu bunu bilmekde ayrıca çok güzel..

cuneytavar55

Sevgili  Başkanım,

Öncelikle acımızı bizimle paylaştığınız,ne kadar teşekkür etsek az.
Her zamanki gibi farklılğınızı yine gösterdiniz.Nasıl Teoman kardeşimizin yokluğunu hissedip,üzülüyorsak,sizin yokluğunuz yüzünden belkide SAMSUNSPOR taraftarı her gün ölüyor.
  Belki kendinize göre nedenleriniz var ancak unutmamanız gereken bir şey varki sizi ve SAMSUNSPORUMUZU ne kadar sevdiğimiz.
  Başkanım, Siz gittiğiniz gideli SAMSUNSPOR öksüz,yetim,ve kimsesiz.Rahmetli Teoman Kardeşimin ve bizlerin en büyük temennisi sizi tekrar SAMSUNSPORUMUZUN başında görmek.
  Bu arzumuzu Teoman kardeşimiz göremedi ama BİZ ne zaman göreceğiz.Bu sese kulak verin.SAMSUNSPORUN içinde bulunduğu bu durumdan kurtacak olan sizlersiniz.
SAMSUNSPOR KULÜBÜNÜN ONURSAL BAŞKANI olarak bu vazifeyi yerine getirmeniz ve tamamlamanız gerekiyor.Nasıl bizler her hafta maçlara gidiyorsak,her mağlubiyette üzülüp,galibiyette seviniyorsak,Sizinde İsmail UYANIK olarak yapmanız gereken tek şey,bu kulübün başına geçip nice TEOMAN TAŞ ları bulup, bu kulübe sahip çıkmanızdır.
                              SAYGILARIMIZLA                                                     

Cüneyt  AVAR
                                                                                                    SAMSUNSPOR  taraftarı

baha55

Teoman ve gelecekdeki Teomanlar için dön başkanımmm.

TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ

onurbas

ismaıl uyanıktan baskası bu takımı saten kurtaramaz her zaman demısımdır  SEZGIN GUMUSUN yeri ayrıdr arkadaslar

seckin55

arkadaşlar ismail başkanın geri donmesi için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız.efsane yi geri döndürmeliyiz.sezgin gümüş-galip öztürk- ismail uyanık..birlikten güç doğar..efsane başkan samsun ağlıyor...sizi bekliyoruz..lütfen bu seslere kulak verin

samsunmania

Başkanım, bu takım bu taraftar seni çok özledi. 2.lige düştüğümüz sezonda sen olsaydın federasyon bu kadar kolpa yapamazdı bize. Artık vakti geldi. Ne olur Seçkin'in dediği gibi şu anki yönetimdeki arkadaşların başına geç, kurtar bu takımı. Sen de bizim gibi, Teoman gibi Samsunsporlusun. Bu işi ancak ve ancak sen yaparsın.

Shane_Falco

Arkadaşlar konumuzu saptırmayalım İsmail başkanımızı çok seviyoruz Teoman abimiz için gönderdiği mesajı hepimizi etkiledi ama şuan burdan böle başkalığa dön demek ayıp oluyo özellikle var gücü ile uğraşan Sezgin başkana ve onun yanındaki gerçek samsunsporlu yöneticilerimize ayıp oluyo lütfen biraz düşünceli davranalım arkadaşlar...