Seneye kırmızı formalarla oynayalım

Başlatan Bafralı, 01 Haziran 2006, 20:47:00

« önceki - sonraki »

Bafralı

şimdi başlığa bakıp "ya biz ne haldeyiz adamın açtığı konuya bak" diyebilirsiniz.
renkler sesler ve kokular insanın verimine direkt etkileyebiliyor.
uykusuzluk çekenlere yatak odasını maviye boyayın derler.
geçenlerde de bir araştırma yapıldı. kırmızı forma ile oynayan takımların kazanma oranının yüksek olduğu görüldü. örnek olarak da liverpool kırmızı forma ile çıktığı maçların %80ini kazanmış.
düşünülmesi gerek bence

jean

bize beyaz formadan daha fazla yakisiyor onu giyelim

55ertan

bence bütün taraftarlar kirmizi giyinsin herkezin forma alma gücü olmasada kirmizi giyinelim.
hollanda milli maci hic dikkatinizi cektimi bütün stad turuncu.bütün stadimiz kirmizi olsa süper olur bence

yaman55

evet herkez kırmızı giyerse muthiş olur

MeL_55

dogru beyaz ortasinda kirmizili bence kötü ama tek kirmizili engüzeli

34 SS 1965

o samsunda bakın arkadaslar resıme sadece tek cocuk forma gıymıs benım dıkkatımı cekmıstı bende resım cekmıstım komık bır manzara hele bıde maratondaysan tam bır sınema

Forvetim

Bende Kırmızı forma yanlısıyım ama kırmızı biraz koyu olmalı bizim kırmızımız biraz açık kırmızı esas kırmızı kan kırmızı olanıdır. Şu an milli takımın hazırlık maçlarında giydiği kırmızı tonudur. Milli takım için de geçte olsa anladılar tam kırmızı rengini, bizde tam kırmızı (yanlış anlaşılmasın bordo değil) yapmalıyız, beyaz sanki iç çamaşırı gibi duruyor. aslında beyaz rengi çok severim ama formada gitmiyor.

Forvetim

bir de bu ajax formalarını beğeniyordum...

timofte

Ben de kırmızı ağırlıklı formaları çok seviyorum özellikle 1993-94 senesinde giydiğimiz kırmızı ağırlıklı formaları çok özlüyorum.

Bir de çubuklu forma Samsunspor'a çok yakışıyor. Ama uzun süredir giyilmiyor..

kadir55ist

selam
kırmızı olsun 2 kuruş fazla olsun derlerya
bizim içinde kırmızı olsun samsunumuz için hayırlısı olsun.

cagdasahmet

MeL_55

hepsi giderse paf dan süper yildiz takimindan alacagiz oyunculari onlar daha iyi hic yoktan mücadele gösteriler

maraton

tamam kırmızı güzel de önce francahsing lazım.. klübün formasını niye işportadan alim en azından adam gibi küçük biryer açılsa da bizde oraya sahip çıksak.. geçen klube gitsin diye rus pazarına gittim 40 milyon verip forma aldık nerde bunun fişi ben nereden bilecem klube gittiğini.. yok abi gidiyo merak etme diyorlar.. biz önce karınca kararınca klübe sahip çıksak futboldan anlamayan mirasyedilere muhtaç da olmayız ama galiba biraz suç bizde eylemsizliğimizde..