Yaziklar Olsun Bunlari da Görecek miydik !!!

Başlatan samsunspor-1965, 07 Haziran 2006, 16:20:44

« önceki - sonraki »

samsunspor-1965

slm arkadas lar bu kadar da olmaz artik dayanamiyacagim patlamamiz lazim bu kadar da olmaz ya takimimiz Kos Koca Samsunspor bi ikinci lige düsdü diye ne baskanliga Aday cikiyo ve tüm Futbolcular teker teker cekip gidiyo  Para lazimsa her türlü yardim da bulunalim Samsun Sehiri ve Halki.Benim annamadim bu takimi haksiz yere düsürdüler biz bu Takimi geri   1. lige cikaralim demiyo kimse herkez terk edip gidiyo hersey bu yönetim yüzünden oldu biz bu hallere düsermiyidk yazik lar Olsun bu takimi düsürenlerin Allah Belasini Versin 10 Haziranda Aday Cikmassa 3 Lige Merhaba diyebiliriz bu böyle olursa ben kahrolurum ve kimsenin yüzüne bakamam ve bunu Samsunlulara yakistiramam 2 sene icin de 1.lige cikamassaz artik herkez ümidini kesebilir cünki bu takim 10 senede bile kendini toparliyamaz

Allah Belalrini versin SAMSUNU 2.lige düsürenlerin ve bu zor durumunda SAMSUNU terk edip gidenler ve Satanlar en adi serefsiz dir 3lige de düserses o düsürenler yerinde ben olsam yüzüme bile bakamazdim ondan o kisiler iyi düsünsünler ve cekip gitsinler takima ve yönetimin basina bi iyi ve dogru dürüst adam gelsin

jean

herkesin becerecegi sey degil baskanlik ama en kotu durumda bile bu kadara dusmemeliydik

55ertan

ben gelisenlere inanamiyorum
daha dün baskan millionlarca para dökerim
bu takimi düsürmem diyordu
simdi ise birak düsmeyi 3lige düsmüs sayiyor büyük baskanlarimiz anlicaniz hepsi palavraymis

çerkez55

bakın yemin ediyorum kardeşlerim bizim  samsunspor'a olan sevgimizin yüzde biri bu adamlarda olsa kümeye düşmezdik.ulan madem düşürdün takımı bari geri çıkarda öyle defol git yüz üstü niye bırakıyon.kanı bozuk bunların