Yordan Petkov

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2005, 14:06:30

« önceki - sonraki »

kral55

Petkov fener maçında çok iyi oynadı.Gidenlerden çok daha iyi bir futbolcu.

Sioux

Defansta çok sağlam durdu petkov. ilk kez çıplak gözle izlemek nasip oldu.
oldukça beğendim şahsen. uzun yıllar bizde oynamasını dilerim.

cico

ben size ankaradan bu adamın iyi bir oyuncu oldugunu söylemiştim ve beni mahcup etmedi inşallah böyle devam eder

ngonge

petkov hakkında ilk haberi ben yapmıstım  :lol: bakıyorum ki o zaman şüpheli bir adamken süper bir adam almısız.alınmasında önayak olan ivanov a tebrikler.bu tip profesyonel yabancılara yola devam etmemiz lazım.bravo petkov, seneye takımın ve senin daha iyi olman dileğiyle...

salihcakir

evet bu bulgar oyuncular gerçekten takıma çok fayda sağladılar. acaba ivanov ve petkov sayesinde onlarla da iyi anlaşabilecek; yabancılık çekmeyecek kaliteli bir ortasaha alınabilirmi .. bu aşamada bir bulgar ortasaha oyuncusu iyi olur diye düşünüyorum.
bu arada petkovun alkışını da unutmuş değilim...

curva55

Bence petkovu be sene kesin tutmak lazım.Anlaşılana göre bu sene genç ve çok koşan bir takım kurukucak.Petkov bu takımda sigorta gib birşey olucak.

ngonge

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Bence petkovu be sene kesin tutmak lazım.Anlaşılana göre bu sene genç ve çok koşan bir takım kurukucak.Petkov bu takımda sigorta gib birşey olucak.

ne güzel söyledin be  skip valla moral oldu.(bu sene genç ve çok koşan bir takım kurulacak) umarım öyle olur...

Rentboy

petkov en az bir sene daha takımda olmalı bence.daha alınalı çok az oldu ve bu adam bence takıma adapte olunca daha iyi oynayacak...