Yordan Petkov

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2005, 14:06:30

« önceki - sonraki »

ngonge

evet bugun büyük ihtimalle ilk ciddi transferimiz gerçekleştiriyoruz..
Slavia Sofia dan stoper Yordan Petkov..
29 yaşında...
6 kez A milli olmuş..
bakalım hayırlı olsun...

roligan

Ben oldum olası Bulgar futbolcuları sevmem. Barça'dayken Stoitchkov'u bile tutmamıştım. Ama bu arkadaş tecrübeli ve Slavia Sofya takımının kaptanı... Biliyorsunuz, Kirita da, Dinamo Bükreş'in kaptanıydı... Kaptan gereksiz futbolculardan yapılmaz diye düşünüyorum. İnşallah yararlı olur.
Ancak İvanov'dan sonra bir de Petkov... Bu Ertuğrul Bulgar filan olmasın  :lol: Şaka şaka...
Saygılar

akif_tatar

ne diyelim hayırlısı olsun ben hiç umutlu değilim ama  :arrow: görecezzzzzz

bengülü

slm arkadaşlar syın yusuf çelebi  aramıza hoş geldin abi  tansfer büyük ihtimalle sağlık kontrol den sonra imza atılacak hayırlı olsun  ne diyelim her şey samsunspor için

Anonymous

parasızlıgın gözü kör olsun

recai

yordan petkov...
1.81 santimetre boyunda 78 kilo ..
hayırlı olsun...

Sioux

Amsterdamli

Yordan Petkov su an Bulgaristan B Milli takiminda oynamaktadir.

cico

suat çalık ve mutlu ve ertugrul senelerdir yabancı futbolcu almaya gidiyotlar ya kardeşim bi tane topcu getirin ve bunu da bzi getirdik deyin ya para olmayınca böyle iki haftalık izlemeyle daha dogrusu bütceye uygun bu işte
yarı olcagını sanmıyorum ama bari zararı olmasın yeter

cico

ben ankarada maçı izleyince çok sasırdım bu adam bizde iş yapar ilk maçta manyak top oynadı güzelde top dagıtıyo ilk maç için erken ama bu adam ilk maçtaki gibi oynarsa biz bu adamı sene sonunda 3 büyüklere satarız

timofte

cico dan sonra Halk gazetesi yazarı ibrahim Canbolat'dan da Petkov'a olumlu not

AlıntıBu arada merak edenler için belirtelim... Yeni transfer Petkov çok başarılıydı. Takımla iki idman yapmasına karşın 40 yıllık Samsunsporlu gibi oynadı... Maçın ardından yaşanan sevinç tablosu ise herşeyin özeti gibiydi adeta...

Amsterdamli

Bu adamin iyi cikmasina cok sevindim. Ivanov iyi referans vermis demekki.

timofte

cico

bizi mahcup etmez inşallah

ngonge

fenerbahce macında 90 dakika görüceğiz bakalım,ama gene de daha karar vermek için çok erken..