10.Hafta | Kayserispor:6 - SAMSUNSPORUMUZ:3

Başlatan oğuzhan55, 17 Ekim 2005, 23:27:27

« önceki - sonraki »

kral55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Değerli şirinler maça gelecekseniz ne zaman Kayseri'de olursunuz?Stada saat kaç gibi gelirsiniz?
Verdiğiniz destek içinde teşekkür edrim.Samsunsporlular stadta olsun yeter.

sabah 08 30 da otobüs var garajlardan o saat binecez aretık saat kaçta orada oluruz belli olmaz

5.30-6.00 arası orada olursunuz.

supporter

maça gidecek Samsunsporlu kardeşlerimizin yüreğine sağlık..
kayserililerin forumlarında çok haddini aşan yorumlar gördüm bu yüzden maçı kazanmamızı daha da çok istiyorum. erdoğan arıca nın demecinden sonra baya bir korkmuşlar bu da anlaşılıyor. ama serkan aykut için bu maçta bakalım kime iddaa oynayacak falan gibi terbiyesizce yorumlar var. serkanın sakatlık durumundan dolayı oynamama riski var. oynarsa serkan kendisine bu çamuru atan ertuğrul sağlam isimli şahsa da bu gibi konuşanlara da en güzel cevabı sahada verecektir inşallah..
cenk'in erciyes formasıyla ertuğrul sağlam ın takımını nasıl dağıtıığını izlemiştik sıra serkanda..

Amsterdamli

Serkan bu macta sakat oldugu icin oynamaz ama yinede kadroya dahil edilmesi ya ileride alternatif olmadigi icin olabilir yada Ertugrul Saglam'a karsi takimda motivasyon yaratmak icinde olabilir.

Dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama Cenk trabzon macinda bizim tribundeydi. Onu orada gorunce icimden helal olsun dedim. Boyle Samsunspor ruhu tasiyan bir futbolcu bu takimdan uzaklastirildiysa ve Ertugrulun gercekten bunda parmagi varsa yaziklar olsun derim.

Belki sasirakacsiniz ama Serkan'in olmamasi belki bizim icin avantaj olacak cunku trabzon macinda sahadan ciktiktan sonra Arica mecburen 4-3-3 sistemine dondu ve ondan sonra trabzonu dagittik.

Celil'in hucuma yonelik oynadigi zaman neler yapabilecegini cok iyi gorduk. Birde Ali Akdeniz defansda degilde orta sahada oynatilsa cok iyi olacak cunku topu ayagina alip depar atinca nekadar kolay adam eksilttigini ve takima nasil hucuma kaldirdigini hepimiz goruyoruz. Belki Adnan ile yer degistirebilir.

Bu aksam yine kadro muhtemelen su sekilde olur.

Kerem

Ali Akdeniz    Petkov   Kenan     Ayari

Musa           Marciel        Adnan

Kais         Rafael        Celil

curva55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"
Dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama Cenk trabzon macinda bizim tribundeydi.
yine dün erciyes trabzon maçında Cenk trabzonluları deli etti yaptığı hareketlerle :twisted:

supporter

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama Cenk trabzon macinda bizim tribundeydi. Onu orada gorunce icimden helal olsun dedim. Boyle Samsunspor ruhu tasiyan bir futbolcu bu takimdan uzaklastirildiysa ve Ertugrulun gercekten bunda parmagi varsa yaziklar olsun derim.

sevgili amsterdamlı şüphen olmasın, zaten ertuğrul sağlam o dönemde bu beş oyuncu için "sistemime uymuyorlar" demişti. ama işin gerçek sebebinin ertuğrul sağlam'ın takımda oturtmayı beceremediği otoriteyi bu oyuncuları kovdurarak sağlamak olduğunu biliyorduk. Çünkü bir süre sonra sistemine uymadığını söylediği oyuncuların hepsini geri çağırmıştı ve zaten bu kaitedeki adamlar iyi bir teknik direktörün sistemine her halükarda uyuyor da uyar da. mesele kişisel bir meseledir.

bu arada kayserililerin forumlarını okuyorum da boylarından çok büyük konuşuyorlar. acizce küfür etmeler falan. bunlara iyilik yaramaz. geçen hafta bjk'yi zorladıklarını söylüyorlar. be adamlar siz 2.ligin diplerinde gezinirken biz sizin o zorlamakla övündüğünüz takımlara sahaları dar ediyorduk. bu kadar gaza gelmek iyi değildir, tepetaklak gidiverirsiniz.

zaten şimdi kazayla bir üç puan alsalar bile bu onları yine bildiğimiz kayserispor olmaktan çıkarmaz. Biz hep buradayız hiçbir yere gitmedik.
hala da buradayız ve öyle kalacağız. bazıları gibi süper lige "isim değiştirerek" de çıkmadık.

curva55

samsunlu_gencler

samsunlu_gencler

Vural temiz

curva55

:!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

Fecr_55

6-3... :evil:  :evil:
yorum yapmaya bile degmeyen bir sonuc...hele kayseri'ye kar$i bu kadar gol yiyecegimiz aklimin ucundan dahi gecmezdi...yazik oldu o kadar beklentilere...

Clint_Eastwood

En kötü beraberlik bekliyordum. Çok moralim bozuldu...  :(

timofte

Kulüp başkanını Ölmez'i deneyimsizliğinden dolayı belki mazur görebiliriz, fakat diğer yöneticilerin sezon öncesindeki gafletini anlamıyorum.

Samsunspor kalesinin emektar Allum Buker ve Kerem'e emanet edilmesinin hangi mantığa dayandığını gerçekten merak ediyorum. Herkes kaleye hangi oyuncu transfer edilecek diye beklerken, gençliğinde dahi Samsunsporlulara güven vermemiş bir Allum antremanlara çıkarıldı ve beğenildi. Sırp kaleci tek bir resmi maça çıkarılmadan kovuldu. Kerem ile birlikte Allum'un bu işi yapacakları sanıldı.

Elbette futbol bir takım oyunu gol yememizde sadece kale değil, defans oyuncularının ve hatta diğer mevkilerdeki oyuncuların da sorumluluğu var. Ama asıl kanayan yara kale gibi görünüyor.

Şu an ligde 27 golle en çok gol yiyen takımız, bununla birlikte çok gol atıyoruz ama yetmiyor. çünkü kalemize gelen hemen her top gol oluyor.

kötü bir tablo çizmek istemiyorum ama kabul etmek gerekir ki, bu gidişat iyi değil. Bu skorlar Samsunspor'un adına amblemine ve mazisine yakışmıyor. Ligde kötü bir konumdayız.

Bir an önce takımın kendine gelmesi şart. Kupa maçında alınacak galibiyet hem silkinmek için iyi bir fırsat ve hem de geleceğe dönük hedeflerimiz için iyi bir sinyal olabilir.

curva55

Celil maçtan sonra bunun samsunuda var dedi.Defansta büyük problemler var.

bodensee55

bu aksam goruldu ki derhal kerem devre arasinda kovulmali yerine iyi bi kaleci gerekli ulan bi top kurtar bari her topa bakiyor .... aslinda en basda kaleci antrenörunu kovmali...adam demek ki iyi idman yaptiramiyor gerci o da iyi kaleci antrenör olsaydi bunları kaleci diye tutmazdi takimda......
kerem sana sesleniyorum birak allah askina git manav dukkani ya da kasapcilik yap ama kalecilik yapamiyorsun???
birak bu isi daha hayirli olur senin iicn...zaten bundan sonra seni kimse almaz birak bu ayaklari....