TFF 1.LİG 2021-2022 10.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 BB Erzurumspor

Başlatan KocumVolkan, 21 Ekim 2021, 08:19:32

« önceki - sonraki »

_SoN_

3 tane çok yanlış kararla maça başladık bana göre, mücadele anlamında iyiydik ama bu şekidle skor üretmemiz imkansız.

1. si Osman- Hasan - Diamonte üçlüsünden biri ön tarafta olacaksa bu asla Osman olamaz, Hasan olmalı, ha orada Gökhan karadeniz oynayacak durumdaysa kesinlikle biri kesilip onunla başlamalıydık.

2.si sağ bekte bu takımda özellikle iç saha maçlarında kesinlikle Ali ile başlamak lazım, Ali ofans futbolunda ve seri ataklarda Aladdinden çok daha iyi, maçı çevirecek orta ve paslar konusunda kendini geliştiriyor.

3.sü Mehmet Akyüz varken (ölüsü bile olsa) Bah ile maça başlanmaz, Bah oyuna sokulacaksa son on dakka sokarsın, düşer kalkar çırpınır belki birşey yapar, ama o kadar dakika Mehmet Akyüz'ün ölüsü bir iki top indirse , yasin ve fofanayı kaçırsa çok farklı senorya ortaya çıkabilirdi.

Hoca yeni ama takımın maçlarını seyrettiğini takip ettiğini söylemişti, tabiki bizim kadar takip etmesini beklemiyorum ama dediğim yanlışlardan ötürü hoca benim gözümde eksi puanla başlasada, saha kenarındaki oyuncularla beraber mücadelesi bu eksi puanı dengeledi.

Özetle mücade anlamında takım olarak elimizden geleni yapsakta bu yanlışlarla oyuna başladığımız için üç gün aralıksız oynasak bence sonuç değişmezdi, maç tamamen beraberlik maçıydı.

jean

Ne zaman takim olacagiz guzel isimler var hic oynayamiyorlar

brigand

Çok büyük ve geniş bir uzaklaşma var takımdan, staddan ve tüm mecralardan. İnsanların, sportif başarı veya skorlar üzerinden değil de, yitirilen sinerji ve takınılan üsluptan dolayı uzaklaştığını düşünüyorum. Taraftar olmadan bu takım bir hiç. Takım olmadan da bu taraftar. Sistem değiştirilmeden kişilerin bu soruna çözüm olacağını düşünmüyorum. Ve maalesef biz bu sinerjiyi yakalamadan başarılı olamayız.