Guido Kocer

Başlatan Kaya, 05 Temmuz 2019, 01:24:21

« önceki - sonraki »

Stoper

Kırılma maçında, kafası ile tabelayı değiştirdi. Tarihi gol oldu. Aynı süper lige çıktığımız sezon; Murat Yıldırım'ın Altay'a attığı gol gibi,uzun yıllar unutamayacağım.

Raqua55

Bence Nurullahdan sonra takim en iyisiydi. Gol atti defansa yardim etti. Aklini kullanarak oynuyor. Adamsin

Sol Açık

Kim derdi ki hem 2.ligde, hem de 1.ligde Guido büyük işler yapacak ve takımın Süper Lig yürüyüşünde önemli rol oynayacak diye...

Guido'nun oynama arzusunu, sahadaki çocuksu heyecanını her gördüğümde takdir ediyorum. Bence çok yetenekli olmasa da oldukça zeki bir oyuncu. Ve helal olsun... 👍

brigand

Takıma katıldığı gün ki fiziksel ve mental durumu ile şuan ki arasında dağlar kadar fark var.
Bu yaşta ve seviyedeki bir oyuncunun, böylesine çok çalışıp, bu kadar hazır hale gelmesi takdire şayan.
Gerçekten tüm övgüleri hak etti bu süreçte Guido. Bence kendisi de, kariyerini bu şekilde ilerlettiği için gurur ve mutluluk duyuyordur.
Herhangi gibi bir insan için bile, sabırla çalışıp böylesine başarılı bir süreç geçirmek gerçekten özel bir durumdur.
Umarım sezon sonuna kadar şampiyonluğa katkıları devam eder.

Tiryakiler55

Takimdan kimin ayrilmasi gerektigi hakkinda oylamada Guido Kocer'in ismini gördügüme sasirmistim, ve elestirenleri utandirdi sanirim. Daha öncede yazmistim, en azindan bu ligte oyuna sonradan dahil olsa bile katki yapan oyuncu. Ben sahsen emegini ve hirsini takdir ediyorum.

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Ekim 2020, 16:19:03Boluspor'un vasat sol açığı, sezon başları açılsın diye dualar ettiğimiz Guido beyimiz 1. lige alışacakta, açılacakta, Boluspor'da verdiği katkıyı bekleyeceğiz.. Şampiyonluk hedefleyen takımın kanadında Guido olmaz..

Guido'ya helal olsun demekten başka bir sözümüz olamaz. Bu sezon inanılmaz bir değişim gösterdi.

cakir55

Hamle oyuncusu, ilk 11 olmuyor.

Raqua55

Bu mac olmadi. Kotuydu.

Sadece Samsunspor

Senin gibi zeki bir adam o topu oraya uzaklastirmazdi. Zaten atar atmaz hatasini anladi golu yiyecegimizi cozdu. Biraz daha dikkatli ol

##kdc##

Maçın daha ilk dakikalarındaki top kayıplarında belliydi ters bişeyler olduğu. İlk yediğimiz golü çok güzel hazırladı, bu adam nasıl bu kadar saçmaladı şaşkınım.

Sadece Samsunspor

Sana sempatim var Guido. Zeki adamsin

Stoper

Bandırmaspor ile anlaşmış.
Katkıların için teşekkürler Guido.
İyi bir profesyonelsin.

jean

Alternatif olarak kalabilirdi esasinda

Sadece Samsunspor

Su adami yedek bile tutarsin ya takimda. Bandirma da patir patir her maca etkisi var. Bugunde 1 asist yapti. Elindeki sag acik adami ver rakibine. Sonra sag acik alma aferin.