Erald Çinari

Başlatan _SoN_, 03 Haziran 2021, 16:00:09

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Cok daginik ve ayaklarina hakim degil siradan 2.lig 3.lig topcusu

eprianu

Adam resmen "Ben bu ligin oyuncusu değilim" diye bas bas bağırıyor ama hala adamı oynatma derdindeyiz. Bize de yazık Çinari'ye de. Kendisine verilen fırsatın Polat'a verilmesi gerektiğini dülünüyorum.

KareAs55

Fazlasıyla yetersiz bir oyuncu buna katılıyorum ama oynama sebebi bir şey beklendiğinden kaynaklı değildi bence fofana rahatsızmış o yüzden minimum sürede görev aldı, polat hafta içi 90 dakika sahada kaldı ve muhtemelen yaşından kaynaklı fiziksel ve kondisyon açısından hoca kullanmaktan kaçındı bunu da anlayabiliyorum. Özetle devre arası gönderilmeli gerçi ikinci yarı melunovic-dioamende'nin olmayacağını varsayarsak öncelikli olarak gönderilmeyecektir fakat şans bulması zor.

KocumVolkan

Kadro dışı kalmalı.

Raqua55

Takim 10 kisi mucadele ediyor oyuna sonradan girmissin onune top geliyor zamanlamayi ayarlayamiyorsun ayakta durup bir sut cekemiyorsun. Bunu bize basanlari ayakta alkisliyorum. Bolunun 10 numarasina bak adamin ayagindan top alamadik surekli takimini rahatlatti. Dunya para harca sonuc cinari. Kesinlikle kadro disi kalmali bir futbolcu bu kadar sorumsuz olamaz.

_SoN_

Çok büyük hayal kırıklığı çook.

Sadece Samsunspor

Oyunu yumusak sutlari yumusak. Orta yapmayi bilmiyor. Nasil aldiniz bunu ya

eprianu

Para veriyoruz diye oynatmak zorunda değiliz. Şu adamın oynadığı her dakika zarar. Çıkarın alt yapıdan 17 yaşındaki gençler oynasın daha iyi.

Ekrem

Seni bize iyi kakalamışlar

Sadece Samsunspor

Darri bile senden iyidi onu yolladilar sen kaldin

brigand

Yenilmiş kazıklardan sadece bir tanesi.

Sadece Samsunspor

Celimsiz herif yuru git takim bul kendine

Sol Açık

Bugün hiç fena değildi bence. Ama Balıkesir ölçü olmamalı, önümüzdeki maçlarda durumunu görmek gerekir...

_Jack Daniels_

Melih yerine Çinari derim her türlü ama bu lig için çok yetersiz fizik olarak.

55.hakan

Yol yakınken gitmeli tek maç değil kaç maçtır izliyoruz. Yabancı hakkını daha iyi bir oyuncuadan yana kullanmalıyız.