TFF 1.LİG 2020-2021 26. HAFTA | Altınordu 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 08 Mart 2021, 11:01:10

« önceki - sonraki »

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 15 Mart 2021, 19:44:52Gökhan Alsan'ın oynamasına ben de karşıyım ama biraz da Ertuğrul Hoca'yı anlamak lazım. Savicevic yok, Oğuz için de taraftarımız demediğini bırakmıyor. O bölgede haliyle geriye sadece Gökhan Alsan kalıyor. Hoca ne yapsın, kimi oynatsın?

Eğer Gökhan Alsan bilerek kırmızı kart gördüyse Allah sorsun hesabını, yanına bırakmasın!

10 kişi kalmaktan ziyade haftalar sonra top oynamaya başlamıştık, ona üzülüyorum. Takım iyi hazırlanmış ama 10 kişi ne olur, göreceğiz.

Hocam bu takımı sobete eden arkadaşsız,mevcut kadro ile en az 4-5 farklı kadro çıkarırım ben "ESNAF" halimle .

Lusage

Takım iyi başladı. 10 kişiyle de iyi oynadık. Ama Gökhan her zamanki gibi takımı sabote etme derdinde. Şu adamı devre arası neden göndermediler anlayamadım.

Sol Açık

İlk yarıdaki maçta en az 4-5 fark atmamız gerekirken, beraberliği güç bela kurtarmıştık. Bu sefer de belirgin üstünlükle başladık, ama çok erken 10 kişi kaldık. Görünen yine beraberliği "kurtarmaya" çalışacağız. Gökhan'a söyleyecek şey bulamıyorum, 2 pozisyonda da göz göre göre kartları yedi...

İlk yarıda rakibin sadece 1 tehlike olanağı oldu (40.dakika gibiydi sanırım, kontra atakla), onu da kaleye bile gönderemediler. Bizimse 7 kornerimiz, Coureur ile 2 net pozisyonumuz ve daha nice pozisyona dönüşmeyen tehlikemiz oldu. Özellikle, 15.dakika gibi Yasinle hızlı hücuma kalkmıştık, sağda Hamroun bomboştu ama Yasin ayağından açtı.

Özetle, belirgin üstünüz ama 10 kişi kolay değil. Altınordu'nun oyunu bize iyi geliyor ama umarım sonucunda kazanarak, en kötüsü kaybetmeden döneriz.

Ekrem

Fena değildik, ilk pozisyon ofsayt değildi yedi hakem. Gökhan Alsan Allah seni bildiği gibi yapsın. Kesinlikle iyi niyetli bir insan değilsin...

Sadece Samsunspor

Ya bu adam instagramda Samsunspor paylasimlarini silmis bi adam. Bu takimi silmis. Sen 11e koyuyorsun dk23de kirmizi goruyor. Hocam ne kadar eksik olursa olsun oyle yapan bi oyuncu affedilmez. Oguz u koy yoksa defanstan al birini koy.

jean

Raqua55

Ulan orta sahada djedje gibi bir maden var adam kosuyor topu alip pas yapiyor dikine oynuyor her turlu sorumlulugu aliyor yanindaki partnerleride takimi nasil diksem diye dusunuyor. Lan savicevic gibi kosun gerisi zaten gelecek 24 dakikada kirmizi gordu sigir. Bu arada kubilay cikmamaliydi

5trawberry

Kubilay'ı çıkardı. İnanılır gibi değil.

Sadece Samsunspor

Tek gol umuduz kubilay cikti. Bravo hocam bravooo sana hicbise demiyorum

Raqua55

cakir55

Ha 1 puan ha 0 değişen bir şey yok yüklensenizeeee çaldırtıcak beni bu hoca.

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik

Yenilgide hocanin kilifi hazir zaten.
67 dk 10 kisi oynadik.

Raqua55

Djedje sakatlandi. Nasil bir olayiz Her onemli macta birseyler oluyor.

_SoN_

Sağnak yağışta başladı,rüzgarda bize karşı esiyor, hem eksik, hem yaşlı, hemde bu zor şartlarda nasıl başa çıkacağız, allah kolaylık versin takıma.