TFF 2. LİG 2019/2020 7. HAFTA | Amed SFK 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Levent ÖCAL, 07 Ekim 2019, 09:43:10

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Adam gibi bize verceklerdi yayini izinle herkes izlerdi. Kucuk beyinli bunlar

eprianu

Elinde link olan paylaşırsa memnun oluruz. Spor 72 ve UltraAmed'in yayınları da kapatıldı.

GurbetciFanatik

Birakin ya dk 45 olmus 0-0 oynadigin Takim 16 sirada.
Takimda isim var futbolcu yok.
Iyi kötü takip ettik ilk yariyi futbol denilen birsey yok ortada.
Ya karambola atariz yada yeriz öyle bir mac.

Sadece Samsunspor

Sakin olalim manisa gibi kanatlarimiz yok sabirla 3 puani alacagiz. Bizim rahat macimiz olmaz pek bu ligde. Sabirla son dkya kadar beklicez. Devre arasi 2 kanat transferi yapariz bence

isa55

Atamadık mi halen yaa
Manisa her hafta bi çuval gol atıyor

Ollivanders

İyimser olmaya gerek yok. Bu takım maç kazanabilir ama şampiyon olamaz. Halen ortaya konan bir futbol yok. Lig yalnızca üç puanla kazanılmaz. Bunun yanında psikolojik üstünlük ve özgüven de önemli. Manisa bu ligin üstünde olduğunu performansı ile kanıtladı. Kanat da alsak, Messi de gelse şu aşamadan sonra bu futbolcu kadrosu ile en iyi ikinci olunur. Bu takım playofftan yine elenir. Felaket tellallığı yapmıyorum. Ne yazık ki gerçekler bunlar.

Sadece Samsunspor

Kendi sidik yarislari yuzunden yayin kesiliyor temsilci tarafindan. Adam gibi bize verselerdi herkes izlerdi onlarda izlerdi. Ayrica bizim yayinda Samsunsporlu yayinda yapilmiyor gayet adil anlatim

eprianu

TRT Kürdi midir Şeş midir nedir, maçı yayınlamayacakmış da yayın hakkını neden almış? Yemin ediyorum zulüm olsun başka bir şey yok. Millet drone'lar ile sınır dışından görüntü alıyor, biz ülkemizdeki maçı izleyemiyoruz. Zihniyetleri batsın!

twitter

Bunların sıkıntı çıkarmadığı yer mi var maçta sorun çıkmayacaktı

Zaten beklemiyordum yayının olmasını sürpriz olmadı

ercan0655

muzaffer4

Yeneceğimizi pek sanmıyordum tahmin ettiğim gibi oldu şaşırtmadılar

Sadece Samsunspor

alperen_55

İlyas Kubilay a göre takım oyunu kurgulandığı için bir oyun formatımız yok.her şey spontone gelişiyor.o oynarsa takım galip geliyor o yoksa hiçiz.tekrar söylüyorum ilyas la biz Şampiyon olmayı bırakalım playoftan bile çıkamayız.Kanatlar çok kötü neredeyse yoklar.futbolu yönetenlerimiz dersine iyi çalışmaları lazım.