Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

jean

Tuzladan yedigin ikinci gol sana yazar

evolution55

ofsayt  olan golde terse yatması ayrı kötü, ikinci goldeki hatası facia. hatta dikkat ederseniz ilk golde de benzer hatayı yapıyor. korner kullanılırken alt pas çizgisi oralardayken korner kullanıldıktan sonra kale çizgisine dönüyor, golü yiyoruz.

aykut varken her orta tehlike hatta gol, nurullah desek napacağı belli değil. geriye alp kalıyor

5trawberry

Tuzla maçında yediğinin birebir aynısını yine yiyordun.

Yazık yazık

evolution55

topu elinden kaçırıp sonrasında oyunu bırakıp elini kaldırıp hakeme itiraz etmen...

_SoN_

Çok büyük transfer bombası patlatacağız guya, hangi dünya çapında kaleci bu şekilde çıkışla kendi kalesinde golü görür?

55.hakan

Kaleci şart dedik ama almazlar  Nurullahı parlatacaklar güya

Sol Açık

Öncelikle, golde hatasının olmadığını, varsa bile bunun majör bir hata olmadığını düşünüyorum. Ayrıca bence bugünkü maçta gayet iyi oynadı.

Genel olarak bu sezon, geçen sezona göre çok daha iyi durumda. Ama 3 yıldır oynayan bir kaleci için çok yavaş geliştiği de bir gerçek. Bu maçta beğenmiş olsam da, benim takıldığım pozisyon, ilk yarıdaki frikikti. Kaleyi karşıdan gören bir yerde öyle bir baraj kurup, pozisyon aldı ki; Taşkın barajı aşırtıp, kaleyi bulduğunda gol olacaktı; direkten döndü! Kalenin kendisine göre soluna yerleşti, ama barajda uzun oyuncuları ortaya koydu (sağa yerleştirmedi) ve rakibe golü nereden kolaylıkla atacağını gösterdi. Allahtan Taşkın'ın yetenekleri sınırlı ki topu kalenin içine atamadı.

Demem o ki; bu pozisyon bir kalecinin acemiliğini gösterir, ama Nurullah artık acemi bir kaleci sayılmamalı.

Özetle, bu sezon Nurullah hiç fena değil ve bugünkü maçta da gayet iyiydi. Ama halen yeterli sayılmaz ve gelişmeye devam etmeli...

Sadece Samsunspor

O kafa topunu taca dogru vurmaliydi bence. Evet ilk yarinin sonunda 2 0 oluyordu onu kurtardi. Bence en gec sezon sonu bi tik ust takima giderse gelisir. Yoksa bizde gelismez.

Lusage

Topu taca atamadın. Üstüne birde topu çıkaramadı diye Yunus Emre'ye bağırıyorsun. Artismisin la sen?? Zaten taraftarın sabrı taşıyor. Sana patlarlar haberin olsun..

5trawberry

Ben bu adamı kalede görmek zorunda mıyım? Nedir bu adamın olayı. Bunu kimse almaz yaş olmuş 25. Salin yakamizi, düşün parlatma sevdasından.

Sadece Samsunspor

Bu mac artik bitis maci olmustur umarim. Haftaya kaleye Alp gecmeli

Raqua55

Top tut artik be bizi bitirdin be. Psikolojik olarak kaleye giden her topta gozumu kapatiyorum.Kalecisin ceza sahasi icerisinde elini kullanabilirsin. Artik biraz olsun kullan

Raqua55

Kaleyi bos birakalim bu kadar gol yemeyiz

55.hakan

Hangi topu çıkıp alacaksın 2 metre boyun var bir hava topu çık al yerde kötüsün hava topunda kötüsün kalecisiz olmaz bu iş dedik duyan yok boşuna konuşuyoruz.

_SoN_

Bugün bir kez daha emin oldum ki, kaleci takımın herşeyi, yediğin gollere bir bak Nurullah, bir topa çık, bir güven kendine, yazık ettim, bizede kendine de.