TFF 2.LİG 17.HAFTA - Sakaryaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Mert, 08 Aralık 2018, 21:01:31

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Anlamakta güçlük çekiyorum! İleride Erhan, Samet ile Ramazan, onların hemen arkasında ise Kubilay var; biz sürekli uzun ve yüksek top gönderiyoruz! Bu kadar kısa bir hücum hattına yüksek top çok manasız!

evolution55

Sol Açık

Sadece Samsunspor

2 penaltiyla gol attilar. Tek duzgun pozisyonlari cizgiden cikardigimiz toptu. Olsun 1 puanda iyidir burda bunlari yeneriz.

Lusage

Kazanabilirdik. Onlarda kazanabilirdi. 1 puan iyi puan.

eprianu

Deplasmana gidenlere Allah sabır versin. Saatlerce yol gidip deplasman yapsaydım dönüş yolunda sinirden ağlardım. Sarıyer, Keçirörengücü ve Sakarya maçlarında 7 puan bıraktık. Üçü de kazanabileceğimiz maçlardı, üçünü de Taner Taşkın'ın hatalarıyla ve oyun okuyamaması nedeniyle kazanamadık, üçünde de 60. dakikdan sonra sahada yoktuk.

Çok detaylı hesaplar yapmaya gerek yok; bu üç maçı kazansaydık puan durumu şöyle olacaktı;

1. Samsunspor 44
2. Sakaryaspor 37
3. Sarıyer 36
4. Keçiörengücü 34

Hesap o kadar açık ki kendi elimizle liderliği verdik. İnşallah sene sonunda "Kendi elimizle şampiyonluğu verdik" demeyiz.

Daha önce söyledim, biz Taner Taşkın'la şampiyon olamayız, olursak da "Taner Taşkın'a rağmen" şampiyon oluruz.

Tufan

İlk penaltıyı çok ucuz çaldı hakem.
İkinci yarı daha derli toplu oynadık. Ramazan'ın üst direkten dönen şutu veya Samet'in kaçırdığı plase girseydi yenebilirdik. Sakarya ahım şahım bir takım değil gözüme batan sadece Dilaver oldu.
Takım takviyeyle şampiyon olacaktır.

Ekrem

_Jack Daniels_

Bahattin ve Kubilay oynamadan alınan 1 puan çok iyi. Sakarya takım oyunu oynuyor diyorlardı bir de. Takım oyunu buysa yorumum yok. Sakarya, Keçiören ve Sarıyer maçlarında puan kaybedecektir. Liderliği alırız 2-3 hafta sonra.

Raqua55

Cok fazla strese panige gerek yok. Sadece 2 puan gerideyiz ve ikinci yari Sariyerle ve Sakaryasporla iceride oynucaz. Gol bir sekilde buluyiruz. Ama savunma konusunda cokda iyi degiliz takviye sart. Ozellikle sag Bek. Ikinci yari seri yaparak baslayabiliriz.Fikstur'de buna uygun.

eprianu

Abi içerde kimi yendik Allah aşkına ki Sakarya ve Sarıyer'i yeneceğiz? Sancaktepe vurdu, Keçiörengücü vurdu. Kastamonu'yu zar zor yendik. Bu sezon kritik maçlardan bir tek Kastamonu'yu aldık içerde, onu da zar zor.

Mesele de bu zaten, rakipleri yenemiyoruz. Bu yüzden lider değiliz.

Raqua55

Alıntı yapılan: eprianu - 16 Aralık 2018, 21:18:52
Abi içerde kimi yendik Allah aşkına ki Sakarya ve Sarıyer'i yeneceğiz? Sancaktepe vurdu, Keçiörengücü vurdu. Kastamonu'yu zar zor yendik. Bu sezon kritik maçlardan bir tek Kastamonu'yu aldık içerde, onu da zar zor.

Mesele de bu zaten, rakipleri yenemiyoruz. Bu yüzden lider değiliz.

Taner taskinla yollar ayrilmali. Bunda ayni fikirdeyiz. Problem su bazen cok basit hatalar yapiyoruz. O hatalara hocanin'da yapicak bir seyi yok. Bugun o topu taca atsak.
Bir sey olmayacakti.

eprianu

Abi çok basit iki soru soruyorum;

1. Bugün organize kaç atağımız vardı?
2. Ceza sahasına kaç kez girdik?

Üzüldüğüm mesele şu; bu takım çatır çatır top oynayacak kapasitede iken, neredeyse tüm maçlarda 60. Dakikadan sonra sahada gezdi. Ligin sonu gelince eyvah diyeceğiz diye korkuyorum.

_Jack Daniels_

Tv 264 denen kanal bu iki çapsızı çok mu aramış merak ediyorum. Maçı sessiz izlemek 80 dakika sonra aklıma geldi heyecandan. Safi zarar ukala dümbelekleri.

55.hakan

İlk pozisyon penaltı değildi ikincisinde de Nuri gereksiz bir hareket yaptı. Yoktan yere bir penaltı. Sonuçta hakem ve bireysel hatalarla yine 2 puan verdik. Futbolculara taktikten ziyade maç psikolojisine hazırlayacak biri de lazım.