SAMSUNSPOR - Fenerbahçe Maçları

Başlatan ngonge, 25 Ağustos 2005, 21:21:24

« önceki - sonraki »

esedullah

VALLA HA GÖZLERİM YAŞARDI YA NERDESİN BE EFSANE

FaT1h

efsaneeeeeeeeee seni istiyoruz geriiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Lazoli

ah ulan ahhh su arkayi fenerliyelim laflarini nezaman duyucaz gine?

edmontdante

Üniversitede okuduğum dönemler.Yurtta kalıyorum.Yurdun büyük kısmı Karadenizli ama daha ziyade gs-fb ve ts taraftarı çoğu.Sadece SAMSUNSPOR diyen 2 kişiyiz.1 hafta önce fb Nielsen ve Uche'yi getirmiş.İlk maçında Kadıköy'de  Gaziantep'i yenmişler gollerden birini Nielsen atmış.Maçı yurtta tvden izlerken yanımdakine  büyük bir inançla diyorum " Bu Nielsen Samsun'da da atsın daa"

Maç günü galiba tv de başka bir maç daha var o zaman aynı saatte birden fazla kanal maç verirdi ligden.Yurtta başka maç izleneceği karara bağlanıyor biz 2 kişi çıkıp kahveye gidiyoruz.Yurt Ankara SAMANPAZARI'nda.Tamamı sağlam ANKARAGÜCÜ taraftarıdır Samanpazarı'nın.fb-gs falan tutmazlar.Birde Bünyamin faktörü var Ankara'lılar tanıyorlar Bünyamin'i  "bizim bebe " diyorlar onun için herkes SAMSUNSPOR'lu kahvede.Kahve derme çatma,Mahalle ortasında bina altında falan olmayan tek başına kahveler olur ya ön cephesi komple camdır ahşap kasalar ve kapı falan yerler tahta işte öyle bir kahve

Maç başlıyor 1-0 ikinci yarı 2-0 derken  bozuyoruz fb yi.Ahmet YILDIRIM muhteşem fotbol oynuyor ogün.Zaten bir tek o maçta oynadı bizde.Ertuğrul bir pozisyonda Emre AŞIK'a dalıyor.Dövecek dayılanıyor falan biz gururlanıyoruz.Bünyamin penaltı yaptırıyor Osman çakıyor.Maç bitiyor herkes bizi tebrik ediyor.

Maçtan sonra yurdun kantinine o dar kapıdan girerken bir havamız var anlatamam.Sanki golleri biz atmışız gibi.Hey gidi günler bee

King Of The North

Ne maçtı ya,ilk golü attığımızda stad yıkılmıştı neredeyse o sevinç hiç unutulmaz.En çok üzüldüğüm şey ise kale arkasını hınca hınç dolduran fenerbahçe taraftarının muhteşem tezahuratlarına 100-200 kişiyle karşılık verip bölük pörçük bişeyler yapmaya çalışmamızdı.Umarım ilerleyen zamanlarda tribünlerimiz "bir" olur da gelenlere resital izletir,korkulu rüyaları oluruz.

sadece55

Bende maçı Trt-1 verdi diye hatırlıyorum yaw ama maçı net hatırlıyorum unutmadığım maçlardan biriydi

edmontdante

Alıntı yapılan: Kais - 10 Aralık 2008, 01:16:35
Ahmet Yıldırım Samsun lu galıba Samsun dada oynamısdı

Ahmet YILDIRIM Samsun'dan evliydi

samsunspor.co.nr

01 Aralık 2009, 11:30:37 #52 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 11:32:59 samsunspor.co.nr
Filmlere konu olan "Arkayi Fenerleyelim" efsanesinin çıktıgı gunlere birlikte bir yolculuk yapalım.
http://www.youtube.com/watch?v=M-UjuprZSeg#normal

kuzey55

geçmişimizle gurur duyuyoruz ama artık geleceğe bakmalıyız.içinde bulunduğumuz durumda bu başarılar hayal gibi görünüyo.o günlere dönmemiz imkansız

jean

su videoya bakinca gercektende butun bunlari yapan tuttugumuz takim samsunspormuydu diye sormamak imkansiz simdi ne hallerdeyiz

bezgınbekır

vallahi su videoda ki takım bizmiyiz bilmiyorum ama onun truhu olsa bize yeter suan için

çapaþ 06

kemal sunalın filmindede var samsunspor bölümü deli deli küpeli filmi adamın tekini yargılıyo  nerelisin diyo  adam samsunluyum o da fenerliye  ne diyo bize 4 atarsınız haaaa ver 10 yıl daha zuhaaaa

ömer cem55

05 Ocak 2010, 16:15:55 #57 Son düzenlenme: 26 Mayıs 2011, 22:45:21 samsuni
O takım bizim Samsunsporumuz evet arkadaşlar.Kasırgalar gibi estiğimiz yıllardı.O kazaya rağmen devamında yine yıllarca esmiştik.Ancak şu anda bekliyoruz daha ne kadar sürer bu bekleyiş...İnşallah daha geriye gitmeyiz!..

Burak

bu maçı tv den seyretmiştim caner için gelecek vaadediyor gibi şeyler söyleniyordu 2 gol atmıştı. bu sezon kupada da karşılaşmıştık sanırım fenerle 1 gol farkıylamı ne elenmiştik o maçları da tvden izlemiştim

kalptenþimþek

04 Ekim 2010, 23:08:56 #59 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2012, 15:13:36 kalptenþimþek