TFF 1.LİG 29.HAFTA | Elazığspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 19 Nisan 2017, 22:08:50

« önceki - sonraki »

ata55

Berbat oynadık. İçeride sorunlar olduğu aşikar.

AhmetDenizci

7 hafta mağlup olmuyoruz, bir şekilde yerel basın haberler yapıyor, içerisi kaynıyor ve seri mağlubiyetler gelmeye başlıyor, takım içerisinde maç içinde bile oyuncularda huzursuzluk var..

Aynen Özat döneminde iyi giden grafiğin bir anda tam tersine dönmesi gibi..

Hep aynı şeyleri yaşıyoruz sanki, anlam veremiyorum..

ata55

Yönetim çok kötü. Hiçbir krizi çözemediler. Maç skorları iyi oldukça sorunlar halının altına atıldı. Olan bu.

Karabudun

Basın falan işin bahanesi. Büyüm takımsan büyük takım refleksi gösterecek ve her rüzgara kapılmayacaksın. Samsun basını hep yazsa ne olur? İşini düzgün yapamayan hocaların, basiretsiz oyuncuların, aciz yönetimlerin bahanesi olmuş basın.

özkan

Basın kolpa karaktersiz ok ama basının yüznden oldu demek hatayı faturayı başkasına kesmek olur.Yönetim hoca uyuşmazlığına nokta koymak çözüm olacaktır.İşini yapmayan sportif direğede nokta koymak lazım.

jean

Bu nasil is arkadas ya iki haftadir elimizdeki maclari veriyoruz sonunda hocayida kaybettik bravo  bize kiymet bilmiyoruz hic cok guzel hoca gidecek

Musti

Osman Özköylü yaptığı değişikliklerle yine maça damgasını vurdu. Her yaptığı değişiklikle takımın dengesini bozdu.

Forvet arkası oynayan ve o dakikaya kadar iyi oynayan Vedat'ı alıp kanat oyuncusu Lumu'yu aldı. Bir süre 3 kanat ile oynadık. Sonra Göksu'yu çıkarıp Halil'i aldı kanat sayısı 4'e çıktı. Sonra Kone forvete geçti.

Son değişiklik ise 10 kişi kalmış rakibe karşı, uzun zamandır 18'e bile giremeyen haliyle maç kondisyonu eksik olan Zola'yı aldı.

Her değişiklikten sonra gol yemek artık alışkanlık oldu takımda.