TFF 1.LİG 20.HAFTA | Sivasspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 55_OrHaN_55, 29 Ocak 2017, 18:22:24

« önceki - sonraki »

samsun 55

Sadece Samsunspor

Yuh eses bu kadroyla nasil 5 yiyor. Biz sivas macini alalim sonra icerdeki 2 macida aliriz baska takimlara bakmayiz

bayfa55

Sivas maçı çok kritik bir hal aldı. Artık oyuncular ne yapıp edip 3 puan olmazsa 1 puan almaları lazım.

yirmiuc

Manisa iki haftadır 5 gol atıyor. 20 puan yaptılar. Yarın yenersek nefes alırız biraz.

Raqua55

Mutlak puanla dönüp içerde 2 de 2 yapmamız gerekiyor.

özkan

jean

1 puan sart oldu artik ne yapip edip vermemeliyiz manisanin 5 attigini gorunce sok oldum

cakir55

Manisa'nın yenmesi, Mersin'inde bir puan almasından sonra çok daha önemli bi hal aldı maç.

sadece55

Bizim için artık kaybetme lüksümüz Yok sabah çıkıyoruz yola Allah'ın izniyle

samsunsporlu1994

Bizim bu girdaptan çıkmamızın tek çözümü deplasmanda rakip kim olursa olsun maçlar kazanmamızdan geçiyor. Biz bu kötü deplasman performansımızı düzeltemezsek her zaman söyledim yine söylüyorum paraşütsüz düşeriz. Kimse iç sahaya güvenip hesap yapmasın. Bu ligde deplasmanda maç kazanamazsan ligde kalman mucize. Futbolcular bunun bilincinde olup ona göre mücadele etmeli. Manisa'nın kazanması çok kötü oldu ve yarın olası Bandırma galibiyeti(bence Bandırma kazanacak) ve bizim Sivas'a kaybetmemiz halinde Bandırma 21 puan,Manisa 20 puan olacak ve biriyle 7 biriyle 6 puan fark oluşacak. Bu senaryo olması muhtemelen bir senaryo,umarım gerçekleşmez ancak gerçekleşirse takım moral olarak da çöker. Ben bu takımın 6-7 puan geriden gelip düşme hattından çıkacağına inanmıyorum açıkcası. Umarım yanılan ben olurum.

Sol Açık

Aslında MİY'nun kaybetmesi iyi olurdu, ama kazanmaması da yeterli bence. Artı olarak Nurullah, Tita ve Mitroviç de bizim maçta cezalı duruma düştüler.

Sivas maçının sonucundan bağımsız olarak, haftaya içerde, eksik MİY'nu yenip, onların fişini çekmeli ve seriye başlamalıyız.

Yarın Sivas'tan alınacak her puan ekstra.

özkan

Miy in kaybetmemesi kaybetmesiyle eş değer bana gore.Bolu maçı onlar için 3 puan yazılabilecek bir maç idi fakat kırmızı kart onları bitirdi.Bana gore miy bizim maçı Allah ın izni ile kaybettikten sonra yavaş yavaş düşmeyi kabullenme moduna girecektir.Zaten bizim maçta da 6 iyi topcusundan 3ü cezalı.

Gelelim sivasa..Nasıl ki miy bugun berabere kalarak kaybetmiş gibi oldu ise bizde berabere kalarak sanki galibiyet almış gibi onümüze bakma fırsatı bulacagız.Maglubiyet moral bozacakken beraberlik bizim haftayı moralli ve umutlu geçirmemize sebep olacaktır.Ayrıca bugun ve geçmiş maçlarda da gorduk ki bu sene bu lig çok farklı.Nasıl malatya 4 yedi ise bugunde eskişehir 5 yedi.Belki lige çıkacaklar ama şu gerçek maça asılan o maçı alıyor.Ben bizim inanç ve motivasyon eksiğimiz olmadığını aksine sivasın dalgalanma modunda olduğuna inanıyor hiçte azımsanmayacak kadar şansımızın olduğunu düşünüyorum.Yinede 1 puan verelim hiç gelmeyin deseler kabulümdür..

Sabah yola çıkacağız.Allah hepimize hayırlısıyla gidip donmeyi,3 puanı sivas hediyesi olarak alıp gelmeyi nasip etsin.Amin.

samsunsporlu1994

12 Şubat 2017, 00:55:23 #87 Son düzenlenme: 12 Şubat 2017, 01:16:37 samsunsporlu1994
Bu Mersin'e neden bu kadar takılıyorsunuz? Bence Mersin'den önce üst sıralardaki rakiplerimizin puan kaybetmesini beklesek daha doğru olur. Rakiplerimiz en az bizim kadar kaliteli takımlar. Ligde kalmak kolay değil.

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 12 Şubat 2017, 00:55:23
Bu Mersin'e neden bu kadar takılıyorsunuz? Bence Mersin'den önce üst sıralardaki rakiplerimizin puan kaybetmesini beklesek daha doğru olur. Rakiplerimiz en az bizim kadar kaliteli takımlar. Ligde kalmak kolay olmayacak.

Öncelikle 2 maç önce, ligin en kötü takımı bizdik (MİY dahil). Şimdi ise potansiyeli olan, umut veren, ama kendisini kanıtlamadığından güven vermeyen bir takımız. Bir rakibi kesin şekilde altımıza almamız bundan gerekli. Kilit kelime güven!

Yani moral, kazanma alışkanlığı, özgüven önemli. Yukarısı ile puan farkının çok açılmaması da bu açıdan önemli. Bizim puanlara ihtiyacımız var ve kimden aldığımız çok da önemli değil. MİY da 3, lider de 3.

İddiasını yitirmemiş, son şans olarak bizim maçı görüp saldıran, ısıran bir rakiptense, iddiasını kaybetmiş, önemli oyuncularını cezalı vermiş bir rakibi tercih ederim.

Sonuçta 3 puan.  ;)

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: Sol Açık - 12 Şubat 2017, 01:17:41
Öncelikle 2 maç önce, ligin en kötü takımı bizdik (MİY dahil). Şimdi ise potansiyeli olan, umut veren, ama kendisini kanıtlamadığından güven vermeyen bir takımız. Bir rakibi kesin şekilde altımıza almamız bundan gerekli. Kilit kelime güven!

Yani moral, kazanma alışkanlığı, özgüven önemli. Yukarısı ile puan farkının çok açılmaması da bu açıdan önemli. Bizim puanlara ihtiyacımız var ve kimden aldığımız çok da önemli değil. MİY da 3, lider de 3.

İddiasını yitirmemiş, son şans olarak bizim maçı görüp saldıran, ısıran bir rakiptense, iddiasını kaybetmiş, önemli oyuncularını cezalı vermiş bir rakibi tercih ederim.

Sonuçta 3 puan.  ;)

Mersin iddasını kaybetmiş mi oluyor? Ben katılmıyorum düşüncene,heleki daha 20.haftadayız. Bu dediklerin 26-27.haftalarda olsaydı  neyse de herşey 2 maç kazanmaya bakıyor. Emin ol Samsun'a kazanmak için gelecekler. Biz nasıl hesap yapıyoruz,adamlar da hesap yapıyor.