Yenilgiden sonra MÜZİK

Başlatan Forvetim, 19 Ağustos 2005, 10:03:10

« önceki - sonraki »

Forvetim

Arkadaşlar mağlup olduğumuz maçlardan sonra müzik çalınmasını bilmem yanlış mı düşünüyorum ama ben hakaret olarak algılıyorum, buradan yetkililere sesleniyorum eğer bize biraz değer veriyorsanız lütfen bu uygulamadan vazgeçin, harbiden ağırıma gidiyor. Sanki adama küfür eder gibi bu ne demek böyle, hiçbir şey çalınmasın sessizce çıkarız stadımızdan. Biz bükemediğimiz bileği öpmesini de biliriz ama aşağılanmayı kabul edemeyiz. Saygılarımla,,,

timofte

çok haklısın, gerçekten ben de bu konudan son derece rahatsız oluyorum.
bize hiç yakışmıyor bunlar. yöneticilerden burayı okuyan sesimizi duyan var mı bilmiyorum, ama en kısa zamanda bu uygulamanın son bulmasını diliyorum. gerekirse (bu yanlışlık ilerleyen haftalarda devam ederse) bu konuda kulübe mail de gönderilebilir.

radical 55

Alıntı yapılan: "timofte"çok haklısın, gerçekten ben de bu konudan son derece rahatsız oluyorum.
bize hiç yakışmıyor bunlar. yöneticilerden burayı okuyan sesimizi duyan var mı bilmiyorum, ama en kısa zamanda bu uygulamanın son bulmasını diliyorum. gerekirse (bu yanlışlık ilerleyen haftalarda devam ederse) bu konuda kulübe mail de gönderilebilir.

yöneticilerden burayı kimsenin okuduğunu sanmıyorum ama dediğin gibi ilerleyen haftalarda uygulama devam ederse mail atmalıyız...

timofte

Alıntı yapılan: "radical 55"
Alıntı yapılan: "timofte"çok haklısın, gerçekten ben de bu konudan son derece rahatsız oluyorum.

yöneticilerden burayı kimsenin okuduğunu sanmıyorum ama dediğin gibi ilerleyen haftalarda uygulama devam ederse mail atmalıyız...

ben okuyanlar olduğunu duymuştum.