Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

korayxyz

Alıntı yapılan: 5trawberry - 19 Mart 2016, 00:15:45
Şu adam bilmem kaçtır bu formayı giyiyor, göze battigi takımı sirtladigi bi maç var mı?

Her maç :o

erkutdem55

Yerden sert yuvarlasan gol olacak kalecinin yanından,sen aut atışı yapar gibi şut çekiyorsun.Bütün gücünle abanınca iki gol mü yazıyolar mübarek adam

5trawberry

Alıntı yapılan: korayxyz - 19 Mart 2016, 00:40:43
Her maç :o

Şaka olduğunu düşünüyorum.
Hasan, fizik ve ayak gücü yok denecek kadar az bir oyuncu. Yaptığı tek şey garanti oynamak ve kısa pas. Dolayısıyla devamlı geriye ve yana top açıyor. Bir kere top sürdüğünü görmedim. Düşünün Hakan Arslan'in beş gömlek altı bir oyuncu. Hakan Bayraktar'a gel idmana çık başla desek Hasan'dan iki gömlek üstün oynar. Ki bu adam süper lig den talip var gitmek istiyorum demişti. Hangi Süper lig, Ptt topçusu bile değilsin sen.

özkan

Müthiş oynadın,maçın yıldızıydı.Alıcı gözüyle süper ligden biri izlese süper lig kadrosundan oluşan bir takımda çok daha başarılı olur.Bizim angazlara rağmen çok iyi maç çıkardın.Tebrikler teşekkürler.

ata55

Kadrodaki düşüş onu da kötü etkiledi. Ama iyi oyuncu

Sadece Samsunspor

Buda bunlarla oynaya oynaya koreldi. Bi ara pasi at derin pas at arkadas ya. Al ver al ver bu ne ya

Karabudun

Dünkü maçta ara ara gözlerime inanamadım. Güzel hareketler, oturaklı paslar falan... Gayet iyiydi. Bozmaz inşallah.

yirmiuc

Dün sahanın en iyilerindendi.

MeL_55

en önemlisi sözlesmesi uzatilmali.. yoksa yine bedavaya gidecek

Sol Açık

Eskişehir maçında sahanın kesinlikle en iyisiydi. Hücuma verdiği destek belirleyiciydi. Top kapması, basit kısa pasları hep var. Ama ara pası vermesine hiç alışık değiliz, ama bu maçta birden çok etkili ara top attı. Tebrikler...

Stoper

Orta sahayı çeviren,toplayan adam. Üzgünüm, bu sene sözleşmesi bitiyor. Taliplisi çok olabilir. Seneye şampiyonluk için kadro kuracağız diyip,maaşında düzenleme yapılırsa ancak yeniden anlaşmaya sıcak bakabilir.

sadece55

Hasanın seneye kalacağını pek tahmin etmiyorum. Giderse de kaybolup gider ama iyi kötü bir süper lig yapayım diyecektir.

Kaya

Ligin ilk yarısında en iyi oyuncumuzun Hasan olduğunu düşünüyorum..Kendi adıma bu kadroda özverili oyunu için teşekkür ederim.

oguz_5528

Hasan'ı gaza getirecek uyum sağlayacağı bir adam gerekiyor ortasahaya..

Sol Açık

Hasan çok iyi bir oyuncu. Geçen sezonlarda da iyiydi, bu sezon da iyi. Ama tek başına maç kopartabilecek bir yıldız değil, öyle birşey beklememek gerek.

Yanındaki oyuncunun iyi olması ise Hasan'ın performansını daha da arttırıyor. Dünkü maçta Zola biraz kıpırdanınca, Hasan'dan her zamanki etkili baskısını ortasahada görebildik.

Yürekten oynayan ve bu takımda yaşlanmasını istediğim bir oyuncu Hasan...