Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

bayfa55

Valla Hasan gibi oyuncu çok  iyi para verirlerse gitsin

beşnumara

Versinler en az bir milyon euroyu alsınlar. Alt ligdeyiz diye oyuncuları hep beleşe kapatmaya çalışıyorlar. Kaymağını başka kulüpler Kupası yiyecek. Yok yaa. İki sene sonra 5 milyon euroya satacaklar. Süper ligde olsak futbolcudan daha çok kazanırız ama alt ligde olunca para etmiyor futbolcularımız.

ngonge

Türk futbolcuların piyasası düşecektir. İhtiyacımız var olmazsa olmaz diye de bir şey yok. Bu arada Hasan süper lige giderse en fazla 3-5 maç oynar bu sene.

mehmet yılmaz

Hasan'a özel söylemiyorum. Gitmek isteyen oyuncuyu tutmamak lazım. Umar örneği de önümüzdeyken eğer gerçekten piyasası varsa, iyi bir bonservise verilmeli.

Raqua55

Çok geliştirdi kendini Defansif olarakda ofansif olarakda dün gerçekten iyiydi bu formu devam ettirir inşallah

beşnumara

İlk  4 haftada 3 sarı kart gördü. Şimdi ceza sınırında. Taha zaten yok. Bizi zolaya mahkum etmeyin daa kardeşim az dikkat edin yaa.

ask55

Alıntı yapılan: beşnumara - 14 Eylül 2015, 18:34:11
İlk  4 haftada 3 sarı kart gördü. Şimdi ceza sınırında. Taha zaten yok. Bizi zolaya mahkum etmeyin daa kardeşim az dikkat edin yaa.
çok normal abi.orta sahada tek başına oynuyo.
kırmızı kart görmemesi mucize bence.

beşnumara

Sen de haklısın da kardeşim benim demek istediğim oyuncular cezalarını doldurdugunda yine bol keseden kart görüyor ama sınıra dayandı mı haftalarca kart yemiyor. Demek ki bu kart için dikkat ediliyormus onu demek istiyorum.

55.hakan

Gereksiz bir top kaptırdın anladık,üstüne niye elle oynuyorsun.Sarı kart görüyorsun.Üstüne gol oldu daha ne olsun.

Raqua55

Son dakikada Orada faul yapmak niye ? Bir tane yaptın yedik 2 nci yi niye yapıyon

SametYılmaz55

Beynini nerde unuttun Hasan

5trawberry

Ne hakkin var lan, adamin emeğini çalmaya. Uslanmadın mi? Saçma saçma fauller, kambur kambur hareketler

eprianu

Bravo Hasan! Maçın içine ettin!

Sol Açık

Forumda Alanya maçından ötürü ciddi bir tepki oluştu Hasan'a. Ama haksız olduğunu düşünüyorum.

Orta sahada tek başına savaşıyor. Taha döndüğünde çok daha etkili olacaktır.

Dünkü maçta attığımız 2.gol onun eseriydi. İstatistiğe; Mustafa Sevgi'nin asisti ve Kone'nin golü olarak yansısa da, golün yaratıcısı Hasan'dı. Rakip çıkarken çok temiz bir top kaptı ve 3 saniye içinde golü attık.

ngonge

Hasan'ın gelmesi direkt orta sahaya etki etti. İleri yönelik hataları pasları oldu ama ortasahadaki dinamizmi rakibin ileriye geçemeden hata yapmasına neden oldu. Yanında Taha olsa geçen yılki performansını yakalar.