Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

Sercan

İyi mi? Eğer çıkarsak bu çocuk Samsunspor'un geleceği olacak..

bayfa55

Allah nazardan korusun. Maşallah

King Of The North

Alanya maçında müthiş oynadı, öz güveni müthiş, helal sana kardeşim...

cakir55

Olağanüsütü bir top oynadı attı, attırdı, koştu, pas dağıttı herşeyi eksiksiz yaptı adamsın.

orucreis

uzun zaman sonra ilk defa orta sahamız düşmeden ve nerdeyse hatasız oynadık.helal olsun sana

Sercan

Bu çocuk bizim Geleceğimiz olacak inşallah. Murat Yıldırım'ın bir tık ötesi..

##kdc##

bunu da Sivas almasın elimizden  :P maşallah final maçında daha da iyi oynar inşallah

korayxyz

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 26 Ekim 2014, 22:42:33
Vasat; halı sahaların aranan adamı olabilir. Fazlası yok.

Fazla özgüven bazen bize zarar verebiliyor. Keşke 2 maç izleyip yorum yapmasaydık. Süperligde bile rahatlıkla oynayacak bir futbolcu oldu Hasan.

korayxyz

Alıntı yapılan: korayxyz - 29 Ekim 2014, 12:21:59
Hasan Kılıç bu ligde her takımın ilk 11'inde olması gereken bir oyuncu. Mücadeleci, sürekli basan, koşan bir adam. Biraz top tekniği zayıf ama bu takımda her türlü oynamayı hak ediyor :evet:

Ben demiştim demeyi çok seviyorum :D :D

cakir55

Alıntı yapılan: korayxyz - 29 Mayıs 2015, 23:09:26
Fazla özgüven bazen bize zarar verebiliyor. Keşke 2 maç izleyip yorum yapmasaydık. Süperligde bile rahatlıkla oynayacak bir futbolcu oldu Hasan.
Abartmaya gerek yok takım için iyi bir oyuncu ama süper ligde ancak rotasyonda falan şans bulur bence.

MeL_55

Alıntı yapılan: cakir55 - 30 Mayıs 2015, 20:11:31
Abartmaya gerek yok takım için iyi bir oyuncu ama süper ligde ancak rotasyonda falan şans bulur bence.

evet, ilk onbirde fink, murat ceylan ve mustafa sarp gibileri oynar. hasan kilic rotasyon olur.
cok mantikli.

Ayberk

Allah'ın izniyle şuan ligden bir kurtulalım da... Hasan Taha ikilisi süper lig kadrosunda kesinlikle bulunması gereken iki isim ötesini berisini bilemem.

cakir55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 30 Mayıs 2015, 21:55:59
evet, ilk onbirde fink, murat ceylan ve mustafa sarp gibileri oynar. hasan kilic rotasyon olur.
cok mantikli.
o üç adam geldiğinde fink Hariç arkadaş ortamı olsun başka yerlerde olsun bize çok faydalı olmayacağını dıle getirdim. Süper lig çok farklı bir arena. Ptt 1.ligde daha çok fiziğe Dayalı oyun oynanıyor. Ama süper lig için sadece fizik yetmiyor tabi.

Ben Hasan gitsin demiyorum ama unutulmayacak birşey varkı Hasana güvenerek ile yola çıkarsak yine kötü günler bizi bekler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MeL_55

Alıntı yapılan: cakir55 - 30 Mayıs 2015, 23:32:11
o üç adam geldiğinde fink Hariç arkadaş ortamı olsun başka yerlerde olsun bize çok faydalı olmayacağını dıle getirdim. Süper lig çok farklı bir arena. Ptt 1.ligde daha çok fiziğe Dayalı oyun oynanıyor. Ama süper lig için sadece fizik yetmiyor tabi.

Ben Hasan gitsin demiyorum ama unutulmayacak birşey varkı Hasana güvenerek ile yola çıkarsak yine kötü günler bizi bekler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bana sorarsan, bizde iyi oynayip giden hakan arslan ve erdemin ilk onbir oynadigi süper ligde hasan kilicda rahat oynar

mehmet yılmaz

31 Mayıs 2015, 00:42:58 #104 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2015, 00:46:48 mehmet yýlmaz
Alıntı yapılan: korayxyz - 29 Mayıs 2015, 23:09:26

Ekim ayında o kadar oynuyordu demek ki.
Bir yorum üzerinden karakter tahliline gerek yok. Futbolcu bu, kötü de oynar iyi de. Sayfa 4-5'te pek çok kişi yetersiz bulmuş kendisini, benim mesajımı özellikle seçmen enteresan olmuş.
Hasan'ın son dönemdeki formu beni de çok sevindiriyor. Sezonun ilk devresinde şut bile atamıyordu. Ama şimdi gayet iyi, maşallah.
Bir Murat Yıldırım olduğunu asla düşünmüyorum ama inşallah üzerine koyarak devam eder.