Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Kimse aday olmaz Emin baskan aday cikmayinca yine elini tasin altina koyar Samsunsporu sahipsiz birakmaz

fanatik samsunsporlu

futbolcular elimizden kaçmasın diye son ana kadar direnen başkanımıza saygılar sevgiler  >l<

samuray

ya ikide bir doğru doğru deyip kayyım lafını onayyıor gibisiniz sanki bırakın içinizde kalsın yansıtmayın siteye kayyum kelimesin ya sanki diğer kulüplerin durumları çokmu iyi bizden samsunspor kayyuma kalmaz kimse umutlanmasın kalacak diye kayyum demek kulüpün batışı demek ya böylemi olsun istiyorsunuz :kafa: :kafa: :kafa:

GurbetciFanatik

Kayyum ve Tahta kelimesi bu sitede artik yasaktir
:evet: :evet: :evet: :evet:

Dartagnan

Umutlarım yok oldu :( hocam burdaki kim ister kayyumu allah askına.  Ama var olan bı gercek ve ıhtımal var bunu nasıl gözardı edebilir insan?

yirmiuc

Kazim Yilmaz'daki rahatligi anlamak da mumkun degil.
19 Milyon lira alacagi var kulupten.
Nasil olsa bir sekilde bir yerlerden para buluyorlar azar azar alacagim parayi  aliyorum diye dusunuyor heralde.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ngonge

O kadar çok kırılma noktamız var ki insan üzülmeden edemiyor...

Süper lige çıktığımız yıl Kazım Yılmaz'ın başa getirilmesi..
Kazım Yılmaz'ın Coucerio ile son anda anlaşamayıp Petkovic'i getirmesi.. ( çok farklı olurdu ligi tanıyan hoca ile)
Mesut Bakkal'ın Bance'yi gönderip Zenke'yi kadro dışı bırakması.. (son Sivas maçında sahada golcümüz yoktu hatırlayın)

Bu seneye gelirsek, devre arasında Kalpar'ın isteği olan Ekigho'nun gönderilip yerine başka bir yabancı oyuncu almamamız... (gerekli maçlarda hiçbir faydası olmadı Ekigho'nun)
Son play off  maçında TFF rezaleti...

Aklıma gelenler bunlar ama şu talih kuşu bize ne kadar uzak yahu..

samsunsporlu1994

Su sartlarda aday cikmaz. Bu kulubun kaderi bu,borcu bitmez her yil kongre olur. Alistik bunlara artik. Bu kongre cok onemli. Aday
cikmaz mevcut yonetim devam eder aday degiliz deselerde.

celebi

az önce bir aday olacağını duydum birinin ama hiç ihtimal vermiyorum.

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: celebi - 04 Haziran 2014, 13:59:51
az önce bir aday olacağını duydum birinin ama hiç ihtimal vermiyorum.
kimmis o celebi abi?

celebi

isim vermem uygun olmaz belki sadece bir düşünceden de ibaret olabilir. teknik olarak bizde iş yapar mı zor gibi duruyor. idealleri vardı bildiğim kadarıyla. ama birilerinin desteğini alarak gelebilecek galiba gelirse kendisi.

ask55

çelebi abi ve sırları_55

jean

valla benimde kulagima galip ozturk geldi tanidik birinden duydum galip ozturku taniyan biri soylemis

cgr

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsunspor kongresi öncesinde başkanlık yapacak kişide aradığı kriteri açıkladı.

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsunspor Genel Kongresi öncesi yaptığı açıklamada "Samsunspor' a kim başkan seçilirse seçilsin delege kimi seçerse seçsin benim başkanımdır" diyen Vali Aksoy tek kriterinin seçilen kişinin gayri meşru işlerinin olmaması olduğunu söyledi.

Aksoy; "Benim tek kriterim seçilen kişinin toplum içerisindeki itibarı ve gayri meşru işinin olup olmadığıdır. O tür bir ilişkisi varsa mesafemi koyarım eğer yok ise elimden gelen desteği veririm. Bugüne kadar da çok destek verdik bundan sonrada veririz. Elbette ekonomik gücü olan kişilerin yönetimde yer almasını isterim. Sezon öncesi de Samsunspor'a destek konusunda çok çağrıda bulunsak da beklediğimiz desteği göremedik. Samsunspor'u eleştirenlerde önce kendilerinin Samsunspor için ne yaptığını sorgulaması lazım" dedi.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: cgr - 04 Haziran 2014, 16:48:37
Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsunspor kongresi öncesinde başkanlık yapacak kişide aradığı kriteri açıkladı.

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsunspor Genel Kongresi öncesi yaptığı açıklamada "Samsunspor' a kim başkan seçilirse seçilsin delege kimi seçerse seçsin benim başkanımdır" diyen Vali Aksoy tek kriterinin seçilen kişinin gayri meşru işlerinin olmaması olduğunu söyledi.

Aksoy; "Benim tek kriterim seçilen kişinin toplum içerisindeki itibarı ve gayri meşru işinin olup olmadığıdır. O tür bir ilişkisi varsa mesafemi koyarım eğer yok ise elimden gelen desteği veririm. Bugüne kadar da çok destek verdik bundan sonrada veririz. Elbette ekonomik gücü olan kişilerin yönetimde yer almasını isterim. Sezon öncesi de Samsunspor'a destek konusunda çok çağrıda bulunsak da beklediğimiz desteği göremedik. Samsunspor'u eleştirenlerde önce kendilerinin Samsunspor için ne yaptığını sorgulaması lazım" dedi.

Aklında var mıdır yok mudur bilmem ama sanki burada Galip Öztürk kastedilmiş.