PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

Samet Torun

05 Şubat 2014, 20:58:00 #75 Son düzenlenme: 05 Şubat 2014, 21:06:21 Samet Torun
Sezonun en sıkıntılı deplasmanı bana göre. Yenersek altımızdakilerden tamamen kopuyoruz ve play off için büyük avantaj elde ediyoruz lakin 1 puanla en iyi ihtimalle rakibimizle arayı sabit tutmuş oluyoruz ama üsttekilerin galibiyetleri play off şansımızı zora sokuyor. Mağlubiyette de hem üsttekilerle daha fazla aramızın açılma ihtimali hem de rakibin bizi yakalama şansı var. Ben 3 ihtimale de açığım. Haftanın maçı bu maç olacak bana göre. Seyir zevki açısından fazlasıyla zevk alacağımı düşünüyorum ki 3 puanla dönüşümüzü 2 gün 2 gece kendime alkol ısmarlayarak kutlarım :D :D (Bir Kıbrıs atasözü der ki: Su içme alkol iç)

cakir55

Nedendir hiç bir fikrim yok ama bu maçı alacagimizi düşünüyorum, çok rahatım.

mimar55

Kazanmaktan başka çaremiz yok alttakilerle aramızdaki puan farkının bir önemide olduğunu düşünmüyorum bı saatten sonra ya cıkarız yada seneye aynı ligte devam ederiz yani kazanmak tek mesele bizim kazanmamız altımızdakilerin önemi yok üsttekiler ne yapacak biz ne yapacağız önemli olan o bu mactan puan almakta önemli çünkü takım ne yapacağını kimse bîlmiyor

amisos5506

musa sinan ekigho ve umar yıldızlaşır.adanademirspor 1 samsunspor 3

isa55

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: isa55 - 06 Şubat 2014, 00:16:30
Musa sinanın oynayamayacağı söyleniyor

hoca ile arasında bir sıkıntı mı var acaba  isa hocam?gazetecilerden biri onu ima ediyordu sanki.

King1965

Integral

musa sinan sakatlığından dolayı yok. taha da kart cezalısı.

soner
canberk-tuna-fatih-abs
umar-zafer(arif)-erdem-ekigho
musa aydın
adiloviç

bu 11 olacak gibi gözüküyor.

soner
murat-tuna-fatih-abs
canberk-zafer-erdem-umar
adiloviç-ekigho

ama yukarıdaki gibi 4-4-2 denese, ekigho ve canberk daha verimli olacaktır, adiloviçinde kanatlara kaçmasına gerek kalmaz, en kötü ekigho ceza sahası kenarlarından top çıkarır.
ekigho geçen maç sonrası yaptığı açıklamada; "hoca bana hazırlan, seni oynatacağım dediğinde forvet olarak hazırlandım, beni sol kanat oynattı, bir bildiği vardır dedim çıktım oynadım." dedi, ki forvete geçtiğinde daha etkili oldu.

hoca serkanı da epey övdü denizli maçından sonra, onu da ilk 11'de görürsek şaşırmam, ayrıca turgay da iyileşmiş.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Integral - 06 Şubat 2014, 12:49:56
musa sinan sakatlığından dolayı yok. taha da kart cezalısı.

soner
canberk-tuna-fatih-abs
umar-zafer(arif)-erdem-ekigho
musa aydın
adiloviç

bu 11 olacak gibi gözüküyor.

soner
murat-tuna-fatih-abs
canberk-zafer-erdem-umar
adiloviç-ekigho

ama yukarıdaki gibi 4-4-2 denese, ekigho ve canberk daha verimli olacaktır, adiloviçinde kanatlara kaçmasına gerek kalmaz, en kötü ekigho ceza sahası kenarlarından top çıkarır.
ekigho geçen maç sonrası yaptığı açıklamada; "hoca bana hazırlan, seni oynatacağım dediğinde forvet olarak hazırlandım, beni sol kanat oynattı, bir bildiği vardır dedim çıktım oynadım." dedi, ki forvete geçtiğinde daha etkili oldu.

hoca serkanı da epey övdü denizli maçından sonra, onu da ilk 11'de görürsek şaşırmam, ayrıca turgay da iyileşmiş.

Zafer(arif) diye belirttiğin yerde Adnan oynar başka da bir şey olmaz.

isa55

FaTiH_HaN

M.Sinan'ın yokluğu gerçekten hissediliyor, takımda dikine oynayan tek oyuncu, istikrarlı olmasada oynamadığı maçlarda yokluğunu hissediyoruz. İnşallah diğer ileri uç oyuncularımız bu maçta biraz daha hareketli olurlar.

Ads için de çıkış maçı olacak, kontralarla sonuca gideriz inşallah, iyi futbol beklemiyorum ama kötü oynayarak da kazanabilen bi takımımız var, hadi inşallah  :)

tankut

King1965

mehmet yılmaz

ADS'nin eğer gününde olursa gol yemeyecek kadar iyi bir kalecisi var, Pawelek.
Ama Allah'tan savunması o kadar kötü ki, epeyce pozisyon bulabiliriz.
Geçen sezonki ADS deplasmanımız geldi aklıma. Aralık sonlarıydı ilk devrenin son haftası.
Ligde sadece 14 puanımız vardı, pek çok oyuncu ile yollar ayrılmıştı. Tam takım gideceği sırada Burak Çalık krizi yaşanmıştı, Adana'ya gitmek istememiş.
Biz bir gün önceden gitmiştik Adana'ya ve takımı bekliyorduk.
Geriye çoğu genç oyuncular kalmıştı. Araya serpiştirilen Kere, Erdem, Soner ve Musa Sinan hariç.
Hava yağışlıydı, zemin ıslak.
Mesela Ercan oynamıştı o gün ve ben onu ilk defa sahada görmüştüm.
Çocuklar aslanlar gibi mücadele etmiş ve 1 puanı kapmıştı.
Hatta Ahmet Arı az akıllı olabilse, galip bile dönebilirdik oradan.
Bugün şartlar çok farklı.
O güne göre çok iyi bir takımımız var. Düşmemeye değil zirveye oynuyoruz.
İnşallah kazanırız -ki bu ihtimal dahilinde...

fanatik samsunsporlu

sanki kalpar canberkin yerine murat ı oynatacak gibime geliyor