PTT 1. LİG 24. HAFTA | Adana Demirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Şubat 2014, 23:24:30

« önceki - sonraki »

Berat Dere

Hep Beraber Deplasmanaaa  :kanka:..Armanın Peşinden Ömründen Verircesine samsunspor_x

Uğur Yıldız

Bu hafta deplase yapan abiler,kardeşler sağ salim gelirsiniz inşallah :)

King Of The North

Prşembe günü A.Demir maçının galibiyet primlerini açıklayacakmış Galip Öztürk, sanırım bu maçı da kazanacağız, en az 50 bin alacaklar adam başı, iyi para valla.

##kdc##

Oyunculara prim vereceğine takımın borçlarına yardım etsin.. Zaten açıkladığı paraları da bu zamana kadar hiç zamanında gönderdiğini hatırlamıyorum ben. Herkes reklamını iyi yapıyor, bizimkiler de kimin kapısını çalalım da borçları ödeyelim diye uğraşıyor..

özkan

Tam aynılarını yazıyodum abi  :)

Samsunspor'u seven kaşığın ucuyla değil verebildiği kadarını versin ''Çocukluk Sevdası''na.İmkanı varken  ;)

Kaya

Kaleye gitme süresi çok ama çok yavaş olan bir takım.Kalemizden uzak orta alan oyunu ile karşılarına çıkar pas trafiğini iyi ayarlarsak çok rahat geçecek bir maç.İkinci seçenek olarak uzun topu deneyeceklerdir Rostand'a bunda da Fatih'in iyi oyunu Tuna'nın tecrübesi ile sarkacak toplara yapacağı müdehalelerle sıkıntı yaşamayız.Tüm iş Kalpar da bitiyor ruh hali galibiyeti isterse kazanırız.

Furkan

Dün gece 2 kere bu maçı gördüm rüyamda ne de mutlu uyanmıştım bu sabah biri 5-3 diğeri 7-5 bitmişti kazanmıştık ikisinide:)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Shane_Falco

Bu borcu böyle iş adamlarından alarak ederek ödeyemeyiz. Bizim net olarak süper lige çıkmamız gerek.Onun içinde şuan kadroda olan oyuncuların maddi olarak kafasının rahat olması gerekli. Oyuncu primi duyduğu zaman farklı oynar. Miktarı nedir bilmem ama bizim oyuncuları gaza getirecek bir prim verilir umarım.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 04 Şubat 2014, 12:39:10
Prşembe günü A.Demir maçının galibiyet primlerini açıklayacakmış Galip Öztürk, sanırım bu maçı da kazanacağız, en az 50 bin alacaklar adam başı, iyi para valla.
adam başı değil toplam 50 bin dir o.

ngonge

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 04 Şubat 2014, 12:39:10

Böyle bir şey yoktur inşallah, bu adamlar 1 maç oynar 2 maç yatar. Oynayan 14 kişiden 700.000TL? Takımın 1 transferi biter bu paraya.

Duško Milinković

Bence toplam 50bin liradır o prim. Oynayanlara bölünür.

brigand

700.000 TL prim mi olur? Şampiyonluk primi o kadar olmaz. 50.000 TL oynayanlara verir eğer verecekse. 

sadece55

100.000 tl de benden...Samsunspora verilen borçtan daha iyi yatırım mı var Türkiye de...Altın dolar hiçbiri bu kadar karlı yatırım değil vallahi.Reklamım da olur.

Arkeomen

amisos5506